Eltroxin

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...tyroksyny ( Letrox, Eltroxin, Euthyrox N ). Inne leki, których przedawkowanie i objawy niepożądane wpływają na układ krążenia to np. lindan ( Jacutin ) lek przeciwpasożytniczy mogący wywołać hipotonię. Choroby psychiatryczne również mogą manifestować się objawami ze strony układu sercowo..

L-tyroksyna (Letrox, Eltroxin, Euthyrox N)

.. ...kołatania serca. Przy nagłym odstawieniu leku może pojawić się napad migotania przedsionków. Preparaty zawierające L - tyroksynę dostępne w Polsce ( za indexem leków MP 2007 ): Letrox, Eltroxin, Euthyrox N...

Niedoczynność tarczycy - Str. 4

.. ...ok. 13 r.ż. ) brałam Eltroxin w związku z tzw. wolem obojętnym 10 lat temu lek odstawiono, konstatując, że zbyt długie przyjmowanie go mogło wpłynąć na tzw. osteopenię ( krok dalej jest osteoporoza ) i hiperkalciurię ( nadmierne wydalanie Ca z organizmu ) Biorę tiazyd 50 Tarczyca dobrze..

Niedoczynność tarczycy - Str. 12

.. ...zamiennik: letrox lub eltroxin ( różnią się dodatkami ). A może masz źle dobraną dawkę i dlatego organizm tak reaguje, trudno to jednoznacznie powiedzieć. Najlepiej chyba zacząć od zmiany leku i zobaczyć jak będziesz się czuła. Na pewno trzeba to wyjaśnić ( może skonsultować się z innym..

Niedoczynność tarczycy - Str. 15

.. ...nie ma. Musze zyc na eltroxinie. Problemów to malo z tym nie bylo prze te 10 lat. Pól roku po zabiegu radiojodem opadlem z sil, rzucilem prace. Cisnie mnie strasznie w glowie i piszczy bardzo wysoki dzwiek - nim bardziej cisnie tym bardziej piszczy. Po karzdym papierosie czuje sie jak..

Serce a choroby tarczycy

.. ...dawce supresyjnej 200 eltroxinu Lekarz zalecił mi concor na serce .Czy ten lek muszę zażywać zawsze czy można brać go okresowo.Zlekiem praca serca zwalnia do 70 - 80 ale równocześnie spada ciśnienie krwi100/60 90/60.Bez leku puls 100 - 130 ale zato dobre ciśnienie 120/80.Może ktoś wie co..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 3

.. ...jakis dziwny sposób Eltroxin na mnie zle dziala, bo w glowie mi od niego piszczy i cisnie a jak zapale to juz w ogóle kaplica. Dlatego tez pale okolo 10 dziennie, alle cagnie caly czas. Nielatwo jest rzucic. Po 1,5 roku lezenia na kanapie po 2 operacjach w piecie i sciegnie achillesa tez..

Nadciśnienie w młodym wieku 18 lat

.. ...dziennie, plus na tarczyce eltroxin 25 mg, wiec 9.5 tabletki dziennie : ), i do domu, kazali mi wyciąć migdałki, ale tego nie zrobiłem bo mama mi chaje zrobiła że będe mieć cały czas zapalenie płuc, a ona nie będzie chodzć ze mną po doktorach.Byłem u endokrynologa, i zrobiła mi TSH i..

Czy to nerwica?

.. ...norma( 0,4 - 4,0 ) biore eltroxin 150. Pije melise brałam persen forte ,teraz biore hydrxizinum który mnie uspokaja,a raczej otumania przez co jestem mniej nerwowa,ale te pulsowania mam cały czas,raz są słabsze,a raz mocniejsze.Przez ostanie trzy dni tak mnie telepie,że nie moge spać..