FOA

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 52

.. ...lewo prawy przeciek FOA Mam pytanie w związku przeciekiem. Czy ten przeciek lewo prawy jest istotny? słyszałam, że gorzej jest, kiedy jest odwrotnie. czy tak? A czy jest takie prawdopodobieństwo, że przeciek lewo prawy może się zmeinć w prawo lewy??? witam wszystkich.wczoraj dopadła mnie..

Echo serca - Str. 40

.. ...przez środek( A ) ( FOA ) proszę o interpretację Witam czy ja moge też padać Pani swoje wyniki po badaniu, holtera, echo i ekg wysiłkowe, robiłam je gdy wystąpił częstoskurcz. Potem dwa lata było spokoju aż do piątku dwa tygodnie temu. A teraz znowu badania. Z góry dziekuje. P. Monia -..

Ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej typu Q 21.1

.. ...zamykania ubytku typu FoA.Napisalam tak jak w karcie informacyjnej.Bardzo niepokoi mnie co bedzie dalej.W tym roku skonczyl Technikum Budowlane i pracuje na budowie jako pracownik fizyczny.Nie wiem czy przy jego wadzie jest to dozwolone.Na dzien dzisiejszy nie odczuwa zadnych..

FoA co to jest?

.. ...przez środek ( A ) ( FoA ) co to takiego??? Proszę jak ktoś ma jakiekolwiek informację to proszę podzielcie się z nimi!! Proszę o jakieś informacje AnkaS - FoA, ( łac. foramen oval apertum ) nie mam pewnosci ale chyba na jednym z moich wypisów widziałam FoA - czyli inaczej PFO ( ang...

Przeciek tętnicy u dziecka

.. ...Wnioski PDA I/II o. FOA * . Bardzo proszę aby ktoś wyjaśnił mi wynik. Z góry dziękuję. Przetrwały przewód tętniczy botalla i przetrwały otwór owalny ( z zaburzeniami rytmu? ). Nie panikuj nawet jeśli będzie zabieg to prawdopodobnie nie na otwartym sercu. Zabiegi tego typu nie są uważane..

FOA-u 2 misięcznego dziecka

.. ...szpitalu stwierdzono FOA z przeciekiem L - P. Struny rzekome w LV. Bez anomialii struktularnych i istotnych zaburzeń hemodynamicznych. Byliśmy na kontroli w tym tygodniu, FOA z przeciekiem L - P, ślad MI, struny rzekome wl. Mamy kontrolę w grudniu. Czy ktoś może wie co to oznacza dla..