FT4 w normie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 542

.. ...dodatkowe badania ft3 i ft4 i sa w normie ), miałam holtera i echo serca i też są okej, lekarka kardiolog mówiła ze mam serce jak dzwon, ale ja nadal nie mogłam w to uwierzyć, że tak sie dzieje, od 4 tygodni teraz boli mnie głowa, tak jak by uciska w róznym punktach, lokuje się w róznych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik jest powyżej normy potwierdza Hashimoto. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam!..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 622

.. ...2.18 ( 1.7 - 5.0 ), FT4 - 1.42 ( 0.65 - 1.9 ). Jak widać, wszystko w normie. Ale wynik aTPO fatalny: 524,5 ( * 12 ). Miałam jeszcze usg tarczycy, w opisie: * struktura miąższu niejednorodna, obraz może odpowiadać początkowej fazie zapalenia tarczycy * ( dużo zależy od lekarza..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 655

.. ...tarczycę ( tsh, ft3, ft4 i aTPO ). Takie objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnym. Badania tarzycy wyszły w normie. Cukier też, hemoglobina również. Jedyne co wyszło to to że mam za mało magnezu, potasu i wapnia. Cały czas biorę aspargin, ale nie czuję żadnej poprawy..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 18

.. ...0,01;a teraz 0,008.FT3 i FT4 na szczęście w normie,przeciwciała też.Jestem pod opieką endo.Dowiedziałam się nieoficjalnie,że przy tym typie nadczynności właśnie wzrasta EF.Ja na razie czuję się dość dobrze,oczywiście bez większego wysiłku.Pozdrawiam.Pa AgnieszkoD a co u Twojego męża,jak..

Szybkie tętno - Str. 3

.. ...badania tarczycy. TSH i FT4 mam w normie ale na USG tarczycy wykryto guza. Teraz biorę leki, tętno wróciło do normy a ja czuję się świetnie. Przed chwilą dzwonili z Ochojca i jadę jutro na kosnultację.I jak dobrze pójdzie,to może jeszcze w tym tygodniu albo w przyszłym będę mieć drugą..

Niedoczynność tarczycy - Str. 4

.. ...zaczęło iść w górę, ft3, ft4 - w normie, ale waga nie spada, mimo diety, zmęczenie i senność - bywa mimo odpowiedniej ilości snu + rozdrażnienie, zniechęcenie... Ta sytuacja tez nastąpiła po jakiejś infekcji - chyba a la grypowa, którą miałam ...w styczniu Jestem po 40 - ce, więc to też..

Niedoczynność tarczycy - Str. 9

.. ...norma:0,27 - 4,2mlUL ) FT4 - 1.19NGdL ( norma 0,93 - 1,7ngdG )FT3 - 2,95pgmL ( NORMA 2,6 - 4,4PGMl ANTY - Tg - 1058IUmL( norma do 115 IUmL ) Anty - TPO - 388,0IU - mL ( NORMA DO 34 IUmL ) przeciwciała przeciwko receptorowiTSH - 0,800 ( norma; * 1,75IUL ) Parathormon - 31,69ngmL( norma15..

Niedoczynność tarczycy - Str. 11

.. ...wygląda to tak TSH, FT3, FT4 w normie : ) Pani doktor powiedziała, że guzki są za małe aby robić biopsję. Nie wiem tylko dlaczego mam zrobić badanie ( ANTY TPO ), czytałam na necie, że takie badanie robi się w kierunku niedoczynności tylko po co skoro badania te pierwsze są jak..

Niedoczynność tarczycy - Str. 17

.. ...norma 1,45 - 3,48 ), FT4 1,09 ( norma 0,71 - 1,85 ) TSH 1,134 ( norma 0,490 - 4,670 ) Czyli wszystko w normie. Miałam też robione USG tarczycy 2 . Mam dwa małe guzki ale lekarz powiedział że jest wszystko ok, że to nic groźnego. Sa to guzki normoechogeniczne czy coś. Leczyłam się na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie jest najważniejsze, jeżeli wynik będzie powyżej normy, to oznacza Hashimoto. Uwaga, jeżeli ktoś robił wcześniej badanie TSH, to nie wystarczy, gdyż nie wykazuje ono tej choroby. Jeszcze raz Was proszę,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 150

.. ...barbarelli czy badania ft3 i ft4 też wyszły ci w normie?bo ja już robiłam je pół roku temu i były ok., teraz się zastanawiam czy robić w kierunku hashimoto,kto wpadł na to żeby zrobić ci te badania?mam wciąż wątpliwości bo wszystko cholernie drogie a już trochę ich zrobiłam,a tak można w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 159

.. ...komplet badań: tsh, ft3 i ft4. Badania t3 i t4 są mało wiarygodne, dlatego endokrynolodzy ( przynajmniej ci dobrzy ) już ich nie zlecają. Muszę o tym wspomnieć jeszcze raz: można mieć tsh w normie, a mimo to nad - lub niedoczynność. Dlatego najważniejsze są badania ft3 i ft4, ale ważny..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 160

.. ...komplet badań: TSH, FT3, FT4 i aTPO. Jeżeli miałaś wynik TSH bliski górnej granicy normy to może to oznaczać, że coś się dzieje z tarczycą, więc dobrze byłoby na wszelki wypadek sprawdzić to do końca. Pozdrawiam. Witam wszystkich , Nie wiem jak to zacząc , czytałem kilka godzin..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...by zrobic TSH, FT3, FT4 - nawet prywatnie.Koszt ok.18zł. Najgorzej że żadne leki tak do końca nie działają... Już brałam bisocard, rytmonorm, betaloc zok, isoptin i wszytko do niczego. Słoń w klatce piersiowej, kula w gardle, poza tym zawroty głowy i uczucie jakby serce przestawało bić...

Dodatkowe skurcze - Str. 83

.. ...zaglądniesz do nas to ft3 ft4 w normie ,natomiast usg wykryło guzki .Ale tak jak zaproponowałeś zrobię jeszcze przeciwciała.A tak na marginesie to z tym niższym TSH /jest ciut niższe od dolnej granicy normy/ miałam poważne kłopoty bo zaczęto mnie leczyć na nadczynność.Kilka tyg brałam..

Uciążliwe kołatanie serca przy wysiłku

.. ...ths mam obnizone ale ft4 w normie i to jest dziwne moze to być jakiś stan przejściowy. Wykluczam horobe serca bo miałem robione ekg,echo serca, holter czasami nie mam juz siły a było tak pięknie ... pozdrawiam Odpowiadam na Twoje pytanie.Poziom hormonów mam w normie. Tarczyca jest tylko..

Wysoki puls od ponad 80 do ponad 100

.. ...puls . Zbadać TSH, FT3, FT4 czy trzymają normę. taki puls ja mam codziennie i jak by tak bylo to ok ale on jest wyszy zawsze i wtedy sie zle czuje pozdrawiam ja mam też wysoki,ale zawsze rano jak wstaje.100 - 110.pózniej jest juz dobrze.raz miałem 136 ale wtedy miałem duże..

Ucisk, gula w gardle - Str. 5

.. ...badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik powyżej normy oznacza Hashimoto. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam! Palę papierosy od kilku lat... Ostatnio przechodziłam ciężkie chwile w swoim życiu...

Problemy z sercem po nadczynności tarczycy

.. ...teraz gdy wyniki tsh i ft4 mam w normie no to ft4 jest roche zaniżone tsh 1,35 ft4 1.97 a norma jest 1,75 pomimo ze juz wszystko dochodzi po lekach cały czas odczuwam to potykanie sie serca reszta ucichła takie jak 200 uderzeń na minute takie ataki...lecz biore propanolol10 bo bez tego..

Norma TSH - Str. 2

.. ...wyniki mojej dziewięcioletniej córki, tsh 3.15 uIU/ml czy to dobry wynik? danka zerknij na normy ,ale chyba wynik nie jest taki zly bo u dzieci sa wyzsze normy,ale najlepiej powie Ci lekarz,pozdrawiam...

Norma TSH - Str. 4

.. ...badania hormonów: FT3 i FT4. Twoje objawy mogą wskazywać na nadczynność. ja mam 4,09 a znajoma mojej mamy coś koło 800! ;0 się ździwiłam... ja mam chyba niedoczynność...? Widzę, że niektórzy tutaj panikują, bo mają TSH 4 albo 20. Ja mam przed sobą moje wyniki: 100,0 mlU/l, więc co ja mam..

Serce i napady nerwowości

.. ...hormony tsh antytpo, ft3 i ft4, wszystko w normie. Mam dodatkowo astme oskrzelową. echo serca wykazało, skłonność płatka mistralnego do wypadania. Dostałem propranolol 10mg i xanax 0,5 po 1 tabl. do brania, pomogło, tylko po tych lekach od razu ide spać, akcje z nerwicą zaczynają sie..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik powyżej normy oznacza Hashimoto. Jeszcze raz apeluję: koniecznie zróbcie te BADANIA!!! Jeżeli nie uda się ich wydębić od lekarza 1 - go kontaktu, zróbcie je prywatnie! Jeżeli..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza Hashimoto. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam! kochana barbarella ja miałam robione te badania wszystkie łącznie z bipsja guzków prowadzi..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...badania krwi: TSH, FT3 i FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). To ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik powyżej normy potwierdza Hashimoto. Naprawdę radzę zrobić te badania, sama przeżyłam koszmar, bo lekarze wmawiali mi nerwicę, a ja czułam się bardzo źle. No i w końcu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 478

.. ...mieć wyniki TSH, FT3 i FT4 w normie, a mimo to zły wynik aTPO. Tak było także w moim przypadku. Dlatego radzę Markowi, żeby zrobił to badanie. Przy okazji, kiedy czytałam posty J to pomyślałam, że może też powinna zbadać sobie tarczycę. Pozdrawiam wszystkich! J - - Takie dziwne uczucie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1109

.. ...skierowanie na badanie hormonu FT4 nie wiem czy to jedno badanie cos wykaze ale zrobie je chociaz jest odpłatne a z moja waga to lekarz twierdzi ze to przez spadki cukru tak tyje i przepisał mi lek na utrzymanie cukru w normi zeby nie spadal le ja go chyba nie bede brala bo nie jestem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1112

.. ...morfologia super wynik FT4 tez w normie wiec nie wiemy gdzie juz szukac przyczyny ale pokazałam mu wynik który sama zrobiłam sobie prolaktyne i mam bardzo wysoki wiec zaproponowal powrotzyc ten wynik i prosil mnie zebym poszla do psychiatry na badanie jakies testy ma mi zrobic czy to aby..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...płacie, ale TSH i FT3, FT4 są w normie.Endokrynolog zapewnia, że takie dolegliwości nie moga być od tarczycy. Ostatnio byłam u pulmonologa i dostałam skierowanie na test na nadreaktywnośc oskrzeli i przy okazji okzało się, że nie mogę wykonać prostej spirometri. Podobno oddech był zły i..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza Hashimoto. Zróbcie koniecznie te badania!!!!!! Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam To Ja mam odrazu pytanie: ) Owszem robilem Badania na..

Nerwica w ciąży - Str. 20

.. ...się robić także FT3 i FT4, a także przeciwciała aTPO. Ja miałam wszystkie wyniki hormonów w normie, ale przeciwciała b. wysokie, co oznacza zapalenie tarczycy. Każda kobieta w ciąży powinna zrobić te badania, jeżeli lekarze nie chcą dać skierowania, to prywatnie. Na zdrowiu nie warto..

TSH - jak to wygląda?

.. ...także badać poziom FT3, FT4 i aTPO ( przeciwciała ). U mnie TSH było w normie, za to przeciwciała b. wysokie, co oznaczało zapalenie tarczycy. ja odebralam dzis wyniki corki ktora ma 17 mis,waga jej to 5600;a wzrost 68.wynik tsh to 5,84 hej mama u dzieci sa inne wartosci i mysle ze..

Po operacji tarczycy

.. ...skierowanie na ft3 i ft4 . Zastanawia mnie to ze jeszcze 2 lata temu mialem hTSH II rowne 1.291 uIU/ml skad taka roznice bo nie rozumiem :( ?RBC 5.7, Cholesterol calk. 164 mg% Moj lekarz widzial te wyniki i nie skierowal mnie na zadne inne badania Ja myślałam o endokrynologu . Do Kamyk...

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza tę chorobę. Pozdrawiam! Mam pytanie do Barbarelli, jaki jest wskaźnik TSH przy horobie hashimoto? Robiłam ostatnio badanie i wyszło dobrze ( nie robiłam..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...badania krwi: TSH, FT3 i FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). To ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik powyżej normy oznacza Hashimoto. Drobna uwaga: po ciąży układ hormonalny może się kompletnie rozregulować, a napisałaś, że Twoje problemy zaczęły się właśnie po ciąży. Może..

Częstoskurcz nadkomorowy w ciazy

.. ...normie ... miałam robione tez usg tarczycy - nic nie wyszło, a po leczeniu zrobiłąm badania na anty - tpo ( czyli na przeciwciała odpowiedzialne za niszczenie mojej tarczycy ) wyszly równiez w normie ....

Niski poziom fosfatazy alkalicznej

.. ...[norma 91 - 258]. Dodatkowo mam niski poziom potasu 3.1mmol/l. TSH, ft4, ft3 w normie. Ogólnie staram się dobrze odżywiać a i tak słabo się czuję i wyglądam blado. Zdrówka życzę wszystkim forumowiczom : - )..

Wyniki badań tarczycy

.. ...badan tarczycy: tsh 2.17 ft4 * 6 ( high ) ft3 2,81 Co to jest ft4 i co oznacza, jesli jego poziom jest podwyzszony? Podaj normy, będzie łatwiej coś powiedzieć. tsh 2,17 ( norma 0.470 - 4.640 ) ft4 * 6 ( norma 0.71 - 1.85 ) ft3 2,81 ( norma 1.45 - 3.48 ) prosze o interpretacje Witaj,..

Wyniki badań tarczycy - Str. 2

.. ...miesiącach leczenia moje ft4 wynosi 50,86 H za wysoki oczywiście:/ no ale to co to oznacza że mi sie pogarsza? pozdrawiam wszystkich czytających: ) Zaraz, zaraz - ja tu czegoś nie rozumiem - skąd wiedzieć jaka jest prawidłowa norma TSH , bo ja mam w wynikach normę 0,35 - 5,50 , tu widzę..

Puls a wysokie fT4

.. ...pierwszych na TSH FT3 FT4 bo je mialem zrobic,ale czasowo wyszlo ze zajelo to prawie 2 miesiace. 15/07 TSH 2.21 Ft3 5.45 ft4 20.8 Akurat byly gorace wakacje wiec skakanie pulsu to norma,pocenie sie,lekkie zawroty glowy po lekach( w sumie staralem sie jak najmniej je brac ) ,I ogolnie..

Niedoczynność tarczycy i cukrzyca

.. ...norma:0,27 - 4,2mlUL ) FT4 - 1.19NGdL ( norma 0,93 - 1,7ngdG )FT3 - 2,95pgmL ( NORMA 2,6 - 4,4PGMl ANTY - Tg - 1058IUmL( norma do 115 IUmL ) Anty - TPO - 388,0IU - mL ( NORMA DO 34 IUmL ) przeciwciała przeciwko receptorowiTSH - 0,800 ( norma; * 1,75IUL ) Parathormon - 31,69ngmL( norma15..

Osłabienie, szybkie męczenie mięśni

.. ...badania hormonów ft3 i ft4. Można mieć tsh w normie a mimo to nad - lub niedoczynność. Konrads, nie napisałeś dokładnie jakie badania tarczycy robiłeś, więc o tym wspomniałam. Oczywiście trzeba zrobić podstawowe badania krwi: morfologię, magnez, potas, żelazo ( suplementowanie na własną..

Badanie TSH i wynik 11.4 i 3-generacja

.. ...Biorę od kilku lat proszki antykoncepcyjne Mikrogynon 21. Czy przy tych wynikach badań powinnam się denerwować, bo od kilku miesięcy wypadają mi włosy garściami, a lekarze rozkładają ręce. Proszę o pomoc..

Tarczyca i Anty tpo

.. ...obserwowac. TSH, ft3, ft4 w normie. Dzis robilam anty tpo i norma jest 0 - 6. Wiem ze choroba hashimoto to powyzej normy a moj wynik to prawie zero. Czy to cos nie tak jesli jest prawie na dolnej granicy? ????bo nie wiem czy robic dodatkowe badania, pozniewaz mam niesamowite zawroty..

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...hormonów tarczycy FT3 i FT4. Nie wiem czy to jest przyczyną Twoich problemów, ale na wszelki wypadek radzę to sprawdzić. A lekarze lubią zwalać wszystko na nerwicę, kiedy nie potafią pomóc. TSH 4,00 uUL/ml /norma 0,25 - 5,00/ Sód: 143,0 mmd/l /135 - 147/ Potas: 4,1 mmd/l /3,7 - 5,3/..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...badania krwi: TSH, FT3, FT4 i aTPO. TSH i FT4 robię regularnie, bo leczę się na wole młodzieńcze. Ale leczenie jest efektywne, bo wyniki są w normie. W przypadku tarczycy, wyniki * w normie * nie oznaczają, że wszystko jest ok. Ważne jest samopoczucie i objawy, a nie wyniki. Liczy się..

Zaburzenia rytmu serca czy nerwica?

.. ...hormony tarczycy FT3 i FT4. Można mieć wynik TSH w normie, a mimo to nad - lub niedoczynność. sprawdz ft 3 i ft 4 Myslę,że wizyta u innego kardiloga pewnie da odpowiedź,uważam ,ze nie mo,zna niczego bagatelizować,ponieważ tak wysoki puls prowadzi do częstoskurczu,ktory trzeba..

Prośba o interpretację wyników

.. ...kątem tarczycy: FT3, FT4 i aTPO. Oczywiście powinno być: * u nas te normy są niestety zawyżone * . Witam, Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Z wynikami udam się do lekarza i dokładnie podpytam o poziom glukozy i wynik dla TSH. Według norm widniejących na mojej karteczce z wynikami - mam za..

Prosze o interpretacje wyniku tarczycy

.. ...3.94 norma od 1.5 - 4.1 ft4 1.12 norma od 0.8 - 1.9 Co może mi dolegać nadczynność czy niedoczynność tarczycy, bo niestety niskie ft4 mam. Z tarczyca wg wynikow jest chyba wszystko ok. Moze wszystko przez ta anemie spowodowana niedoborem zelaza? mleczko pszczele wywiera dobroczynny wpływ..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia - Str. 2

.. ...norma 1,80 - 4,20 ) FT4 - 1,31 ( norma 0,89 - 1,76 ) U lekarza nie byłem jeszcze ( brak czasu ) ale chyba są w normie te badania...? Biore prestarium pomaga ale ogólnie samopoczucie jest kiepskie u mnie:( Witam, ja mam dokładnie tak samo jak Łukasz, może ciśnienie nie skacze do 200 ale..

Wysoki puls ,problemy ze snem, kołotanie serca, co, gdzie i jak leczyć?

.. ...hormonów tarczycy FT3 i FT4, jeżeli są w normie ale bliskie górnej lub górnej granicy, to znaczy że coś jest nie tak. Twoje objawy są typowe dla niedoczynności, poszukaj dobrego endokrynologa. Oczywiście miało być: * bliskie dolnej lub górnej granicy * . fakt sa bardzo bliskie gornej..

Tarczyca wyniki czy są OK?

.. ...bardzo niskie, FT3 - 19%, FT4 - 5%. Nie ma znaczenia, że wyniki są w normie. Od dawna wiadomo, że nawet wtedy można mieć objawy nad - lub niedoczynności tarczycy. U Ciebie wygląda to na niedoczynność. Możliwe że Twoje problemy z sercem są właśnie spowodowane przez tarczycę. Znajdź..

Poziomy hormonów tarczycy świadczący o nadczynności

.. ...norma 1,80 - 4,20 ) FT4 - 1,31 ( norma 0,89 - 1,76 ) Mam pytanie czy te wyniki mogą świadczyć o nadczynności tarczycy?? Moje objawy to problemy z koncentracją drażliwość nerwowość, skoki ciśnienia, złe samopoczucie, brak energi. idż do endokrynologa,tsh jest blisko dolnej..

Garść objawów

.. ...potrzebne są wyniki FT3, Ft4 oraz przeciwciał aTPO i aTG. Można mieć TSH w normie, a mimo to chorobę tarczycy. Niestety, tylko przy złym wyniku TSH lekarz rodzinny daje skierowanie do endokrynologa. Jeżeli chorobę tarczycy ma ktoś z najbliższej rodziny, zwłaszcza rodzice, to jest duże..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...5.56 ( w normie ) - FT4 : 18.04 ( w normie ) - Cholesterol : 179 ( w normie ) - Holter EKG : Max puls 199 Mini puls 66 Średnia 98 ( łącznie 96 tachykardii ). Czyli wszystko w porządku . Poza tym że puls nadal wysoki. Między czasie miałam zmienione lekarstwo z Isoptinu 120mg na Betalock..

Wyniki: TSH, morfologia, cukier, mocz

.. ...nerek. nie podałaś norm dla tsh, ale wynik jest chyba powyżej górnej normy. zrób dalsze badania pod kątem tarczycy: FT3, FT4 i przeciwciała aTPO. Norma TSH jest od 0.400 - 4.0 ;/ Dziękuję za odpowiedź: )..

Tarczyca - interpretacja wyników

.. ...( NORMA 1.5 - 4.1 ) FT4 1.02 ( NORMA 0.8 - 1.9 ) TSH 3 - cia generacja 0.443 ( NORMA 0.4 - 4.0 ) Czy powinnam się tymi wynikami denerwować?, czy są wynikiem wypadania włosów? Bardzo proszę o pomoc. Hej, wyniki tarczycowe ok,( leczę niedoczynność 11 lat ), może więc te prochy za długo..

Tachykardia u 12-letniej dziewczynki

.. ...- również, natomiast FT4 niedużo poniżej normy, co mnie i lekarza rodzinnego zaskoczyło,ponieważ Kasia nie ma żadnych objawów niedoczynności .To 163 rzeczywiście było w ruchu ( tańczyła )Co do lekarza , to podjęłam decyzję o zmianie zaraz po ostatniej wizycie u Rudzińskiego.Jeszcze jedno..

Oporne nadciśnienie

.. ...TSH? A robiłaś FT3 i FT4 ? TSH wynosi 2.000 ( czyli norma ), natomiast FT3 i FT4 nie miałam. A co do obniżonej tarczycy przepraszam, źle odczytałam wynik ; ) jesli chcesz wykluczyc tarczyce to zrob te badania. mozna miec tsh w normie, a mimo to nad lub niedoczynnosc. dziękuję za radę..

Problem

.. ...tarczycę: TSH, FT3 i FT4. Badania T3 i T4 są mało dokładne i nie powinno się ich zlecać. Lekarz rodzinny z reguły wypisuje skierowanie tylko na TSH, nawet jeżeli będzie w normie zrób pozostałe badania, nawet prywatnie. i zrób jeszcze krzywą cukrową.Gdy jest niedoczynność tarczycy to..

Jakie hormony zbadać przy dolegliwościach sercowych

.. ...hormony tarczycy:FT3 i FT4. A jaki miałeś wynik TSH? Wynik TSH dobry. W normie, to z pewnością nie tarczyca. Mówiąc NIESTETY mam na myśli, to że mimo diagnoz lekarzy to mi sie wydaje ze jednak coś niedobrego w moim organizmie się dzieje. Przeraża mnie bardzo to bardzo silne bicie serca...

Nadczynność tarczycy - Str. 2

.. ...pewność to zapłać za fT3 i fT4. Proste. A patrząc na twoją morfologię to RBC jest tuz poniżej normy, MCH tuż powyżej, LYM bardzo blisko górnej granicy - sporo chorób do diagnozowania. I bardzo mnie ciekawi w jakiej fachowej literaturze przeczytałeś, że TSH będące w granicach normy z..

Problemy

.. ...5.9 norma 3.9 - 6,8 FT4 wynik 20.8 norma 11 - 22 Chciałem dodac ze chyba mam trocche powiększone węzły chłonne i ze od roku mam w mijscu mięsni nazywaja sie potoczie motyle najrzersze grzbietu jak napne znaczy dam do góry ręke to w ich miejscu na dole jest albo węzeł powiększony bo mozna..

Proszę o interpretacje moich wyników

.. ...norma 2.60 - 5.40 ) FT4 1.05 ng/dl ( norma 0.70 - 1.55 ) Glukoza w surowicy 3.7 ( 3.6 - 5.8 ) ( nie za niski poziom? ) Cholesterol w surowicy 2.8 ( * 5.2 ) ( nie za niski? ) Trójglicerydy w surowicy 0.64 ( * 1.69 ) Cholesterol HDL 0.81 ( * 0.91 ) Cholesterol LDL 1.70 ( * 4.00 )..

TSH- prosze o interpretacje wyników

.. ...ulU/ml [0.27 - 4,2] fT4 15,4 pmol/l [11.8 - 24,6] ft3 4,6 pmol/l [2,8 - 7,1] to w nawiasie to normy więc wszystko jest ok monitorować zarazie ok TSH jest za wysokie, blisko górnej granicy normy. Zgrubienie na szyi to może być wole, nie ma na co czekać, zrób usg tarczycy i idź do dobrego..

Interpretacja wyników badań

.. ...Prolaktyna 263 ( 40,00 - 530,00 ) Bardzo proszę o wyjaśnienie czy są w normie. Zrobiłam je pod kątem wypadania włosów. Przecież w nawiasach masz normy ............Jakie wątpliwości ty masz kobieto?..

Wyniki immunochemii

.. ...6,10 - 9,10 ) za niskie FT4 14,47 pmol/l ( norma 12,00 - 22,00 ) Proszę o pomoc w interpretacji. Dodam, że dziecko ostatnio bywa agresywne. TSH 3,390 ulu/ml ( norma 0,27 - 4 - 20 ) FT3 5,58 pmol/l ( norma 6,10 - 9,10 ) za niskie FT4 14,47 pmol/l ( norma 12,00 - 22,00 ) Jak na moje oko..