Gasec

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Bioprazol, Exter, Helicid, Gasec, Losec, Notes, Omar, Ortanol, Prazol, Polprazol, Ulzol ). Głównym celem leczenia choroby niedokrwiennej serca jest spowolnienie postępu choroby oraz minimalizowanie czynników sprzyjających jej rozwojowi. Istotną rolę odgrywają więc leki o działaniu..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 32

.. ...reszta objawów. dostałam gasec. przeszło na dzień może dwa, potem dostałam miesiączki i znów się zaczęło. do tego dochodzi paniczny lęk oraz wzmożone tętno i bicie serca. oczywiście wszystko podczas zasypiania. codziennie zarywam noce. wczoraj spałam spokojnie bo wzięłam na noc..

Ból brzucha, wymioty, trzęsą mi się ręce i kłucie w serce

.. ...bakteryjnej i przepisał Gasec, Lanzul i Essenziale Forte ! Minęły 3 miesiące i są dni kiedy czuje się jak nowo narodzony a następnie wszystko powraca i to samo! Jestem załamany! ja pije, boli mnie zoladek jakby ciagle na oddawanie kalu, i wale kal... taki ze ho ho 3 razy dziennnie !!! a..

Ból podobny do bólu wzdęcia, a może to?

.. ...lekarka przecpisała mi Gasec zazyłem wieczorem rano znowu nudności próbowałem wymiotować ale nic nie wyleciało tylko ślina. raz miałem lekki ból brzucha w nocy. teraz juz nudnosci nie mam ale nadal czuje bóle w plecach i czasem bardzo lekki ból brzucha Witam was kochani. Powiem wam że..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej?

.. ...alkohol. Bralem na to GASEC. Dzięki Ewa za miłe słowa : ) powiem wam tak że gdy wczoraj już przeczytałęm wasze pomocne posty odrazu mi lepiej : ) faktycznie wiara w siebie i silna wola czyni cuda : ) Nie dawać się - razem damy rade : ) Witaj Michał!Tak jest,,razem damy radę * * .To jest..

Napady duszności, niepokój oraz mrowienie i drętwienie dłoni

.. ...alkohol. Bralem na to GASEC ZEby rozwiac watpliwosci mialem miec robiona stymulacje przezprzelykowa ale niestety chwile przed moim terminem rozwiazali umowe z NFZ * em i musze czekac jakies 3 mieisace. Od tamtego ataku czasami czuje delikatne klucie - bol w sercu a gdy zdazy mi sie pic..

Podejrzewam nerwicę po przeczytaniu wątków tego forum

.. ...ekstra dawkę, aspargin, gasec. Oczywiście gówno to pomaga... ;/ Dziękuję za odpowiedź. Dziokonda nie wdawaj się w dyskusję z kiepską sprawą , bo to człowiek delikatnie mówiąc * rozumujący inaczej * , narobi Ci mętliku on sam nie wie o co chodzi, jego * popisy * są również niemal w każdym..