EKG wysiłkowe serca

Zwężenie odpływu z lewej komory

.. ...ECHO serca z Dopplerem; EKG; zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej; test wysiłkowy; cewnikowanie serca; Pacjenci objęci są profilaktyką infekcyjnego zapalenia wsierdzia - zarówno przed jak i po zabiegu. Leczenie zwężenia odpływu z lewej komory. Walwuloplastyka lub zabieg..

Test wysiłkowy EKG

Test wysiłkowy EKG

.. Badanie wysiłkowe EKG ( test wysiłkowy EKG, próba wysiłkowa ) polega na ocenie zmian zachodzących w sercu podczas wysiłku fizycznego jakim jest jazda na rowerze stacjonarnym lub marsz na bieżni elektrycznej. Badanie ma na celu zdiagnozowanie zmian ukrwienia i czynności serca podczas wysiłku fizycznego. W..

Próba wysiłkowa

Próba wysiłkowa

.. ...oceniany jest zapis EKG, ciśnienie tętnicze oraz częstość serca. Pacjent wykonuje wysiłek idąc po ruchomej bieżni lub korzystając ze specjalnego roweru ( ergometr ). Badanie trwa do momentu, gdy pacjent osiągnie maksymalną dla siebie wartość tętna ( tętno przyspiesza w czasie wysiłku,..

Częstoskurcz nawrotny

.. ...wywoływanie arytmii ), EKG metoda Holtera, stymulacja przezprzełykowa lub badanie elektrofizjologiczne z wprowadzeniem elektrod do serca przez tętnicę udową i aortę. Leczenie: farmakologiczne lub ablacja...

Echo serca - Str. 40

.. ...badaniach referencyjnych EKG spoczynkowe wykazało 15% zgodności z scyntygrafią a EKG wysiłkowe 30%. Więcej o tych badaniach jak i samej metodzie można znaleźć na - - - - - - - - www.kardiobadanie.nets.pl - - - - - - oraz na tym portalu pod hasłem * Nareszcie coś wiarygodniejszego od EKG..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 998

.. ...captoprilu spada.Wiesz ekg to jest najprostsze badanie nie za dużo na nim wychodzi poproś o echo serca i ekg wysiłkowe a wtedy będziesz miała pewność że masz zdrowe serducho: ) Niewiem skąd jesteś bo w Krakowie jest Amicor centrum kardiologiczne i tam są dobrzy kardiolodzy.Nie myślmy..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...ok.no wiec seria badań ekg, holter sercowy i ciśnieniowy, testy wysiłkowe, tilt test, gastroskopia, usg jamy brzusznej,tarczyca,nerki, gro badań krwi, echo serca.echo wykazalo wypadanie platka ale potraktowano to jako norme.kazali iść do nerwologa.no i szukam obecnie takiego ale i..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 17

.. ...napisz czy Ty miałaś EKG wysiłkowe przed zabiegiem i echo serca. Pozdrawiam. Już pewnie dzisiaj nie odczytasz tej wiadomości. Tak, miałam robione i EKG wysiłkowe i echo serca ( kilkakrotnie ) - ale przed zabiegiem to tylko właśnie echo i Holter. Będę trzymać za Ciebie kciuki. Będzie na..

Zmęczenie na sercu

.. ...Musisz zrobić badania - ekg, ekg wysiłkowe, echo serca, poziom cukru we krwi, lipidogram, trojglicerydy...Bez tego nie da się nic powiedzieć.Idź do kardiologa, bo twój młody wiek nie gwarantuje ci 100% zdrowia. A jak z ciśnieniem? Ciśnienie jest lekko skaczące - czasem troche..

Częstoskurch, kołatanie, WPW czy tylko nerwica?

.. ...szereg badań: tarczycy, ekg, echo serca, holter, próby wysiłkowe i nic, wyszły tylko drobne częstoskurcze, a ja nadal czuje się źle. Nie zawsze, bywają okresy, w których serce śpi spokojnie, ale nie pozwala o sobie zupełnie zapomnieć. Wiem że jestem osobą znerwicowaną,zestresowaną, ale..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 221

.. ...dolegliwości.Badania...ekg chyba ze 30 razy i wszystko ok według 2 kardiologów,holter też,echo 3 razy ok, próba wysiłkowa też ok.Według kardiologa przyczyną tych mocnych uderzeń i takich zatrzymań serca to nerwy.Krew robiłem na własny koszt co 2 miesiące przez dwa lata.Brak jakichś..

Dziwne ataki serca

.. ...wyglądały. Skoro jednak EKG wysiłkowe nie wykazało choroby wieńcowej serca, to można z dużą dozą prawdopodobnieństwa uznać, że jest to nerwica. Nie zawsze przecież musi być tak samo jak u twego ojca, chociaż obciążenia rodzinne są czasami przenoszone na dzieci. Moja nerwica była i jest,..

Kilkuminutowy atak trzepotania serca

.. ...badaniach, ale chyba miałem EKG/UKG, na pewno nie miałem testu wysiłkowego czy Holtera. Lekarz powiedział, że wszystko OK, ale zalecił magnez, glucardiamid, aspargin, czyli raczej łagodne leki. Proszę o drobny komentarz. Dziękuję i pozdrawiam! Jest kilka badań, które wyświetlą wszystkie..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 6

.. ...badanie które robił ( EKG,ECHO,UKG serca, dopiero dodatnia próba wysiłkowa pokazała znaczną niewydolność serca ) wskazywały na chorobę niedokrwienną ( wieńcową ) serca , po prostu chciał mieć pewność ,że będzie żył dalej - niestety w Jego przypadku koronarografia zakończyła się zawałem..

Drętwienie lewej strony ciała

.. ...zdrowa )miałam setki EKG , 3xUSG serca, badanie wysiłkowe , dno oka itd......i nic wszystko ok . Ja wciąż się boję, że dostanę zawału mam uciski w lewej piersi , pieczenie w mostku , skoki ciśnienia i jestem bezradna . Chodzę na psychoterapię , biorę leki i trochę w swoim życiu..

Czy nerwica serca może zabić?

.. ...robiłem 4 late temu.Mam ekg wysiłkowe robione miesiąc temu i wynik jest dobry. sama nerwica pewnie nie, ale leczona, nie leczona, może po kilku latach przypałętac po prostu nowe dolegliwości i tyle, trzeba nerwicę leczyc i koniec hej; ) mam 17 lat i juz od dluzszego czasu mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...badania, np holter, EKG wysiłkowe, zwykłe EKG. Wychodzą na nich zapisy dodatkowych skurczy komorowych ( niewiele ) i nadkomorowych ( wiecej ), oaz bradycaria i tachycaria, mam napady szybkiego bicia serca a rano i wieczorem mam puls około 45 lub 48 uderzeń na minute, oprocz tego boli..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 32

.. ...miałam robione mnóstwo Ekg, 3xUKG , badanie wysiłkowe i wszystko ok , a ja męczę się z tym już 3 lata i ciągle lęk że z moim sercem coś nie tak ,że będę miała zawał . Pomóżcie wyjść z tego zamkniętego kręgu - czy tak już będzie do końca moich dni? Witam wszystkich na forum : ) Dawno tu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 94

.. ...wyczynowo ), miałam EKG i EKG wysiłkowe dwa miesiące temu ( czyli miesiąc przed tym, jak objawy się zaczęły ) i wszystko było SUPER. Poza tym startowałam w zawodach ( trenuję lekkoatletykę, biegam 400 m ) i nic mi nie było ( ostatnie miałam w sobotę i żyję ). Potem było trochę gorzej...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 99

.. ...kardiologa w sob. na EKG i EKG wysiłkowe. GKS1989, ja też się boję, na początku trudno mi to było zdefiniować, teraz wiem, że to.. strach przed śmiercią, przed uduszeniem się ( tez nie mogę często zrobić swobodnego głęcokiego wdechu ) itp. To jest straszne! Mam nadzieję, że wyjdzie mi na..

Zespół WPW i brak skierowania na ablację

.. ...gdyby to było wpw to po ekg holterach MRI serca i teście wysiłkowym zostałoby to właśnie tak nazwane czy kryje sie to pod któraś z ww. nazw? dzięki s musisz zapytać lekarz kardiologa, u mnie wykryto wpw dzięki ekg : ) Do Kulka. Jestem mamą 13 letniego chłopca z zespołem wpw.Ma mieć..

Problem z sercem i nadczynność tarczycy

.. ...pracy...miałem robione ekg kilka razy echo i wysiłkowe wszystko ok lecz pozniej wystepowało u mnie słaboŚć i nagłe przyspieszenie serca ponad 100/min i uczucie wiecie umierania masakra...etraz wykryto u mnie nadczynnoŚć tarczycy bo braniu leków jest lepiej lecz!!!!w czasie kucania lub..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...badania ( 2 lata temu ): EKG - wszystko ok echo serca - w normie, lekko coś nie w porządku z falą zwrotną test wysiłkowy - jak na mój wiek bardzo słabo, ale jednak w normie Jakie badania powinnam wykonać? Holter? Po tych badaniach objawy zdecydowanie nasiliły się, czy powinnam je..

Mrowienie w okolicy żebra i drętwienie lewej strony ciała

.. ...skierowanie na echo i ekg wysiłkowe serca także profilaktycznie bo powiedział że wątpliwym jest abym miał jakies zmiany w tak młodym wieku w sercu. Ekg zwykłe wyszło mi ok i wszelkie badania krwi i morfologii także ok. Miałem w ostanim czasie dwie obrony i ostatnio pogrzeb teścia...

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG

.. ...przypadków niedokrwiennych EKG spoczynkowe wykrywa statystycznie ok. 10, EKG wysiłkowe ok. 30 a metoda Satro ok. 95 przypadków, jest przy tym nie inwazyjna i znacznie tańsza. Wszystkim, którzy mają dolegliwości w okolicach serca a mieli zrobione jedynie EKG ( spoczynek, wysiłek lub..

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 4

.. ...wątpliwości. Przypomnę, EKG spoczynkowe - 10% wiarygodności, EKG wysiłkowe - 30% wiarygodności, ECHO serca - nie pokazuje wszystkich parametrów mogących doprowadzić do zawału. I na tym się kończą powszechnie stosowane metody diagnostyczne. Gdyby Skolimowska miała zrobione SATRO np. pół..

Nerwica powoduje straszne duszności i szybkie męczenie się?

.. ...wyniki echo, holtera ekg i próby wysiłkowej są w normie, to prawdopodobieństwo * choroby serca * jest raczej znikome - zwłaszcza jeżeli nie występują tradycyjne czynniki ryzyka choroby wieńcowej ( nadciśnienie, papierosy, otyłość, wysoki LDL czy trójglicerydy etc. ). Nie nie są to..

Duszenie się - Str. 46

.. ...w szpitalu zrobił mi ekg serca,ekg wysiłkowe i zakładali mi holtera,niby badanie wyszły bardzo dobrze więc powiedzieli że to na tle nerwowym,bardzo silna nerwica.dali mi leki uspokajające po których chodziłam do tyłu.nie moglam sobie na to pozwolić przy 3 - jce dzieci.odstawiłam był..

Interpretacja wyniku EKG i Holera

.. Wielokrotne:rytm zatokowy,miarowy oczęstości 90min.Położenie serca pośrednie.patologiczne załamki Q w III, a vf - zmniejszające się na wdechu.Zaburzenia okresu reoplaryzacji komór pod postacią płaskoujemnych załamków T w III,płaskich w aVF... HOLTER: Badanie wysiłkowe w trakcie terapii Metocard 2x25mg..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1013

.. ...wszystkie badania robione ekg serca , aparaty holtera , różne inne krew badaną , prześwietlenia płuc , głowy , stymulacje przełykową ( bawiono się serduchem moim :D ) .. USG , naprawdę wszystkie badania robione miałem ..objawami moimi były czy też nadal są ale to sporadycznie ...

Co z moim sercem? co się dzieje?

.. ...czasie wizyty zrobił mi EKG spoczynkowe i wysiłkowe oraz echo serca. Na razie mam kilka dni odpocząć, a w poniedziałek do niego zgłosić, on mnie skontroluje i gdyby była taka potrzeba to będę nosić Holtera. Witaj Rodzynko. Widzę , że masz dobrego kardiologa. Całodobowe ekg może wiele..

Echo vs EKG wysiłkowe

.. Czy jest cos co wykryje badanie wysilkowe serca a nie uchwyci tego echo serca? Jasne, pomoże w diagnozie choroby wieńcowej oraz pozwoli określić ryzyko nagłego zgonu sercowego w ciągu najbliższych 3 lat. Sprawdzi jak serce reaguje na wysiłek ( zaburzenia oraz ciśnienei ) przy zaburzeniach przewodzenia - czy..

Nerwica w ciąży - Str. 217

.. ...wszystkim kardiologicznych: ekg, usg serca, ekg wysiłkowe. Serce mam zdrowe i diagnoza była taka,że to na tle nerwowym. Kardiolog nic mi nie przepisał, bo stwierdzil ze leki, ktore biorę od psych.( minnymi Propranolol ) to są leki dla mnie odpowiednie. Potem tez nie raz czułam się..

By-passy w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy

.. ...Ma dobre wyniki badań ekg, próby wysiłkowej i echa serca. Problem stanowią niedrożne w 80 - 90% żyły. Operację ma mieć wykonaną w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy. Jeśli ktoś z Was lub Waszych bliskich przebywał w tym szpitalu na kardiochirurgii to bardzo proszę o cenne dla nas uwagi,..

Ukłucie w klatce na treningu

.. ...Ja EKG w spoczynku miałem idealne, a jednak gdy zrobiłem sobie wysiłkowe wykazało silne niedokrwienie serca. Myślę, że takie kłucie serca w Twoim przypadku to będzie coś związane z nerwicą. Pozdrawiam...

Sanatorium po zawale serca

.. ...i badania. Tak robią EKG wysiłkowe oraz usg serca. do tego treningi dodstosowane do zawałowców. Możesz mame tam zawieść i sie przespać bo oprócz leczenia sa tez pokoje gościnne doba cos około 70 zł.Dla zawałowców turnus to 2 tygodnie po bypasach to 3 tygodnie. Ja nie moge pwoedzieć ale..

Przeskakiwanie serca

.. ...różne badania echo, ekg, próbe wysiłkową, holter i nic. Według lekarzy wszystko ok, nieliczne zaburzenia komorowe i nadkomorowe. Tylko, że podczas gdy miałem holtera pobiegałem chwile zaczeły się te * arytmie * przestałem i tylko je zarejestrował. Pamiętam, że od dziecka cały czas..

Interpretacja wyników echo serca

.. ...ręki,byłem z tym na pogotowiu robiono EKG i zawsze stwierdzano że to musi być coś od kregosłupa.A wychodzi na to że chyba nie.Dzisiaj mam holtera a w wtorek ekg wysiłkowe, także powinno już być coś wiadomo...

Problemy z sercem u 18latki

.. ...zrobią jej jeszcze raz - EKG, echo, poza tym jeszcze test wysiłkowy, test pochyleniowy. Lekarz jeszcze mówił jej, że być może czeka ją operacja - albo będzie to wymiana zastawek, albo rozrusznik serca, o ile się nie mylę. Co to znaczy? Zmierzyłam sobie ciśnienie, wyszło mi 138/97 i tętno..

Nerwica cerca - czekam na opinie

.. ...nadkomorowe na dobe - EKG i tarczyca wszystko ok KARDIOLOG JEDEN Z LEPSZYCH w POLSCE POWIEDZIAŁ że SERCE MAM ZDROWE . . .Teraz mam ostatnie badanie próba wysiłkowa ! ! ! MOJE DOLEGLIWOŚCI TO - ból w okolicy serca tzn kłócie TAK Z 3 ZAKŁOCIA I koniec wtedy dostaje paniki ze umre ze to..

Czy ktoś też tak ma? objawy nerwicy?

.. ...nerki, zoladek tez ok ekg i echo ok a po zwyklym spacerku jestem wymeczona jakbym nie wiem co robila Zalecam wizytę u neurologa,bardzo możliwe że jest,to astenia,wskazane również badania:krwi w kierunku EPO/w związku z RBC,USG Dopplera ,USG serca i EKG wysiłkowe.Ale na początek neurolog...

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...kardiologów, robiłem ekg, holter, holter 24h - 3x, USG serca - 3x, ekg wysiłkowe po ktorym w spoczynku pojawiły sie te zaburzenia na jednym z ekg lekarz nie kardiolog podejrzewał blok jakis lewej odnogi pęczka hisa czy cos w tym stylu, na usg wyszła niedomykalnośc zastawki 1 stopnia (..

By-passy w szpitalu Opole woj. opolskie

.. ...80 - 90% żyły. Operację ma mieć wykonaną w szpitalu w Opolu . Jeśli ktoś z Was lub Waszych bliskich przebywał w tym szpitalu na kardiochirurgii to bardzo proszę o cenne dla nas uwagi, spostrzeżenia itp...

Szybko się męczę i zawroty głowy

.. ...pewnie mogą Ci zrobić EKG albo nawet USG serca lub dostaniesz skierowanie do poradni kardiologicznej.Napisz jak dowiesz się o co chodzio z tym męczeniem,jestem po ludzku ciekawa/ czy to masz od niedawna? Życzę powodzenia. witam, proponuje badanie wysiłkowe serca i mierzyć ciśnienie..

Podwyższony puls i duszności a wyniki dobre

.. ...badania serca mam dobre, EKG, EKG wysiłkowe, badania krwi i wszystkie inne.. mam duszności, i wiele podobnych objawów do tego jakie były opisane do nerwicy serca. w przyszłym tygdoniu ide do lekarza. jeżeli faktycznie jest to nerwica serca? to czy przy tym przyśpieszonym pulsie można pić..

Ból po angioplastyce

.. ...100m/ Aktualne badania - ekg wysiłkowe dodatna, echo serca trudne dla mnie do oceny,próba dobutaminowa ujemna/wykonywana w 2007 r/. Jestem pod kontrolą lekarza. Co dalej ze mną zrobić?Ze strony lekarza nie mam innych zaleceń prócz leków Witaj! Skoro to już 2 lata po angioplastyce, to..

Bardzo wolne bicie serca przy krótkotrwałym wysiłku

.. ...pojawiaja sie najczesciej po krótkotrwałym wysiłku, który wykonuje po długotrwałym spoczynku. nadmienie że nie zdarzyło mi się zemdleć. Co to moze być ? Najlepiej zrobić ekg wysiłkowe to wszystko wyjaśni...

Nerwica, chroniczny strach czy choroba serca?

.. ...kierując mnie głównie na EKG, USG, TW ( Test Wysiłkowy lub tzw * bierznie * ) itd. Przyczyna kardiologiczna została wykluczona, wszystko w przewidzianej normie, za wyjątiem tętna, które wynosi 92 - 95b/min ( warośc zawyżona zdaniem mojego kardiologa ). Do tego zrobiłem zdjęcie RTG klatki..

Refluks a szybkie meczenie się

.. ...ok.robiłem echo pare razy ekg holter miałem też.badania ok z wyjątkiem testu wysiłkowego.opisany jako słaby ale to nie wina serca.boli po jedzeniu,wysiłku,przy większych nerwach.przez ostatnie 3 tygodnie schudłem 9 kg.b.prosze o pomoc.pozdrawiam bardzo prosze o pomoc w zrozumieniu mojej..

Bóle serca i walenie w klatce

.. ...tym mozna tez robic EKG. Pozdrawiam! to jest ekg wysiłkowe serce poddawnane wysiłkowi Lęki... Przyznam, że trochę i owszem. Ale jestem świadomy skąd się biorą - mówiąc wprost, wkręciłem ( ? ) sobie, że mogę dostać zawału i wolę nie zostawać sam. Nie mam z tym jakiś wielkich problemów...

Wyniki echa serca po zawale

.. ...WYNIKI INNYCH BADAŃ: ekg normogram, tytm zatokowy, miarowy 68.min , QS z ujemnym T V1 - V4, ekg wysiłkowe z dnia 11.07.2009 r: próba na cyklometrze rowerowym wg protokołu 25 wat co 3 min. Próba przerwana przy obciążeniu 75 wat przy osiagnięciu 78% tentna z powodu zmęczenia i dolegliwości..

Bóle serca, problemy ze spaniem

.. ...dwukrotnie EKG spoczynkowe, EKG wysiłkowe i USG serca. Na USG wyszło, że mam wypadanie płatka zastawki mitralnej, ale ponoć mam to od urodzenia i w żaden sposób nie wpływa na jakość życia. EKG wysiłkowe nie pokazało nic, poza tym, że mam wydolność zawodowego sportowca a lekarz..

Powracający ból mostek szyja

.. ...zostałem wysłany na ekg ( nie wysiłkowe ) echo serca zdjęcie klatki i usg Wszystko wyszło w normie. Dostałem przykaz zastosowania diety redukcyjnej oraz leków: livt52 lovrall - 5 i magnezu. sytuacja zmieniła się troche i bóle przeszły w inne miejsce na początku była to prawa pierś ( 2..

Kołatanie serca podczas wysiłku spowodowane nerwicą

.. ...,płytki,elektrolity.oraz EKG,a naewet test wysiłkowy.Możliwe ,że jeżdżąc tak długie dystanse,mało pijesz i musisz poprawić elektolity.Zrób badanie krwi koniecznie i nie pękaj, badania juz zrobilem : ) ale przeszkadza mnie to dalej... Za slaba forma? Przez prawie rok nic nie robilem tylko..

Wymioty, ból w plecach i wysokie ciśnienie

.. ...Podstawowe badania to ekg spoczynkowe, usg serca, ekg wysiłkowe jeśli lekarz stwierdzi taką potrzebę. Koszt w naszym kraju jest pewnie wszędzie podobny za usg w granicach 80 - 100 zł., ekg 40 - 60 zł, wysiłkowe 80 - 90 zł. Skoro były założone baypassy to lekarze powinni się jeszcze raz..

Nerwica sercowa czy choroba wieńcowa?

.. ...diagnostyka serca ( EKG, badanie Holtera, echo serca test wysiłkowy ) być może da Ci odpowiedź na to pytanie. Diagnoza lekarza na podstawie wywiadu z pacjentem, badanie ciśnienia i osłuchania klatki piersiowej to zbyt mało. być może twoje sece buntuje sie przeciw nadmiernemu wysiłkowi na..

Dziwne uczcucue kłucia w okolicy serca......

.. ...morfologia, OB, mocz, EKG, echo serca, test wysiłkowy, lipidiogram TSH, RTG klatki piersiowej, USG jamy brzusznej ok. RTG kregosłupa L - S - zniesienie fizjologiczne lorodzy ledzwiowej - wysokosc kregow w normie, zaznaczone obnizenie tarczy m - kregowej na poziomie L5 - S! pzoostale..

Czy to napewno nerwica?

.. ...miałam robione badania EKG wysiłkowe i te wszystkie prawie. zaczęło się to u mnie 2 lata temu po utracie przytomności. czy moglibyście mi doradzić? kłuci w okolicy serca . to bardzo boli ;( Witaj Patusia. Kiedy przydarzy suie nam jakiś szok , osoby nadmiernie wrazliwe moga sie *..

Jakie hormony zbadać przy dolegliwościach sercowych

.. ...wszystkie badania ( ekg, echo serca, holter, próba wysiłkowa, badania krwi - TSH itd., ekg nerek ) są wporządku i jest to nerwica - problem przejściowy. Dolegliwościami są przede wszystkim mocne, podkreślam bardzo mocne bicie serca. Jedynie na echu serca wyszło, że śladowa niedomykalność..

Nerwica efektem pracy?

.. ...kardiologa, zrobiłem póki co EKG i jest wszystko ok, lekarz twierdzi, że to od stresu i zapisał mi jakieś tabletki uspokajające serce, po których czułem się jeszcze gorzej, dlatego je odstawiłem. Czeka mnie jeszcze w najbliższym czasie Echo serca i badania wysiłkowe. Zaliczyłem też..

Już sama nie wiem co mam robić...

.. ...badania, rtg kręgosłupa, ekg zwykłe i wysiłkowe, badania tarczycy i nic nie wykryli...wypuścili mnie po 9 dniach a ja wyszłam na hipochondryczkę... Dostałam Metocard i Xanax... z czasem się uspokoiło... Lecz niedawno wszystko się znowu odezwało. Bóle/ uciski w klatce piersiowej,..

Bóle w klatce piersiowej

.. ...kardiologa ale po badaniu EKG, EKG wysiłkowego i USG serca lekarz stwierdzil iz to moze byc wynik nadcisnienia. ( LA 3.8 - na granicy normy, śladowa niedomykalność zastawki mitralnej i trójdzielnej - nieistotna, calkowity cholesterol w normie, za duzo zlego ( lekko przekroczony ),..

Holter - wyniki

.. ...kiedykolwiek usg serca, ekg. próbę wysiłkową ? Szczególnie jest ważne usg ekg miałam robione kilkakrotnie i za każdym razem wynik był w porządku. Echo serca miałam dwa razy, za pierwszym wyszła ta niedomykalnośc zastawki aortalnej, a za drugim mikroprzetoka wieńcowa. Próbę wysiłkową..

Czy to jest nerwica?

.. ...nerwowym - mialam robione EKG, test wysiłkowy ( ale to ze 2 lata temu jak mnie serce pobolewało ), badanie dna oka ( tez ze 2 lata temu ), usg tarczycy, usg serca, wszystko wyszło ok. Mam takie pomysły: - albo to nerwica - albo cos z tarczyca, sercem, glowa ( moze tomografie, doplera..

Echo serca-proszę o interpretację - Str. 2

.. ...wizyty u kardiologa, zrób EKG wysiłkowe, może holter ciśnienia by się też przydał.... wtedy będzie co interpretować. Pozdrawiam. I jeszcze jedno: to forum nie jest obowiązkowe. Jak się komuś nie podoba bo za mało kardiologów to nie musi tu ani pisać ani czytać. Co dziwne ciśnienie..