Fascykulacje

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 5

.. ...ludzi występują takie fascykulacje podał jak się nazywają ale nie pamiętam dziwna nazwa i nie są grozne dla zdrowia ale trzeba to sprawdzic badaniem emg czy te skurcze drgania nie pochodzą z głębi mięsni jeżeli to badanie wyjdzie dobrze wtedy będę bezpieczna dzis znów miałam zły dzień..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...odruchy ścięgniste + - FASCYKULACJE !!!! - twarzy i całego ciła stąd bywa diagnozowana jako ASL+ - drętwienia - szczególnie w nocy + - bóle kręgosłupa i klatki piersiowej + - BÓLE MIĘŚNI I STAWÓW!!!! + - BÓLE PIERSI!!!! ( może pojawić się mlekow piersiach ) + - bóle gardła - częste..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 16

.. ...wyszedł zesól łagodnych fascykulacji pozdrawiam lekarz mówił że nie jest to nic grożnego dla organizmu i jest na to leczenie ale nie antydesperanty mam wskazane też powturzyć testy na boleriozę a więc kochani badajcie sie Lekarz Ci nawet na opryszczke wynajdzie 10 powodów z jakich mogła..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 17

.. ...jak ty masz tylko te fascykulacje i nie nasz słabych rąk czy nóg albo duszności a i neurolog nic nie zauważył: jakiegoś zniesienia odruchu brzusznego albo wygórowanych ścięgnistych... to chyba masz tylko nerve i pewnie Ci przejdzie : - ) Może zacznij ćwiczyć, jakiś basen siłownia... elo..

Słabnięcie rąk, problemy z czuciem, senność, lęk, duszność

.. ...nieprecyzyjność, niepewność ruchów, fascykulacje, czasem skurcze, mam zmienione czucie w lewej nodze i ręce po wewnętrznej stronie, EKG, EEG, elektrolity, morfologia, OB, w normie poza tarczycą która idzie w kierunku niedoczynności ale jak mnie zapewniono, wymienione objawy nie mają..