Gardło mnie piecze

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 484

.. ...no Was też piecze w gardle i macie trudności w przełykaniu??? chyba mnie coś bierze:( No pewnie, jedziemy : ). A Trójki słucham, od zawsze moi rodzice słuchali i jakoś mnie tym zarazili. andrzeju mnie często piecze, nazywam to zgagą:jogurcik, mleczko i przede wszystkim nie nakręcaj sie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 54

.. ...uczucie, że coś mam w gardle i przełyku i czasem tam mnie tak dziwnie lekko piecze ( czasem mi się też odbija, ale nie mam zgagi ) to może być spowodowane nerwicą...? Byłam wczoraj u lekarza i pani powiedziała, że to najprawdopodobniej to nerwica ( z tym, że nie powiedziałam jej o tym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 164

.. ...zminimalizuję skutki gardełka i krtani. Podczas gotowania wtuliłem się w nią i poprostu walczyłem. Udało się po jakichś 15 minutach. Efekt u mnie to spieczony język i gardło, u córki nie wiem ale być może podskoczę do pediatry. Przed zaśnięciem było wszystko ok. czyli miałem normalne..

Dodatkowe skurcze - Str. 54

.. ...skurcze. Czuję je w gardle, jako pieczenie za mostkiem, jak wywijanie fikołków przez serce, i odrywają uwagę od spraw bieżących, powodują, że sie na nich skupiam, niszczą życie mnie i rodzinie. Pomimo zapewnień jak się nie bać, pytałam kardiologa o to, że przecież wszyscy się denerwuja,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 101

.. ...serce, to znów boli gardło, brzuch i tak na okragło coś. I znów wkrada się mysl, ze jestem nieuleczalnie chora, że to coś najgorszego... Obecnie nie biore leków. Bedę po raz drugi mamą i lekarz powiedział mi, że hormony powinny złagodzic nerwicę, ale jakoś ostatnio znów mnie dopada..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 257

.. ...mnie boli stoi cos w gardle piecze wszystko a oni mnie wysylają do domu szok.Ja jestem czlowiekiem który boi sie strasznie śmierci mysle wtedy co bedzie czy żona kogos znajdzie na moje miejsce a ja nie potrzebnie bede na nia czekal tam na górze,taki glupie mysli ze szok.Zona mnie wspiera..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 2

.. ...uczucie, że coś mam w gardle i przełyku i czasem tam mnie tak dziwnie lekko piecze ( czasem mi się też odbija, ale nie mam zgagi ) to może być spowodowane nerwicą...? Droga blumarine takie objawy towarzysza nerwicy ja mam to samo, gdy sie czyms denerwuje to ciagle mi sie odbija i czasami..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 412

.. ...czasem uczucie ścisku w gardle, jakbym miała tam wielką gulę, takie dławienie. Zauważyłam że boję się też przebywania wśród dużej grupy obcych ludzxi... bo wtedy czuję takie straszne spięcie, duszno mi, cieżko mi się oddycha i piecze mnie w klatce. Wiecie co, mam jakąś fobię odnośnie..

Nerwica w ciąży - Str. 215

.. ...czuję ciągły ogień w gardle i pieczenie, aż boli mnie w okolicy żuchwy pod uszami. Czy ten ból i swędzenie mogą mieć związek z tym kwasem czy to raczej nerwowe ? Proszę niech ktoś mnie uspokoi, bo boję się, że to jakaś choroba. Do tego od wielu lat mam męty - takie niteczki w polu..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...miałam poranne bóle gardła, takie jakby pieczenie, więc poszłam do lekarza rodzinnego, który podejrzewa u mnie wrzody. Zapisał mi * końską * dawkę antybiotyków i pantaprazol a dodatkowo na uspokojenie krople Milocardin. Dostałam zwolnienie z pracy na tydzień, położyłam się do łóżka na te..

Pieczenie w gardle

.. ...dokladnie na sodru o gardla w do brzucha cos mnie piecze od duzszego czasu czuje sie tak jabym mial tam ogirn zarzyje ranigast i to dalej mi niechce przejsc co bym niezjadl tak sie dzieje ;/ Myślę że to po prostu nerwy, ja też tak mam pieczenie w klatce a to że weźmiesz ranigast ( ja też..