Encorton

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 912

.. ...dziecko brał sterydy i encorton jak chorujesz na astme to wiesz co to za lek i inne wziewne specyfiki cleritiny i alergastminy co sie oczywiscie wiaze z tym ze narzucił sporą wage jako dziecko w szkole juz mu to przeszkadzało i krepowało jak poszedł do gimnazjum to juz niewspomne..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm

.. ...mi przeróżne leki, z encortonem na czele ( w 3 tygodnie przybrałam 18 kilo ). Po drodze pzyplątała się jakaś infekcja, osłonowo dostałam tak silny antybiotyk, że ledwo żyłam, byłam cała sina ( żyły mi pękały nieustannie, a przecież musiałam mieć wenflony! ) i ledwo żywa. Udało się..

Częstoskurcz w przełyku?

.. ...od propranololu albo encortonu. Jak o tym nie mysle albo zajme sie czyms,to tego nie ma. Jest to bardzo denerwujace i wlasciwie powoduje, ze caly czas o tym mysle. Spróbuj zmienić leki. Jest bardzo duzo leków podobnie działających a każdy troszke inaczej działa na daną osobę. Oczywiście..

Płyn w osierdziu

.. ...odwadniające oraz majamil i encorton. Jutro konrolne echo. Dzisiaj się dowiedzieliśmy, że jeżeli płyn nadal będzie to będą go ściągać. Jak to się odbywa ? Czy to bardzo bolesny zabieg ? Czy jest to trudne do zlikwidowania powikłanie po zabiegu ? Jesli zaglądasz Aniu dalej na forum na..

Za gęsta krew, jak ją rozrzedzić?

.. ...lek na Prenisolone ( ENCORTON ) - kortykosteroid zmniejszający opuchliznę i swędzenie oraz pomagający łagodzić stany alergiczne, reumatoidalne zapalenie stawów i inne. Poprzedni lek tez mi pomagal, ale nie byl najlepszym srodkiem. Moja siostra byla wtedy na Metypred - zie, pomoglo jej..

Po zapaleniu mięsnia sercowego

.. ...zapalenie wsierdzia. Brałam encorton , i penicylinę , a potem przez dłuższy czas debecylinę. Bardzo łatwo się męczyłam , miałam stany podgorączkowe 37,5 do 38 stopni temperatury.i przez cały czas byłam pod kontrola kardiologa. Każda infekcja była starannie leczona i sprawdzane wyniki..

Po zapaleniu mięsnia sercowego - Str. 2

.. ...zapalenie mięsnia sercowego encorton. Każda infekcje osłabia mi mocno serce ,dlatego mówią ze u mnie to zapalenie przeszło w stan przewlekły.Co zrobic...Nie poddaje sie Witaj .Tak właśnie jest, że każda infekcja osłabia serce, dlatego należy wszystko robić, aby ich unikać.Ja z natury..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...antybiotykiem ,oraz encortonem 60mg dzienne przez 6 tygodni .a potem stopniowe zmniejszanie dawek ,oraz przez dłuższy czas debecylina. Drugi raz, gdy zachorowałam brałam dożylnie antybiotyk oraz hydrocortizon .Wtedy moje serce było bardzo osłabione,że przez okres 2 lat nie mogłam przejść..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 363

.. ...listopad ) i dostał encorton na 5 dni i inne wziewy .Może steryd pomoże , zobaczymy . Trzymajcie się , jutro postaram się popisać troszkę więcej , a tak w ogóle to ostatnio troszkę mniej wszyscy piszą ! Nie będę się za bardzo rozpisywała - - - czysta masakra a może śmiechu warte już sama..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 365

.. ...sucho kaszle i dostał encorton , ale nie widzę dużej poprawy . Zobaczymy , we wtorek idę znów do kontroli , oczywiście prywatnie bo na fundusz nie ma miejsc . Nefri jeżeli się męczy i kaszle to rzeczywiście chyba będzie lepiej jak sobie odpuści grę w piłkę.Nie ma co ryzykować.Zdrowie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 367

.. ...dalej cały czas kasła ( encorton nie pomógł - dziś zażył ostatnią tabletkę ) ale na spacerek pójdziemy pochodzić . Wszystkim życzę miłej nocki . Małgosiu bardzo mnie martwi twoje samopoczucie , czy jest ono związane z sytuacją w rodzinie - czy coś innego cię gnębi ? Dorotko ty zawsze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 587

.. ...przypadkach podaje tabletkę encortonu.I z miejsca duszność jej przechodzi i wszystko wraca do normy po 2,3 dniach. A co z pozostałymi? Czyzby jeszcze wylegiwali się w ciepłych łóżeczkach? Pozdrawiam wszystkich.Zmykam narazie.Przedemna pracowity dzień.Ale będę od czasu do czasu zaglądała..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 6

.. ...mijają ! cały czas biore encorton, zafiron, miflonide 2x2, singular i nic ! jeszcze dzisiaj babka powiedziała, ze chyba jestem za mocno zdenerwowana. Ja juz tez podejrzewan nerwicę, ponieważ a astmatycznych objawów mam tylko dusznosci. oprocz dusznosci, mam ucisk w klatce piersiowej,..

Nerwica w ciąży - Str. 198

.. ...po szczepieniach i na encortonie bo wprowadzono takie leczenie zewzgledu na podwyższoy poziom komórek NK,ciąża okazała sie po zamaciczna załapał mnie straszny ból a byłam wtedy akurat w Łodzi na doszczepianiu wylondowałam w CZMP z peknietym jajowodem i krwotokiem wewnetrznym ale..

Śródmiąższowe zapalenie płuc i problemy z sercem

.. ...zapalenie płuc ( bierze encorton w różnych dawkach i dyski wziewne ) jednak jego stan stale się pogarsza - coraz szybciej się męczy, jest senny, szybko się denerwuje a przede wszystkim brakuje mu oddechu.Do tego ostatnio doszły problemy z sercem. Podobno jest przerośnięte ( czego..

Chwilowe kolatania serca i nagłe przyspieszenie akcji serca

.. ...nawet podawal mi 2 tyg encorton w malych dawkach ale nie bylo zadnej poprawy i kazal odstawic. Antybiotyki jednak daja poprawe samopoczucia wiec chyba ta borelka jest trafna. Zakaznik mi powiedziala, ze jest wysyp boreliozy od jakiegos czasu i ludzie czesto nawet nie wiedza, ze maja bo..

Leki na zapelenie mięśnia sercowego

.. ...leczona antybiotykiem, encortonem i hydrocortizonem . Sadzę ,że kamień w nerce może powodować stan zapalny, a to nie jest obojętne przy zapaleniu mięśnia sercowego. , bo w takich przypadkach należy likwidować ogniska zakażenia. Pozdrawiam Dziękuje ci za odpowiedź.Wyleczyłaś to ?..

Zapalenie osierdzia serca powikłane tamponadą

.. ...przyczyn, dostałam sterydy ( encorton ) i zalecenie zgłoszenia się do poradni reumatologicznej celem dalszego leczenia. po miesiącu wróciłam do szpitala przywieziona przez pogotowie. dotychczasowe badania u reumatologa nic nie wykazały. za każdym razem towarzyszy mi straszny, niemożliwy..

Zapalenie wsierdzia

.. ...długo... antybiotyk , encorton , a potem debecylina Zapalenie wsierdzia doprowadza do wad zastawkowych serca. Ja mam niedomykalność zastawki mitralnej w stopniu umiarkowanym Pozdrawiam Helu dziękuje za informację, a czy maiłaś przed anginami jakiś zabieg na sercu i ile lat miałę mając..