EKG lewogram patologiczny

Echo serca - Str. 37

.. ...ostatnich badaniach ekg raz było: rytm dolnoprzedsionkowy, a w następnym: rytm zatokowy miarowy niecałkowity blok prawej odnogi pęczka hisa lewogram patologiczny Co pani sądzi o badaniach EKG? Bardzo proszę ustosunkować się do badania echo, czy wymiary jam serca są w normie? I co z całą..

Echo serca - Str. 38

.. ...ostatnich badaniach EKG raz było: rytm dolnoprzedsionkowy, a w następnym: rytm zatokowy miarowy niecałkowity blok prawej odnogi pęczka hisa lewogram patologiczny Najważniejsze przy echu serca jets przede wszytskim dobry sprzęt a taki najczęśćiej jest w szpitalach specjalistycznych, jak..

Echo serca - Str. 60

.. ...w worku osierdziowym ekg I lewogram patologiczny rytm zatokowy miarowy 94/min pozycja serca pozioma zawał z uniesieniem ST w kolejnych zapisach ewolucja zawału dolnego ekg II lewogram patologiczny rytm zatokowy miarowy 83/min pozycja serca pozioma blizna po zawale dolnym niedokrwienie..

Lewogram patologiczny

.. ...tego musiałam zrobić ekg. Odebrałam wyniki i tam pisało: lewogram patologiczny. Nazwa ta dała mi do myślenia wiec sprawdziłam w internecie co to dokładnie jest. Zdziwiło mnie, gdy lekarz obejrzał wynik i nic nie powiedział( nie wiem nawet czy zobaczył ponieważ trwało to dosłownie sekundę..