EKG wykrywa choroby

Podejrzenie zespołu WPW

.. ...i lekarz po badaniu EKG stwierdził podejrzenie zespołu WPW. Mam 28 lat, nic mi się nie dzieje, nigdy nie chorowałem i tu nagle takie coś. Czy wiecie gdzie można znaleźć więcej informacji na ten temat? No wpisz sobie w googlach zespol wpw i ci sporo stronek na ten temat wypluje... Umnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 113

.. ...miałem robione Echo, Ekg i Holtera, kardiolog powiedział że mam niektóre czynniki na górnej granicy ale to nic poważnego. Lecz gdy odczywam pieczenie w klatce piersiowej zawsze na pierwszą myśl nasuwa mi się pytanie czy to nie bedzie zawał i że te bóle i kłucia to może jakaś niewykryta..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 8

.. ...wiem.Niby mialam robione ekg lecz podobno jest ksiazkowe :( niestety nie widac tego w praktyce ale wiem ze wiele chorob serca mozna wykryc dopiero po usg,lub echo serca,wiec przydaloby sie zebym zrobila takie badania dla pewnosci.Jak ostatnio badal mnie lekarz z madycyny pracy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 297

.. ...Zrobili mi w karetce EKG ale nic nie wykryli i dali zastrzyk na uspokojenie i odwieźli do domu. Lekarz potwierdził arytmie i nerwice serca po badaniu EKG USG i EKG holter. Nie przepisał żadnych leków ani nie powiedział nic o tej chorobie ( nie chodze do psychologa ). Dał jedynie..

Kłucie w sercu - Str. 6

.. ...Rozmawiałam nawet z mamą o EKG, ale mama powiedziała że EKG nic nie wykryje jak będę się dobrze czuła. Poradziła za to bym poszła do lekarza. Tylko teraz jest pytanie co mi ten lekarz da? Zbada mnie i co? Powie że nic mi nie jest i puści do domu. Oprócz typowych dolegliwosci chorobowych..

Niewiem co się ze mna dzieje

.. ...mialam robione badania EKG i nic nie wykryto a mialam kucia w sercua ciagle wmawiam sobie jakies choroby mam takie straszne mysli ze juz nie wytrzymuje a gdy znajomi mowia o jakichs chorobach to zaczynam sie bac mam zabuzenia wzroku dreszcze nie moge spac nocami itd. czy ktos ma podobny..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1180

.. ...tym tomografia glowy, ekg, hollter, usg serca ) , ogolnie nic nie wykryto poza wiotkoscia zastawki sercowej ale to nic wielkiego. Teraz wiem ze to ta zmora za tym wszytskim stoi i czasami udaje mi sie opanowac, ale niestety nie zawsze mi to wychodzi :( Krysiu kochaha ale masz pecha...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1254

.. ...najważniejsze badania: EKG, Echo, Holter, USG jamy brzusznej i nic. Wykryło tylko niewielkie bloki Weckenbach * a i kilka dodatkowych skurczy serca. Wcale nie byłem zadowolony z pozytywnych wyników, ponieważ nie znaleziono przyczyny moich dolegliwości. Zacząłem szukać na własną rękę..

Echo vs EKG wysiłkowe

.. Czy jest cos co wykryje badanie wysilkowe serca a nie uchwyci tego echo serca? Jasne, pomoże w diagnozie choroby wieńcowej oraz pozwoli określić ryzyko nagłego zgonu sercowego w ciągu najbliższych 3 lat. Sprawdzi jak serce reaguje na wysiłek ( zaburzenia oraz ciśnienei ) przy zaburzeniach przewodzenia - czy..

Straszne objawy: szybkie tętno, rosnące ciśnienie

.. ...robilem krew 2 razy 2razy ekg i raz echo Ja tak jak i Ty zacząłem chorować w wieku 18 lat . jakieś zaburzenia u mnie wykryto na komisji wojskowej . Wylądowałem w klinice okazało sie ze mam utrwalone migotania przedsionków i liczne pobudzenia wielokształtne . Teraz mam 20 lat jestem po 3..

Ból w klatce i lewej reki oraz pleców po lewej stronie

.. ...jakie robiłem to:5razy ekg,holter,wysiłkowe ekg dwa razy,prześwietlenie klatki piersiowej,spirometria,usg jamy brzusznej,prześwietlenie kręgosłupa,gastroskopia,tomografia głowy,ciśnienie badam sam sobie.Choroby jakie wykryto:refluks dwunastniczo - żołądkowy,znaczne wzdęcie jelita..