Egocentryk

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 26

.. ...problemu, są egzaltowani, egocentryczni...jednakowi, prawda? Co poniektóry tylko wyróżnia się jakimś ciekawym wynikiem badań - na potwierdzenie, że sobie nie wydumał problemu. Wygląda to tak, że Państwo macie najpoważniejszy zawód na świecie, a przychodzą do Was same marudy, które się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 153

.. ...osoba zdołowana jest egocentryczna i w kółko mówi o sobie, rozpamietuję. Ale to był jednorazowy tak długi wpis. P.S.ktoś chciałby pogadać na gg to byłoby mi miło. Widzę, że jest tu sporo raczej starszych ode mnie osób, ale jeśli komuś nie przeszkadza rozmawianie z * gówniarą * to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 253

.. ...stalam sie niesamowita egocentryczka,nic nie jest wazne oprocz mnie,jestem zbytnio skupiona na sobie i na swoich chorobach zeby jeszcze moc sie innymi przejmowac..a kiedys strasznie lubilam pomagac ludziom,dawalo mi to przyjemnosc niesamowita..a teraz tylko apatia,apatia..najbardziej w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 261

.. ...bo wyjdzie ze jestem egocentrykiem ale co tam kazdy troche jest z nerwica egocentrykiem :P:P:P:P:P:P sorry jak kogos wkurza ta pisanina juz koncze : ) Wiki dzieki za wiadomosci.Ja zgodzilabym sie na szpital tam odpoczniesz,podleczysz,a maz jak Cie olewa niech siedzi w domu sam,wiem ze to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 263

.. ...wrazenie Jtd Nie jesteś egocentrykiem.Jesteś przemiłym ,wrażliwym młodym mężczyzną.To miłe,ze poswięciłeś chwilę uwagi starej babie.Tak naprawdę dopiero wszedłeś w dorosłe życie i już na samym początku trach...cos pękło.I to jest przykre.Jak mówi moja psychiatryczka ,trzeba znależć..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...: ) ) ) Ale ze mnie egocentryk, co? To jeszcze jedno mnie ciekawi - pulsowanie w klatce piersiowej ( nie serca - zupelnie niezależne ) na wysokości górnej granicy mostka. O co chodzi? Czy jest tam coś co może pulsować? Zwykle trwa to 3 - 4 sekundy - odczuwam to jak szybkie skurcze i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 195

.. ...nastraja nas bardzo egocentrycznie, poczytaj troche... i nie pociesza ze komus jest gorzej... do Lili W odróżnieniu od Ciebie nie wprowadzam ludzi w chandrę swoimi postami. Masz zamiar się kłócić i jechać po ludziach to trafiłaś na złe forum. Jeśli ludzie piszą do mnie na gg, że..

Dodatkowe skurcze - Str. 303

.. ...ci to wychodzi. Wasz egocentryzm nie idzie w parze z tematyką tego forum. Z mojej strony koniec tematu. żuber jesteś strasznie cyniczny widzę!!!!Pragnę Ci przypomnieć ze to Ty pierwszy wyraziłes się o naszej seksualnosci...co Ty o mnie żuber wiesz ze wypowiadasz takie brednie na mój..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...zaburzenia wegetatywne, egocentryzm, nerwicowe błędne koło. Lęk jest uznany za podstawowy objaw nerwicy. Jest czymś tak absorbującym, że jest ciągle i zawsze towarzyszy człowiekowi gdy zasypia i budzi się. Lęk można najprościej skojarzyć ze studnią bez dna, z której dla chorego człowieka..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 46

.. ...samoocena. Poczucie krzywdy. Egocentryzm ( skupienie się na sobie i swoich problemach ). Niechęć do samoanalizy i samokrytyki. Wyczulenie na krytykę i ocenę z zewnątrz. Problemy w kontaktach z innymi ludźmi. Niski próg frustracji. Zawyżone aspiracje w stosunku do możliwości ich..

Rak wszystkiego czyli nerwica!

.. ...nerwicy - a przestajac byc egocentrycznym leczymy sie z nerwicy przy okazji robiac duzo dobrego dla innych. Mysle, ze my z alutka jestesmy na takim etapie, ze pomagamy innym i dlatego paskudna nerwica ma jakby lzejsze objawy i wyraz - wystarczy poczytac nasze posty - pomagamy ludziom i..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...zaburzenia seksualne * Egocentryzm - nadmierna koncentracja uwagi na sobie i poczucie szczególnego charakteru własnych dolegliwości nerwicowych; NIEUZASADNIONE OCZEKIWANIA WOBEC OTOCZENIA )PRZEWAGA BRANIA NAD DAWANIEM ) Tło i przyczyny powstawania nerwic Źródłem zaburzeń nerwicowych są..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć - Str. 2

.. ...Cechuje go bardzo silny egocentryzm. Kto ma inne zdanie niż on, ten nie może mieć racji. Ma charakter niezależny, ambitny, odważny, ale nie bojowy. Posiada silną wolę, którą potrafi narzucać innym. Sam natomiast nie ulega wpływom. Ma poczucie własnej wartości. W towarzystwie musi..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !! - Str. 3

.. ...mlyn hipochondryka - egocentryka, wszyscy sie skupiaja wokol niego i debatuja co mu jest : ) a najlepsze jest to, ze ten biedny slaby i ledwo zywy neurotyk ma jednak duzo sily by sztorcowac i opierniczac ludzi ktorym tak naparwde powinien byc wdzieczny - bo kazdy na swoj sposob chce mu..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !! - Str. 4

.. ...o psychologii. Słowo egocentryk czy stwierdzenie * bez kultury * pasuje jak świni siodło do tego wątku, jeśli nawet jego problemy są na podłożu nerwowym to na ten temat też można prowadzić dyskusje z argumentami. no mozna by polemizowac dalej, ale nie ma z kim bo na chamstwo brak..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 5

.. ...LICZĄC SIĘ Z OTOCZENIEM, egocentrycznie i uważając, ŻE JAK TO DZIECKU, wszystko się mu należy.Że WSZYSTKO POWINNO MU ZOSTAĆ DANE, bez jego własnej aktywności , inicjatywy.Że jest * PĘPKIEM ŚWIATA * : i inni powinni mu pomagać, otaczać go opieka, rozumieć go i kochać.Zazwyczaj powstawanie..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 13

.. ...bulimia ). Nerwicowy egocentryzm JEST ZAOSTRZENIEM CECHY NORMALNIE WYSTĘPUJACEJ U KAŻDEGO CZŁOWIEKA. Egocentryzm jest subiektywnym wyrazem, iż jest się centralnym układem odniesienia. W egocentryzmie nerwicowym JEST WYRAŹNA PRETENSJA DO OTOCZENIA - nikt mnie nie rozumie, nikt nie chce mi..