Ferwex

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...Bardzo przepraszam, ale w ferworze narzekań na lekarzy zapomniałem o jeszcze jednej przyczynie... Przed zawałem paliłem ponad 30 mocnych papierosów dziennie i wypijałem 3 - 4 duże mocne kawy. Sercu na pewno to nie pomagało. Problem w tym że po zawale robię to nadal, chociaż ograniczyłem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 908

.. ...leku pomyliłam was w ferworze pisania aa bo tyle was tu wyzdrowiałybyscie coc w polowie to człowiek wiedziałby co do kogo pisze . do paulka sorki odpisze ci jutro bo sie napisałm jak debil /same mądre zeczy ci napisalm /i znikło wszysko skasowało sie wiec do jutra jutro napisze to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 915

.. ...się rozxłozy ale jakoś ferwex mu pomógł. Rano ja za to przygorowywałam syna do wyjścia do szkoły i juz jak wychodziłam przed dom go pożegnac czułam jakiś niepokój ale pomachalam mu gdy był po drugiej stronie , poszłam do domu ale coś mnie tkneło jeszcze raz wyszłam przed furtkę ale go..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 101

.. ...lekarz na rejonie dal jej ferwex i aspiryne Iza. Zawału napewno nie miałaś. Lepiej przestań czytac te rzeczy na internecie bo jak tak samo robiłem i szkoda tylko się nakręcać. Ekg by wykryło nawet nie wielki zawał, który miał miejsca np. kilka lat wcześniej więc śpij spokojnie. Takie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 532

.. ...najgorsze jest ze w ferworze zajec zupełnie zapomniałam o wizycie u lekarza, nie wiem jak to sie stało, leki sie koncza, ja jeszcze nie umowiona na kolejne spotkanie, no cóz głupia baba jestem i tyle. A teraz postawiłam sobie za cel SCHUDENĘ, tylko nie wiem kiedy. nie moge sie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 790

.. ...chwilke i zaraz wezme ferwex i kłade sie do łóżeczka czuje sie okropnie,w pracy tak sobie szefowa chodzi naburmuszona juz na wszystkich i wysłała dziewczyne na urlop przymusowy a ja mam ciągnąc za nią nie wiem jak sobie poradze ale jakos musze pozdrawiam wszystkich serdecznie pa Krysiu..

Objawy migotania przedsionków?

.. ...zaznaczyc ze bylem po ferweksie i gripeksach branych dwa dni przed meczem, gdyz bylem przeziebiony. W szkockim szpitalu umiarowili mi i czekam na skierowanie do szpitala na szczegolowe badania, gdyz powiedzieli, ze to nie jest normalne w moim wieku, a mam 25 lat. ( Bylem podlaczony do..