Eutyreoza

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...trudniejsze słowo : ) - eutyreozy - zaburzenia rytmu ustąpiły na tyle, że ich nie odczuwam - mam 12534 pobudzeń komorowych - wyn. ostatnich pomiarów. Ja ich nie odczuwam. Są zaś tacy pacjenci, których org. reaguje z wielką wrażliwościa nie pozwalając na normalne życie. Wtedy zaleca się..

Niedoczynność tarczycy - Str. 3

.. ...przechodzi ona samoistnie w eutyreozę( Pani może to wiązać z dietą ), a dalej nawet po wielu latach, w niedoczynność - i nie pomagają już wtedy żadne suplementy? czy kiedykolwiek robiła Pani przeciwciała przeciwtarczycowe? pozdrawiam Gravesa - Basedowa - tak zdiagnozowała p. dr. Miałam..

Dodatkowe skurcze - Str. 83

.. ...stadium eutyreozy * .Żadnych leków na to nie dostałam.Pozdrawiam Czy dodatkowe skurcze są groźne dla życia? W żadnym wypadku nie są groze nie byłeś u lekarza.Niech nikt wam nie opowiada ze to grozne.Pozdro...

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 4

.. ...operacji powinna byc w eutyreozie ( dla jej dobra ), taka poprawa jest mało prawdopodobna w tak krotkim czasie. Izabela ,poradz jak rozwiązać ten problem nadczynności uwierz dostałem zrugany przez panią endokrynolog kto dał żonie takie lekarstwo o nazwie Euthyrox N 25 a gdy powiedziałem..