Effortil

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 20

.. ...magnez z wit.B6 przepisał Effortil,ew.Gutron( o których nikt z Was nie pisze ) w połączeniu z połową tabletki Propranololu( bo mam serce jak dziecko,więc dawka jak dla dziecka ) z zaleceniem ,aby zażywać sporadycznie w razie gorszego samopoczucia.Internistka trochę się zdziwiła i..

Niedoczynność tarczycy

.. ...dostałąm leki na ciśnienie effortin a i tak lekarzom nie przyszło do głowy zeby zbadać poziom tarczycowy oprócz tego miałam problemy z sercem tz częstoskurcze ataki były już tak czeste i silne ze wtedy zapytano czy lecze sie na tarczyce po stwierdzeniu ze nie zrobiono wyniki i wielkie..

Niskie tętno w WPW

.. ...nie gazowanych brałam effortin przez jakiś czas unikam wysiłków i nic na siłe powodzenia i zyczę dobrego samopoczucia Witam Mam 21 lat mój puls to 50, ciśnienie 90 / 70. Ostatnio nie czuje sie zbyt dobrze, zimne ręce to u mnie norma, stopy również, nie moge spać w nocy, albo jak juz usne..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej i dodatkowe skurcze komorowe

.. ...Lowna przepisano jej Effortil ipowiedziano,żę to nic takiego.Obecnie córka mndleje przy wjększym wysiłku,kiedy za długo stoi, siedzi lub gwałtownie wstaje. Lekarze nadal mówią, że to nic takiego a ona się męczy. Może ktoś z państwa miał podobny przypadek i napisze co z tym dalej robić...

Bardzo niskie ciśnienie - Cardiamidum, Glucardiamid

.. ...zyc ,polecam krople Effortil mi pomagają i dobrze po nich sie czuje .i zalecam duzo ruchu, ktos zwas bierze glucardiamid jak on dziala moj numer to jak ktos by cos wiedzial oglucardiamid 514502977 ja nad ranem mam 50/30 a czasmi nawet niższe bo holter ciśnieniowy miał problem by zmierzyć..

Ból pleców a serce

.. ...skoki ciśnienia zazwyczaj mam niskie około 100 więc lekarz przypisał mi effortil ale czasm zupełnie bez powodu skacze mi do ok. 160. A i jeszcze coś mam 17 lat. Czy to moze mieć ze soba jakis związek???..

Niedociśnienie - jakie leki bierzecie ?

.. ...poczytajcie w necie o kroplach EFFORTIL mi pomagają tez choruję na niedociśnienie Nigdy nie biore leków na własna rękę,zawsze wszystko po uzgodnieniu z lekarzem. Gosia - bardzo trudno powiedziec czy to tylko wynik nadciśnienia czy cos jeszcze. Z tego co piszesz,to raczej nie sądze aby..