Epilepsja objawy

Nerwica - czy na pewno? - Str. 18

.. ...kontakt. mam 33 lata, mam epilepsję ale oprócz tego dość podobne objawy od strony głowy. A konkretnie moim problemem jest bardzo długie * dochodzenie do siebie * , tj. po obudzeniu się rano nei mogę wstać od razu i zacząć normalnie funkcjonować, tylko najpierw siedzę z głową w dół min...

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...miałaś badania pod kątem epilepsji ponieważ ona również może dawać takie objawy, ale jak sądzę są to porostu objawy nerwowe. U mnie zdaża się że zaczyna boleć mnie glowa z lewej strony i ten ból przesuwa się w dól aż mi drętwieje warga, szyja, ręka a faktycznie zdaża sie czasem że i..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...pulsowalo.Dodam ze choruje na Epilepsje ( padaczke ) ale zaden rodzaj tej choroby nie ma takich objawow ... Zdaje sobie sprawe ze moje objawy sa niecalkiem jak te ktore opisaliscie ale czesciowo widze podobienstwo wiec postanowilem napisac...Mam 24 lata tez lecze sie u neurologa i tez..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 22

.. ...bo mój przełyk dostał epilepsji /wrażenie jak przy ataku serca takie palpitacje przełykowo żołądkowe/. Lekarz jednakowoż orzekł, że jeszcze nie umrę. He he co on tam wie :( ( Pozdrawiam wszystkich cierpiących ( krzysiek ) Jeżeli chodzi o mnie to objawy mam podobne do większości, ogólna..

Zespół wydłużonego QT a nerwica

.. ...ataki przypominajace epilepsje. Bardzo dlugo lezal w szpitalu. Lekarze szukali przyczyn jego objawow w glowie, a tymczasem okazalo sie ze mial juz bardzo zaawansowane zapalenie miesnia sercowego. Wykryto to u niego dosłownie w ostatniej chwili. Badania serca wykazaly rowniez u nieg..

Skacze mi ręka

.. ...objaw,ciocia uderzyła się w głowe i drżenie dłoni było jedynym objawem epilepsji po urazie... ale to drżenie zdaża mu się tylko jak wypije ( pewnie najlepiej było by nie pić ) z góry dziękuje za pomoc..

czy to objawy zaburzenia stresowego pourazowego czyli PTSD ???

.. ...porazeniem ,wodogłowiem i epilepsją ) i zdrowego 3,5 letniego syna . Zaczeły sie ze mną dziać rzeczy niewyobrażalne . Zmieniłam całkowicie swoje zachowanie i przeszłam metamorfozę osobowości . Z kury domowej pozostającej z dwójka dzieci stałam się bardzo atrakcyjną ( schudłam ok 13 kg..