EKG interpretacja

Echo serca - Str. 40

.. ...badaniach referencyjnych EKG spoczynkowe wykazało 15% zgodności z scyntygrafią a EKG wysiłkowe 30%. Więcej o tych badaniach jak i samej metodzie można znaleźć na - - - - - - - - www.kardiobadanie.nets.pl - - - - - - oraz na tym portalu pod hasłem * Nareszcie coś wiarygodniejszego od EKG..

Echo serca - Str. 51

.. ...skierowana po stwierdzeniu w ekg lewogramu, bloku prawej wiązki lewej odnogi pęczka Hisa i tachykardii, a badałam się w związku z częstymi omdleniami. Bardzo proszę o odpowiedź bo już nie wiem któremu lekarzowi wierzyć - każdy mówi coś innego bardzo prosilabym o interpretacje ponizszych..

Interpretacja wyników EKG

.. ...Ostatnio zrobiłam sobie ekg i nie mam pojęcia co mi z tego wyszło a doktor jest na urlopie do 26 - go lutego. HR:97 1/min. RR: 580 - 640 ms P: 97 ms QRS: 100 ms PQ: 118 ms QT: 330 ms QTc: 420 ms Osie: P: 4 o( stopnie ) QRS: 95o ( stopni ) T: 20o ( stopni ) Liczba zesp. QRS: 16 Uśredniono:..

Wynik echa serca i interpretacja

.. ...więcej badań ( na pewno EKG ) i wtedy na pewno będzie wiadomo skąd te objawy. Pozdrawiam kto przetłumaczy wynik echa mojego 15 letniego syna?Pogrubiała mięśniówka LV.Wiotki z cechami prolaps AML.Śladowa niedomykalność mitralna. Sladowa fala zwrotna LV. Najlepiej idz z tym do lekarza. Na..

Interpretacja koronarografii

.. ...wieńcowej ( CCS II/III ). W ekg RZM 78/min, lewogram, obniżenia odcinak ST w odprowadzeniach V2 - V6, aVL, ujemno - dodatni zał. T w odprowadzeniu V4, zespoły QS w odpr. III. Markery martwicy mięśnia sercowego ujemne. W echo wielkość jam serca w normie, głęboka hipokinaza ściany dolnej i..

EKG i 4 różne wyniki

.. ...mialam zrobione pierwsze ekg - bylam wtedy bardzo zdenerwowana, caly tydzien milalam taki. Ekg robilam, bo milalam strasze lomotanie sreca. I interpretacja azutomatyczna na ekg - nienormalny QRST kontur - inferior infarct, najprawdopodobniej stary.Lekarka mowila, ze automat tak wyrzuca..

EKG i za każdym razem co innego wychodzi

.. Dzis mialam robione Ekg serca któres z kolei i za kazdym razem co innego wychodzi. Te chyba jest najgorsze .Mogłabym prosic o interpretacje tego wyniku, bo zmartwiło mnie to. Oto wyniki: 133 pojedyncze pobudzenia węzłowe ostry załamek T, mozliwy wzrost potasu w osoczu erkalemia niespecyficzne zmiany załamka..

Interpretacja wyników badania Holtera

.. ...Ambulatoryjną analizę EKG przeprowadzono w ciągu 22godz i 17min. Przeanalizowano 108616 pobudzeń. Średnia częstość rytmu serca wynosiła 81 p/min, z maksymalną częstością 148 p/min, minimalna częsość 55 p/min. Arytmie komorowe: 9 pobudzeń, maksymalna liczba pobudzeń komorowych na godzinę..

Różna interpretacja EKG

.. ...niedotlenienia serca w w 3 doprowadzeniach. ok dr kardiolog ( te same ekg ) - z punktu widzenia kardiologicznego jest pan zdrowy. wykonał echo - minimalna nieszczelnoŚc zastawki( nie pamietam jakiej )...

Wyniki próby wysiłkowej i interpretacja

.. ...jak będą mieli jakieś wątpiwości to zlecą dodatkowe badania. jak nie było bólu w klatce w czasie testu to dobrze jest - wynik prawidłowy. pojedyncze komorowe zaburzenia rytmu to nic takiego, każdy je ma...

Badanie Holtera

.. ...szkoły bo ból okropny, a ekg tez nie fajne ale mój lekarz nie mógł mnie przyjąć więc muszę czekać do czwartku;/ ty też się trzymaj, pozdrawiam: * Witam bardzo serdecznie. Od 4 lat męczę się z nerwicą lękową i wlaśnie w jej trakcie uaktywniły się skurcze dodatkowe.Bardzo proszę o..

Interpretacja EKG

.. ...tylko osłabiony. Moje EKG: Rytm Zatokowy miarowy o częstości 70/min. ( ? )Namnogram( ? ) PQ 0,12 Niewielkie zaburzenia przewodnictwa środkowego. Niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa. ja mam dokladnie to samo.boje sie tego co to moze byc.bylem u lekarza tutaj w anglii i okreslil bol..

Interpretacja badania krwi

.. ...serce stanac. zrobili mi ekg w szpitalu z ktorego wlasnie wrocilem i powiedzieli ze jest w normie. lekarz raczej nie przejal sie tym potasem chciaz widzial wyniki. cisnienie mam 160/100 zaczynam sie zastanawiac czy to nie nerwica. bo ciagle mam wrazenie ze wykituje. ze cos mi dolega i..

Interpretacja wyników Holtera i Echa serca

.. ...monitorowanie holterowskie ekg: Wiodący rytm zatokowy średnio 84/min z minimum 44/min - zwolnienie zatokowe i maksimum 180/min - przyspieszenie zatokowe bez cech napadowości. Zarejestrowano 12 744 ( 11% ) pobudzeń przedwczesnych komorowych, okresowo układających się w bigeminię ( 692 ) i..

Analiza wyników badania serca

.. ...zapisanym materiale ekg rytmu zatokowego z tendencja do tachykardii ( 45_89_170min ) sporadyczna ektopia .bez pauz. Witam! Bardzo proszę o interpretację wyniku echokardiogramu Wymiary [w rozkurczu] Lewa komora LVIDd - 45 Prawa komora RVIDd - 22 Lewy przedsionek LA - 55 Prawy przedsionek..

Arytmia a poród naturalny, jestem w 35 tygodniu ciąży

.. ...przez lekarza na holter ekg 24 h i prosze o interpretacje wynikow, czekam na wizyte u lekarza : ) * średnia zcesctosc rytmu wynosila 87 rytm zatokowy. monimalna czestosc rytmu wynosila 49 o godz 03:37 bradykardia zatokowa w trakcie snu. Max czest rytmu wynosila 148 o godz 17:17..

Interpretacja wyniku EKG i Holera

.. Wielokrotne:rytm zatokowy,miarowy oczęstości 90min.Położenie serca pośrednie.patologiczne załamki Q w III, a vf - zmniejszające się na wdechu.Zaburzenia okresu reoplaryzacji komór pod postacią płaskoujemnych załamków T w III,płaskich w aVF... HOLTER: Badanie wysiłkowe w trakcie terapii Metocard 2x25mg..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...ale po prawidłowych ekg x 3 i usg darowałam to sobie/. Ale widziałam tutaj jakiś wątek z interpretacjami, wrzuć holtera na wyszukiwarkę. Marzenko: Ja też czuję się słabo, rano ledwo wstaję taki mam ból pleców, okropnie ciężko. Lepiej kiedy coś popiszę albo pogadam albo sprzątam : ) )..

Interpretacja wyników: Trójglicerydy, Alat, ASPT

.. ...zgłosiłaś się po wykonanie ekg. Badanie ekg jest badaniem pomoczniczym i powinno być interpretowane razem z obrazem klinicznym. forumowiczka: odchudzałaś się? jeżeli nie proponuję poszerzenie diagnostyki i wykonanie badań w kierunku WZW. Jeżeli podane przez Ciebie wyniki są przepisane..

Interpretacja wyników Holtera

.. ...internista ( kilka dni wcześniej ) po zrobieniu zwykłego EKG postraszył mnie nagłą smiercią a ja poszedęłem tam tylko na okresowe badanie ! ( w zasadzie bez większych dolegliwości poza chwilami zdenerwowania )..

Cień w okolicy serca na RTG

.. ...przyspieszona akcja serca,nie wiem co to jest ale bardzo mi utrudnia zycie,wynik ekg jest dość dziwny ale z jego interpretacja muszę poczekać na wizytę u lekarza.Czy może to być nerwica???prosze o pomoc.pozdrawiam..

Niespecyficzne zmiany ST-T i rytm zatorowy na EKG

.. ...interpretacje wyniku. Z góry dziękuję. Nikt Ci tego nie zinterpretuje nie widząc zapisu EKG. To co napisałaś to interpretacja komputera dodawana do zapisu EKG, którą krótko mówiąc można sobie o pupe rozbić...

Holter EKG - interpretacja wyników

.. ...wyjasnienie wynikow ; holter ekg sredni rytm HR 77 max rytm HR 132 min rytm HR 42 2 pojedynczych nadkomorowych pobudzen przedwczesnych 4 bradykardii 167 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych 1 bigeminii 3 trigeminii 1 par oraz echo serca glownie chodzi mi o niedomykalnosc 1..

Interpretacja wyników echo serca

.. ...ręki,byłem z tym na pogotowiu robiono EKG i zawsze stwierdzano że to musi być coś od kregosłupa.A wychodzi na to że chyba nie.Dzisiaj mam holtera a w wtorek ekg wysiłkowe, także powinno już być coś wiadomo...

Interpretach podwójnego badania Echa serca

.. ...posuwających się zmianach jego serce nadaje się do przeszczepu czy będzie działało jakiś czas jeszcze?? Z góry dziękuje za jaką kolwiek odpowiedź. Czy podczas badania ekg i usg serca wyjdą wszystkie wady...

Interpretacja wykresu EKG

.. ...kardiologów i 2 razy robiłem ekg ( poniżej to najświeższe ) i tu moja gorąca prośba, proszę o interpretacje tego wykresu bo moi lekarze powiedzieli jeden ze to nerwica i zebym sie nie przejmował a za 2 razem stwierdził u mnie lekki przerost lewej komory serca, na podstawie tej patologi w..

Holter EKG i prośba o interpretacje

.. ...Niestety wyniki Holtera ekg dostałem dopiero dzis a moj lekarz jest na urlopie. Oto one: Czas trwania 22:22:13 95961 Qrs * ów Średni rytm HR 74 Max HR 155 Min HR 36 Ponadto: 4 tachykardii 45 bradykardii ( wlasciwie wszystkie w nocy ) 24 rytmów niemiarowych 14 przerw 0 pobudzen komorowych..

Pomoc w interpretacji EKG serca

.. ...Proszę o interpretacje ekg HR: 95[1/min] RR: 629 ms QRS: 153 ms QT: 389 ms QTc :308 ms P: 97 PQ: 128 Oś P: 17 Oś QRS: 16 Oś T: - 172 111 rytm zatokowy miarowy 223 prawdopodobny przerost komory lewej z przeciążeniem 401 powiększenie prawego przedsionka 420 normogram badając sobie ciśnienie..

Interpretacja wyników EKG serca

.. ...interpretację wyników EKG: HR 86/min Intervals: - RR 700 ms - P 84 ms - PR 118ms - QRS 92ms - QT 378 ms - QTC 455 ms Axis: - P 44 - QRS 75 - T - 4 P ( II ) 0.08 mV S( V1 ) - 1.15 mV R( V5 ) 1.87 mV Z góry dziękuję..

Bóle serca od kilku lat

.. ...Lekarz skieruje Cie ne EKG i NA EKG wysilkowe, wtedy po interpretacji zapisu EKG postawi diagnoze. Co moge Ci doradzic? Hmmmmm....Najlepiej bedzie jak od razu udasz sie do lekarza. A z lekow? Jesli nie jestes uczulony na salicylany to moesz profilajtycznie kupic sobie ASPIRYNE PRo. Lek..

Interpretacja wyników z badania echo serca

.. ...najlepiej skonsultowac to z kardiologiem IM +++ oancza niedomykalnośc mitralna 3 stopnia Frakcja wyrzutowa rzeczywiście niska, ale ocenic sytuację może tylko specjalista w oparciu o wyniki i samopoczucie..

Interpretacja wyników EKG, czy występuje załamek Q???

.. ...do rozumienia wyników EKG. PZU odmówiło odszkodowania z uwagi na nie wystepowanie załamka q w EKG, sprawa dotyczy osoby która poprosiła mnie o pomoc a w ubiegłym miesiącu miała zawal serca. Chciałbym sie upewnić czy PZU ma rację czy tylko próbuje uniknąć odpowiedzialności. Czy w związku..

Wyniki holtera, czy jest w tym coś co może tłumaczyć mój problem?

.. ...Robiłam wszystkie badania, ekg - w porządku, echo - w porządku, ale teraz skierowano mnie jeszcze raz - na 30 - tego. No i właśnie jestem po holterze, bardzo proszę o jakąś ogólną interpretację tych wyników. Czy jest cokolwiek co może tłumaczyć moje problemy z wysiłkiem i co to może..

Interpretacja ekg, ekg-Holter i Usk.

.. ...interpretację wyników badań: EKG:Rytm pozazatokowy o częstości 85/min, ujemne zalamki P w II, III, avF, ujemno - dodatnie zał. P w V1 - V6; czasPQ=0,08sek( rytm węzłowy?, preekscytacja? ) EKG - Holter: W zapisie dominuje rytm pozazatokowy( ujemne P w kanale 2 i 3 ) ze skróceniem PQ - z..

Interpretacja wyniku ekg, amplituda zespołu QRS obniżona

.. ...interpretacje wyniku ekg HR 63 P 87ms QRS 95ms PQ 135ms QT 282ms QTc 287ms os QRS 45st średnia os QRS normogram, amplituda zespołu QRS obniżona w I , aVL, V4, V5,V6, patologiczny załamek Q w aVR, nieprawidłowy załamek R w V2, V3, V4,V5, V6, czas QTc skrócony Wez przeskanuj caly zapis..

Echo serca przy objawie kłucia w okolicy serca

.. ...kardiologa po tym jak EKG wykryło wydłużenie QT. U kardiologa EKG wyszło ok, skierowała mnie na echo i oto wyniki chciałabym żeby ktoś kompetentny pomógł mi w interpretacji wyników, gdyż wizytę mam dopiero za 1,5 miesiąca. Kardiolog myśli równiez ze te objawy moga miec podłoże..

Holter - Prośba o interpretacje wyników

.. ...serca - bez zastrzeżeń EKG - również ok Holtera zrobiłem po prostu profilaktycznie, żeby miec pewność że wszystko ok. Ogólnie o założeniu Holtera: założyłem od 17.30. Około 20 biegałem, potem na chwile wrocilem do domu, potem troche lekki spacer, kolo 23 usiadłem do komputera,..

Holter EKG - parasystolia - tachykardia - proszę o interpretację

.. ...odebrałam wyniki Holter EKG - wizytę u kardiologa mam za kilka dni. Proszę o interpretację wyników: Srednie HR: 88 Maksymalne HR: 180 Minimalne HR : 50 Ektopia komorowa: razem 766 wczesne/poźne 218 / 400 pary 59 pobudzeń w sekwencjach 30 Ektopia nadkomorowa: razem 1 reszta 0 Komentarz: W..

Czy mogę prosić o wasze opinie i interpretacje - co mi dolega ???

.. ...wysilkowy, lidiogram, EKG, RTG klatki piersiowej, USG jamy brzusznej jest ok. Mysle caly czas o przeswietleniu kregosłupa - moze cos w tym kierunku Dziekuje za wasze podpowiedzi, Adrian dolega ci hipochondria ; ) Może to początki miażdżycy nóg? Wybierz sie do specjalisty od żył, nie..

Proszę o interpretację ekg. Chory *rozrusznik* ?

.. ...Zamieszczam linki do skanów ekg. http://img503.imageshack.us/img503/7587/scan10057.jpg http://img101.imageshack.us/img101/9163/scan10058.jpg lepije zacznij jesc ryby Xzesc!! Arytmia jest powaznym problemem. Lepiej bedzie jezeli sprawdzisz jak pracuje twoje serce.EKG.Czy Holt monitor...

Proszę o interpretacje wyniku EKG

.. Średnia oś QRS - normogram. Amplituda zespołu QRS obniżona w I( R 0.21 ), aVL( R0.09 S - 0.29 ). Patologiczny załamek Q w aVR ( - 0.60 ). Nieprawidłowy załamek R w V3 ( 0.75 ). Odcinek ST uniesiony w V3 ( 0.10 ). Nieprawidłowy załamek T w I( 0.16 ), II( 0.14 ), V1( - 0.21 ), V4( 0.22 ). HR:77 RR: 775 P:65..

Interpretacja wyniku EKG

.. ...mnie mój ostatni wynik EKG, dlatego proszę aby ktoś pomógł mi w jego interpretacji: * Rytm zatokowy miarowy o częstości 75/min. Nomogram. Obecne załamki Q w odpr II, III, aVF * Z góry dziękuję za pomoc morri Nikt tutaj nie zinterpretuje - nawet lekarz. Ekg trzeba zobaczyć. Jeśli chcesz..

Jaki to typ częstoskurczu ? (interpretacja EKG)

.. EKG podczas wystąpienia częstoskurczu: http://images48.fotosik.pl/250/8d304e2c015b2c88.jpg http://images46.fotosik.pl/249/01c5c90541e9763b.jpg Jaki to typ częstoskurczu ? nie wiem ale śmiesznie wygląda : ) moje dzisiejsze wyniki tez wyglądają smiesznie, trochę inaczej jednak ale śmiesznie, zeby się nie..

Interpretacja wynikow ..

.. ...zeby zinterpretowac ekg, musisz pokazac jego zapis. Niestety nie posiadam, gdyz to jest tylko karta ze szpitala i na wypisie tak pisze. A podczas robienia EKG powiedziano siostrze ze cos tak sobie wyszlo ( jakas mala arytmia? ), ale siostra nie pamieta dokladnie co mowiono, dlatego..

Holter EKG 24

.. Prosze o interpretacje wyników holterowskich, mam 36 lat ostatnio czułem się osłabiony dostałem skierowanie na holter: W ciagu dnia przyspieszona czynnośc serca z okresami tachykardii zatokowej max 157/min. W nocy jeden epizod bloku p - kII stopnia typu I z pauzą R - R 2038 msec. 2 komorowe i 5..

HOLTER EKG INTERPRETACJA

.. HR Minimum HR - 4 R - R: 43 bmp at 1:38 Maksimum HR - 4 R - R: 161 at 18:37 Średnie HR 24h: 81 bmp Minimum HR - godz: 56 bmp at 1:00 Maximum HR - godz: 104 bmp at 13:00 Analizowanie pobudzenia: 113871 Przeanalizowane minuty: 1423 ARYTMIE KOMOROWE VE razem: 0 Pary VE: 0 V - Tach: 0 Najdłuższa V - Tach: N/A..

Prosze o interpretacje EKG

.. ...poproszę o opis mojego EKG, od kilku miesięcy mam bóle z lewej strony i czasami w nocy budze sie z silnym duszacym, tepym bolem w klatce piersiowej i między łopatkami. Prawie przez cały czas czuje cieżar pod lewą piersia i w lewym boku. Do tego szybko sie mecze ( wczesniej tak nie maiłam..

Interpretacja wyników ...

.. ...speedyshare.com/files/21799341/Zdj_cie0207.jpg speedyshare.com/files/21799343/Zdj_cie0210.jpg speedyshare.com/files/21799342/Zdj_cie0208.jpg speedyshare.com/files/21799344/Zdj_cie0211.jpg Zdjęcia Mojego EKG Wyżej ... Dziękuje..

2 x interpretacje ekg

.. ...prawidlowe czy sa jakies nieprawidlowosci? 1. Kobieta lat 43 ( ból serca ) http://img13.imageshack.us/i/kardiomam.jpg/ 2. Mężczyzna lat 20 ( rutynowe badanie ) http://img155.imageshack.us/i/kardiore.jpg/..