EMG

Nerwica - czy na pewno? - Str. 180

.. ...teraz będę miał badania EMG ( badania mięśni ). Neurolog powiedział, że jeśli to będzie dobrze to może mam po prostu podwyższony ten wskaźnik i nie musi oznaczać on nic złego… Nie wiem, lekarze mówią, że nic mi nie jest, ale ja czasami zaczynam fiksować… wydaje mi się..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...wyklucza dał skierowanie na emg mięśni żeby sprawdzic czy nie jest cos uszkodzone i tu boję się wyniku we wtorek mam iść do szpitala na badania ale przesówam termin nie mogę a chciałabym mieć to z głowy czy to napewno nerwica ostatnio pisałam że jest lepiej ale znów to samo teraz do tego..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 5

.. ...to sprawdzic badaniem emg czy te skurcze drgania nie pochodzą z głębi mięsni jeżeli to badanie wyjdzie dobrze wtedy będę bezpieczna dzis znów miałam zły dzień przypomniałam sobie o tej chorobie jutro jadę do szpitala ustalić nowy termin na badania żałuję teraz że nie poszłam w..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 16

.. ...normy miałam badanie emg i wyszedł zesól łagodnych fascykulacji pozdrawiam lekarz mówił że nie jest to nic grożnego dla organizmu i jest na to leczenie ale nie antydesperanty mam wskazane też powturzyć testy na boleriozę a więc kochani badajcie sie Lekarz Ci nawet na opryszczke wynajdzie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 22

.. ...doszły lęki badanie emg nic nie wykazało na chorobę nerwo mięśniową po przeczytaniu twojego postu złe myśli trochę powróciły ale radzę jakoś sobie z tym myślę skoro walczysz z objawami kilkanaście lat to napewno nie masz żadnego stwardnienia czy robiłaś jakieś badania pod tym kątem jakie..

Drętwienie palców u rąk w ciąży

.. ...JEST TO ZESPół cieśni nadgarstka zrób badanie EMG To może być równiez problem z kręgosłupem szyjnym. Spróbuj odchylać głowę do tyłu ( np. siedząc na brzegu łózka ) . Koniecznie skonsultuj sie z lekarzem,..

Drętwienie palców

.. ...uciążliwe.Zrobiłam badanie EMG i wykazało że mam zespół cieśni nadgarstka w zaawansowanym stadium 1 stopnia.Obecnie jestem po zabiegu chirurgicznym i czuje sie dużo lepiej, odrętwienie powoli ustaje,nie lekceważcie tych objawów tylko zróbcie jak najszybciej to badanie. to badanie może..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki - Str. 2

.. ...szpitala na serie badań: emg( nic ), potencjały( tu coś wyszło ale nie wiadomo co jakieś zaburzenia przepływu czy co ), rezonans barku i kręgosłupa szyjnego( nadal nic ). czy ktoś miał podobne objawy i wie mniej wiecej c omi może dolegac lub do kogo mam się zwrócic ? prosze o pomoc. od..

Czy to naprawde nerwica? aj z lekarzami

.. ...EEG wskazywało na Epi, Emg wykluczyło tężyczkę, od neurologa dostałam skierowanie na hormony tarczycy i mam podwyższone, zostałam skierowana również do psychologa który stwierdził, iż mam nerwice więc chodzę na psychoterapie choć ja nie widzę w niczym problemu. Od jeszcze może dwóch..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 14

.. ...potrzeby robić badania emg. Kazała zrobić boreliozę ( na łasny koszt bo fundusz tego nie refunduje ), dała skierowanie na prześwietlenie odcinka szyjnego - wynik w środę i wysłała do okolisty na badanie dna oka. Mam przyjść ponownie za 2 lub 3 miesiące bo pani wykryła naczyniaka lub..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...na żaden rezonans ani EMG tylko na podstawie oględzin stwierdziła, że nie widzi u mnie cech stwardnienia zanikowego bocznego tego, czego się najbardziej bałam. Rok temu pracowałam jako rehabilitantka i zdążyłam się napatrzeć i bałam się tego strasznie. Myślę, że pani doktor wie co mówi ...

Tężyczka, co robić?

.. ...temu miałem badanie EMG, które ostatecznie potwierdziło u mnie tężyczkę. Badanie TSH też miałem i u mnie jest w normie, ale blisko dolnej granicy, dlatego endokrynolog zalecił badania w kierunku parathormonu ( tarczyca ). Póki co mam przez kilka tygodni brać Mg, Ca i jeszcze jakieś..

Tężyczka, co robić? - Str. 2

.. ...tezyczke jest badanie Emg jest to nieprzyjemne badanie ale da sie przezyc.Ja mam tezyczke a do tego nerwice.Tezyczka nasila objawy nerwicy i depresji.przez rok bylam diagnozowana u roznych lekarzy nikt nie wiedzial co mi jest czasami czulam sie jak symulantka ale wreszcie trafilam do..

Okresowe porażenie hipokaliemiczne

.. ...).Córeczka miała badanie EMG,które polega na ocenie siły mięśni( potwierdziła się diagnoza ze jest chora na okresowe porażenie hipokaliemiczne ).Jest to choroba bardzo rzadka.Wiesz co sama nie wiem o co w ogóle chodzi z tą chorobą,nie moge nikogo znalezc co tez jest na to chory w celu..

Dziwne zmiany w dłoniach

.. ...czemu tak jest, badanie emg nie wykazalo nic, we wszystkich kanalch w obu rekach jest poprawne przewodnictwo, rezonans magnetyczny kregoslupa, nic nie wykazal, wiec nie ma ucisku na rdzen, gdyby ktos mial podobne objawy, i mial jakas rade co mam z tym robic... proosze o pomoc a czy robi..

Objawy tężyczki

.. ...tygodnie po badaniu EMG, które potwierdziło na szczęście dla mnie tężyczkę tylko w próbie hiperwentylacyjnej, próba ischemiczna wyszła negatywnie. Doktor, która robiła mi badanie zwróciła uwagę na niedobór potasu ( nie wiem skąd wie, ale niedługo idę na wizytę do neurologa )i zobaczymy..

Interpretacja wynków

.. ...nerwu kulszowego uda emg Przewodzenie ruchowe N. peroneus: szybkość 55,2 m/s latencja końcowa 3.9ms ampl. PW pkt. dyst 5400 nV ampl. PW pkt. proks 5680 nV latencja fali F 30.3 ms szybkość fali F 53.0 m/s N. tibialis: szybkość przewodzenia 39.4 m/s latencja końcowa 4.5 m/s ampl. PW pkt...

Proszę o porade, już nie wiem do oga mam się zwrócić:(

.. ...razy robiłem badanie EMG mieśni i nic, robiłem badania na tarczyce, boreliozę, chlamydie pn, wszystkie rodzaje żółtaczek i nic . Mnóstwo kasy wydałem - bo badania robiłem prywatnie i nic. Z tego co wypytałem nerwica odpada bo aż takich objawów somatycznych nie daje. Już nie wiem co mam..

Skacze mi ręka

.. ...literówka. chodzi o EMG. potas, sód i wapń. i faktycznie do neurologa. morfo i ob są raczej zbędne. EEG - a może np. się uderzył w głowę i to objaw epilepsji,?,,hehe * * ? znam taki właśnie przypadek,taki sam objaw,ciocia uderzyła się w głowe i drżenie dłoni było jedynym objawem..

Błagam o pomoc..

.. ...przepływów Dopplera, EMG mózgu. Po wykonaniu badań neurolog stwierdził, że nie wystepują żadne nieprawidłowości. Został mi przepisany lek Nootropil, jak uznał lekarz doraźnie w celu ewentualnego zaburzenia przepływu krwi. Lek nie był skuteczny i został odstawiony po ok. 1,5 miesiąca. Z..

Zawroty głowy , lęk itd

.. ...wtedy badania - EEG , EMG , prześwietlenie kręgosłupa szyjnego. Okazało się , że to od kręgoslupa - miałam kołnierz , masaze , ćwieczenia .Trawło to parę lat , potem samo przeszło - był spokoj jakies 7 - 8 lat , teraz znów wszystko wróciło - zawroty głowy , nie mogę długo stać , mam..