Fale gorąca

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 578

.. ...powoduje,że nachodzą Cię fale gorąca,zawroty itd.Spróbuj np jak kucasz chwilę gwałtownie wstać.Nagła zmiana ciśnienia może Cię wywrócić tak się mocno może zakręcić w głowie.I na tym to z grubsza polega.Po prostu tez się przy okazji odtruwasz.Nie masz guza mózgu Stokrotko.Zapomnij o tym i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 642

.. ...bóle pleców ( TEŻ ), fale gorąca itp. Wszystkie inne objawy poszły w diabły, te zostały, ale olewam je z góry. Jak są dość wpieniające to siadam na rower lub idę na spacer czy pobiegać. Tętno skacze, czuję się zdrowa, zmęczona jak normalny człowiek i moje myśli zupełnie wokół czego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 62

.. ...miał objawy w stylu: fale gorące w głowe i przejaskrawiony obraz jak by sie miało 40 stopni gorączki ? Teraz od czasu do czasu zakuje mnie w klatce koło serca , a to ze serece kołacze to też miałem .. ale ciśnienie było w porządku tylko puls podwyższony .. hmm Pozdrawiam : ) 3majcie sie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 73

.. ...wystraszyłem. Jak poczułem tą fale gorąca najpierw w brzuchu i w okolicy serca, a następnie w głowie to byłem przekonany że juz po mnie. To kolejny wybryk tej choroby i nic więcej. Już przerabiałem wszystkie choroby na sobie i za każdym razem kiedy myśle że już nic mnie nie zaskoczy to..

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...warg, kołatanie serca, fale gorąca, duszność ( podejrzewano mylnie astmę ), nietypowe zawroty głowy. Najpierw powiedziano mi, że to nerwica, ale po 3 tygodniach nie przechodziło i zaczęłam drążyć na własną rękę. W tej chwili biorę leki ( Hydroxyzinum, Wapno, D3, Magnez, B6 ) i czekam aż..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 7

.. ...okropnym lękiem, za tym fale gorąca, zimna z drgawkami cos strasznego.Byłam u psychologa, na razie pierwszy raz, mam iść do psychiatry zobaczyć co powie ...a ja dalej się męczę! Pierwszy krok to znaleźć przyczynę tych twoich lęków, co je powoduje, wywołuje,a potem zacząć nad tym pracować..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1232

.. ...mniała za duzo w sobie i fale gorąca az robie sie bordowa mąż otworzył okno posiedziałam chwilke a potem poszedł mi włączyc komputer i zaproponował zebym napisała do swoich przyjaciółek - czyli do Was, nie wiem skąd znowu bierze sie to u mnie mam paczke leków w razie takich momentów juz..

Silne bóle brzucha

.. ...i takie zimne jak by fale przechodzą mi po plecach ... Tabletki,Herbatki nic nie pomagają Mój 17 - letni chlopak ma podobne objawy. Nie wiem, jak mu pomóc. Dodam, że miał usuwany wyrostek robaczkowy. ja mam 16 lat i ciągle mam ciepłotę ciała i ciągłe gorączki z bólem brzucha które..

Lexapro - Str. 7

.. ...serca, ataki paniki, fale gorąca, robi się słabo, nad ranem w lóżku wydaje się, że to już koniec : ) Poleciałam do lekarza po 2 dniach i teraz 11ty dzień jestem znowu na Lexapro. Jest coraz lepiej, na razie wrócił apetyt i przede wszystkim od kilku dni chodzę do pracy, chociaż dojazd..

Lexapro - Str. 8

.. ...szybkie bicie serca, fale gorąca, natrętne myśli - szczególnie rano, itp. ) Jak już pisałam, idę do lekarza 27.04. i dopiero wtedy będę miała okazję zadać jej kilka istotnych dla mnie pytań. Naprawdę fajnie, że mamy takie forum i możemy na siebie liczyć! Dla mnie jest to naprawdę * Koło..

Lexapro - Str. 9

.. ...tyle głowy i na karku, fale gorąca. Jedyne wyjście wtedy, to się zaktywizować - choćby się wydawało, ze się umiera. I nie mówcie mi, że to nie takie proste - wiem. Ale praktyka czyni mistrza... To niebywałe, że objawy nerwicy są takie podobne. Te opisane przez Alex są po prostu..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 26

.. ...mialam ten atak, i takie fale nadchodzily to przy ostatniej powiedzialam sobie dobra niech się dzieje co chce - i wiecie ona była najslabsza i szyko odpłyneła. pozdrawiam Witam wszystkich: ) chwilowo się nie odzywałam bo miałam problem z netem :( dzieci przyjechały i po kłopocie coś tam..

Nerwica czy tarczyca?

.. ...czasie doszły objawy - fale gorąca bardzo niespodziewane i potliwość. Zawsze byłem nerwowy, ale kolejny objaw był taki, że o byle co stałem się drażliwy. Przy tym wszystkim ciężej mi się zaczeło wchodzić po schodach i zaczołem więcej jeść. Wpisałem te objawy w google i wyskoczyło mi..