FT4 w ciąży

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 706

.. ...problem zapraszam. Do Barabella - jeśli chodzi o moje wyniki tarczycy to robiłam TSH - 1,220ul( FT4 - 1,4 NG/DL ).Masz racje hormony po ciąży szaleją dlatego zrobiłam progesteron estradiol i FSH i niby ok...

Nerwica w ciąży - Str. 19

.. ...powiedzial ze zrobimy jeszcze FT4 i FT3 i wizyta za 3 tyg. Ale tyle złych rzeczy naczytalam się o następstwach chorej tarczycy w ciąży ze chyba zwariuje. Napiszcie jak to u was wygląda? Czy lekarz kazałby mi czekac az 3 tyg w razie W??? Po tym wszystkim czuje się jeszcze gorzej. Dzisiaj..

Nerwica w ciąży - Str. 20

.. ...się robić także FT3 i FT4, a także przeciwciała aTPO. Ja miałam wszystkie wyniki hormonów w normie, ale przeciwciała b. wysokie, co oznacza zapalenie tarczycy. Każda kobieta w ciąży powinna zrobić te badania, jeżeli lekarze nie chcą dać skierowania, to prywatnie. Na zdrowiu nie warto..

Nerwica w ciąży - Str. 102

.. ...sie ze upadne. Wynik FT4 w poniedzialek i moze to glupio zabrzmi ale modle sie zeby byl zly bo wkoncu znalazlabym przyczyne swoich dolegliwosci. Jestem juz taka marudna ze sama siebie zniesc nie moge... ciagle cos mi dolega i te niespokojne nogi czuje mrowienie i slabosc w nogach i..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...badania krwi: TSH, FT3 i FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). To ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik powyżej normy oznacza Hashimoto. Drobna uwaga: po ciąży układ hormonalny może się kompletnie rozregulować, a napisałaś, że Twoje problemy zaczęły się właśnie po ciąży. Może..