Febrofen

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Ketonal, Fastum żel, Febrofen, Keto - prom, Ketopronil, Ketores, Ketospray, Profenid, Ultrafastin ). W terapii ChNS stosuje się również leki cytoprotekcyjne, które zmniejszają częstość występowania bólów wieńcowych. Należy do nich trimetazydyna ( Metazydyna, Preductal, Trimetaratio ). W..

Bóle w lewym boku

.. ...nerwowym.Przepisał m.in * Febrofen * i maść rozgrzewającą.Stosuję i nie boli.Ogólnie stwierdził,że nie ma się się czym aż tak bardzo przejmować,bo widział moje zdenerwowanie ale jak tu się nie denerwować.Każdy,kto czuł ten ból,to wie o czym mówię.Powodzenia i głowa do góry; )..

Kłujące bóle pod lewym obojczykiem

.. ...mięśnia i od 4 dni łykam Febrofen i smaruję się Voltarenem. Jest lepiej, ale wiadomo, że to silne leki, i tak jak pisałam wyżej ketonal bardzo dobrze uśmierzał silny ból. był jeden dzień kiedy zapomniałam o tabletce i ból powrócił. na pewno jest jeszcze coś co się zmieniło ostatnimi..

Zwęzona aorta? Nerwica? Podwyższony cholesterol? Może coś innego..?

.. ...przepisał tabletki ( febrofen ) i kazał się zgłosić gdy kłucie bedzie się nasilało. Po kilku dniach jakoś mu przeszło ( serce nadal biło mocno i nie równo, a kuło już nie cały czas ale tak co godzine i potem znowu było dobrze ). Dostał skierowanie i poszedł do szpitala, tam powiedzieli..