Effox long

Po bajpasach - Str. 4

.. ...utrzymany w dalszym ciągu effox long 50 mg i dołożony Preductal 2x1 . Serdecznie pozdrawiam Uprzejmie proszę o pomoc, a dokładnie o wypełnienie ankiety, która posłuży mi do celów badawczych w pracy magisterskiej. Jednocześnie informuję, że ankieta jest anonimowa. Bardzo dziękuję za..

Zadziwiająco rozbieżne wyniki badań serca

.. ...Zażywam Betalok Zok i Effox Long. Byłoby mi łatwiej znosić moje cierpienia, gdybym wiedział, że kardiolodzy nie mylą się co do stanu mojego serca, ale jak w takim układzie wytłumaczyć tak ogromną rozbieżność między badaniami w Cardiocarze, a badaniami w klinice????!!! Ludzie od badania..

Nagłe zatrzymanie akcji serca po zawale i bypassach

.. ...Vivacor ,Cyllt 75 i Effox Long 75.Bez NITROGLICERYNY jednak nie moze sie nigdzie ruszyc.Teraz maja probowac dostac sie do tego zapchanego by - passa przez lewa reke,ale to b.duze ryzyko. Prosilabym o odpowiedz lekarza,bo nie wiem co dalej robici oczywiscie o opinie uczestnikow..

Duszność po 3 zawałach serca

.. ...furosemid,carvetrend, piramil,ortanol, effox long /50mg/pół tabl. południe : 2 x furosemid po 40mg Wieczór: torvacard, carvetrend,furosemid,spironol Może trzeba zmienić dawki leków albo częstotliwość bo czuję się bardzo słabo i ciśnienie ma 90/60 i te okropne dusznośći - jak im zapobiec...

Słabe serce, leki, koenzym Q10

.. ...BISOPROMERECK 5mg POLOCARD 150mg EFFOX LONG 50mg LANZUL 30mg BETASERC 24mg RANIGAST 150mg LORISTA 50mg Mam pytanie czy do takiego zestawu leków mozna dołożyć koenzym Q10, który jest składnikiem mającym nieocenione właściwości dla dobrego funkcjonowania serca, poprawia wydolność mieśnia..

Tritace 10, od razu największa dawka?

.. ...zestaw: tritace 2x10, Effox long 2x75, TertensifSR, Lokren20, molsidomina 2x4mg, nitrogliceryna 2 - 3 razy dziennie. Miałem czarną perspektywę i kostuchę na karku. Dieta, dieta - teraz: tritace1,75mg, effox 10mg i lokren 1/2 tabl. Jak to robię. Proste: ponad 50% jedzenia musi być surowe...