EKG niespecyficzne zmiany St T

Echo serca - Str. 42

.. ...wszystkich. miałam robione ekg i mam napisane R.Z.M. ok.65/m niespecyficzne zmiany sł. do lekarza idę za kilka dni, co ten wynik oznacza cz te niespecyficzne zmiany mogą być od nerwicy lękowej. dziękuję Nikt na tym forum nie czyta nawet kilku poprzednich postów. Kilka razy już pisałem,..

EKG i za każdym razem co innego wychodzi

.. Dzis mialam robione Ekg serca któres z kolei i za kazdym razem co innego wychodzi. Te chyba jest najgorsze .Mogłabym prosic o interpretacje tego wyniku, bo zmartwiło mnie to. Oto wyniki: 133 pojedyncze pobudzenia węzłowe ostry załamek T, mozliwy wzrost potasu w osoczu erkalemia niespecyficzne zmiany załamka..

Niespecyficzne zmiany ST-T i rytm zatorowy na EKG

.. ...interpretacje wyniku. Z góry dziękuję. Nikt Ci tego nie zinterpretuje nie widząc zapisu EKG. To co napisałaś to interpretacja komputera dodawana do zapisu EKG, którą krótko mówiąc można sobie o pupe rozbić...

Chcę zmienić swoje życie - mam nerwicę

.. ...kilku dniach zrobić ekg wyszło ok, tylko puls byłpodwyższony - 91, i jakieś niespecyficzne zmiany w odcinku stg czy coś takiego?trochę się uspokoiłem, ale nie na długo.ciągle odczuwałem jakieś kłucia z lewej strony, doszedł również nieustający szum w uszach.w końcu poszedłem do..

Rozlane niespecyficzne zmiany ST-T

.. Nieprawidłowy wynik Ekg, rozlane niespecyficzne zmiany ST - T zwłaszcza w odprowadzeniach znad sciany dolnej serca z wyraznyn wydłuzeniem czasu trwania QT Podejrzewam ze przyczyną jest nieprawidłowa dieta albo zatrucie.Prawie zawsze są takie przyczyny chorób. Do HANA.to jest niedokrwienie ale niespecyficzne..