Głębszy oddech

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 24

.. ...oddycha, trudno mi wziąć głębszy oddech - tak jak Tobie. Tu pytanie do Pana dr Kowalskiego( mam nadzieję, że jeszcze się pojawi na forum ) - czy problemy z oddychaniem, po zabiegu ablacji, są czymś normalnym, czy to raczej niepokąjący objaw?( dodam, że jestem już 2 miesiące po zabiegu )...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 30

.. ...A gdy tylko złapałam głębszy oddech, już postanowiłam napisać, bo się za Wami stęskniłam: ) Ja również jestem niedociśnieniowcem ( czemu mnie to nie dziwi;P? ), bywają dni, że mam 90/60, mój rekord dolnego ciśnienia to chyba 48. A to dziwne, bo zazwyczaj tętno mam dobre - standardowe 76..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 32

.. ...musisz usiąść, złapać głębszy oddech, uspokoić się. Myślę też, ze warto byłoby pokazać teściowej nawet tę stronę - aby zrozumiała, ze to nie jest tylko histeria i rozkapryszenie, tylko rzeczywista, coraz powszechniejsza choroba. Niestety ludzie nie mogą objąć nerwicy rozumem, a ona..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 273

.. ...lęk i boje sie brać głębszego oddechu, to były jakby sekundowe pękniecia balonu z woda nie wiem jak to opisać ale takie pod rzad co chwila nie wiem czy przez ten oddech co wziełam głęboki, nawet to troche bolało, Pomóżcie co to mogło być bo teraz juz mam taki starch ze szok. Pisałam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 650

.. ...co chwilę muszę wziąć głębszy oddech ( tak jak przy większym wysiłku, mimo że tylko oglądam tv lub siedzę przed komputerem ), myślę, że to z powodu alergii ( o której nic nie wiem ) w lipcu pojawiły się bóle głowy i mam je do dnia dzisiejszego. Także w lipcu miałem skoki ciśnienia (..

Szum w uszach wieczorem przed snem - Str. 2

.. ...przy zmianie pozycji, głębszym oddechu itp. prawie cały czas z niewielkimi przerwami, kiedy nieruchomieję i bardzo spokojnie oddycham albo śpię. U mnie na pewno nie ma to związku z ciśnieniem, bo mam w domu ciśnieniomierz, taki na pompkę z zegarkiem, sprawdzony, i ciśnienie zawsze mam..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...się słabo. Po kilku głębszych oddechach odrętwienie przeszło, jednak te * napady * wracały co kilka minut. Położyłam się na kanapie z nogami uniesionymi do góry i czekałam aż całkiem przejdzie. Leżałam tak chyba godzinę i w tym czasie te * napady * * wracały co jakiś czas, coraz rzadziej..

Czy to jest nerwica sercowa?

.. ...trudnosci w złapaniu głębszego oddechu - bo ból sie nasila.Więc staram sie oddychac hm...delikatnie i powoli.Całe te napady bólu nie pojawiają sie jak jestem zdenerwowana tylko np :jak sie smieje.Byłam u lekarza, zrobila mi EKG - wyszło ok,przepisała jakies lek.Powiedzała że mam nerwice..

Ablacja - Str. 4

.. ...ból nie moge złapać głębszego oddechu ani się ruszac. Najczęściej występuje gdy się zdenerwuje ale ostatnio nawet gdy jestem spokojna i wyluzowana. Co to może być i czy jest spowodowane? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Iwona: Ale z jakiego powodu kierowali na ta rentę? I chyba tymczasową..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 54

.. ...lęk i boje sie brać głębszego oddechu, to były jakby sekundowe pękniecia balonu z woda nie wiem jak to opisać ale takie pod rzad co chwila nie wiem czy przez ten oddech co wziełam głęboki, nawet to troche bolało, Pomóżcie co to mogło być bo teraz juz mam taki starch ze szok. Pisałam..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 3

.. ...ból nie moge złapać głębszego oddechu ani się ruszac. Najczęściej występuje gdy się zdenerwuje ale ostatnio nawet gdy jestem spokojna i wyluzowana. Co to może być i czy jest spowodowane? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Pisze do panstwa, poniewaz nigdzie nie moge uzyskac pomocy.Od..

Bóle w klatace piersiowej

.. ...ból nie moge złapać głębszego oddechu ani się ruszac. Najczęściej występuje gdy się zdenerwuje ale ostatnio nawet gdy jestem spokojna i wyluzowana. Co to może być i czy jest spowodowane? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Witam!!! Ja zapytam co pan zrobił jęśli stwierdził pan że to..

Bardzo płytki oddech i płatek zastawkowy

.. ...ból nie moge złapać głębszego oddechu ani się ruszac. Najczęściej występuje gdy się zdenerwuje ale ostatnio nawet gdy jestem spokojna i wyluzowana. Co to może być i czy jest spowodowane? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam witam!! ja również mam problem z płytkim oddechem, ziewam żeby złapać..

Dodatkowe skurcze - Str. 245

.. ...było oszaleć bo nawet głębszy oddech mógł wywołać te upierdliwe skurcze... To ja podobna sytuacje mialem w 2006 ( u mnie byl to najgorszy rok ) pozniej tez systematycznie basen, rowerek zima narty i choc na poczatku czesto tak bylo, ze w basenie jak salwa mnie zlapala to sie kladlem na..

Niewydolność lewokomorowa

.. ...oddycha i muszę łapać głębszy oddech. Nie robiłem jeszcze EKG, tylko badanie krwi. OB wyszło 1mm po 1 godzinie ( nie za mało? ), reszta w normie. Nie męczę się w ogóle, choć jestem nerwowym człowiekiem. Rano czasami odpluwam wydzielinę ( z płuc? ), ale to jest chyba zw. z przeziębieniem,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...klatce, że nie mogę wziąć głębszego oddechu - to mam od bardzo dawna. Tak jakby ze stresu bl;okowały mi się mięśnie w klatce, ewentualnie przepona??? Nie wiem, w każym razie jestem pewna że przez to właśnie nieprawidłowe oddychanie pojawiła sie u mnie ta cholerna nerwica. EKG miałam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...serca , nie moge wziąść głębszego oddechu , lewa ręka często nie jest sprawna od promieniującego bólu. nie wiem czy też tak macie ale już od kilku miesięcy nie moge spac na lewym boku , zawsze kończy się to pobudką z okropnym bólem gdzie ani tchu nie mogę złapać ani wykonać żadnego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...możliwości zaczerpnięcia głębszego oddechu, uczucie niedotlenienia, aż w końcu drgawki całego ciała nóg i głowy. Jak mi trzymano nogi to glowa zaczynała drżeć. Aż w końcu w stadium krytycznym zaczęłam się zachowywać jak ryba wyciągnięta z wody, która łapie powietrze otwierając szeroko..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 93

.. ...ciężko mi oddychać, a o głębszym oddechu mogę pomarzyć. Ciągle kłuje mnie po prawej i lewej stronie klatki ( tak jak kolka ), drętwieją mi ręce. Wiem co to za objawy - miałam takie na początku choroby, ale wtedy dostałam psychotropy wprawdzie słabe, ale pomagały. Teraz zostałam sama z..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem?

.. ...odczuwalny gdy np. wezmę głębszy oddech. Promieniuje on lekko na lewą stronę mostka. Obawiam się że może być to sprawa związana z sercem - palę papierosy, od początku roku także mało sypiam i pijam dużo kawy, szczególnie ostatnio. Słyszałem że podobne objawy często występuje na tle..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 23

.. ...chwilę, wzięłam kilka głębszych oddechów i zrobiło mi się znacznie lepiej, jednak delikatne drżenie mam cały czas, a kolejne egzaminy przede mną... i panikuję chyba trochę...ale zauważyłam pewną zależność, nie pierwszy raz mam takie drżenia, zawsze pojawiały się w sytuacjach stresowych,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 33

.. ...mnie przeraża. przy głębszych oddechach nawet mnie zamula. momentami jak by serce chciało się zatrzymać. i przyznam że trochę stresów ostatnio miałem. pytanie moje to od czego zacząć.? jakieś badania ,leki? Witajcie: )Piotr...drżenie ciala mamy dzieki tej nerwicy oraz wszystkie obawy..

Kłucie w sercu

.. ...czasie nie mogę wziąć głębszego oddechu ( bo wtedy bardziej boli ) i siadam skulona, bo mi to trochę pomaga. Dwa razy miałam coś jakby ataki kłucia serca , były dłuższe, taka jakby seria kłuć i zdarzały się jak niosłam coś bardzo ciężkiego. Kłucie najczęściej występuje podczas upałów...

Nagły ból w sercu, ostre kłucie - Str. 2

.. ...mogę w ogóle zaczerpnąć głębszego oddechu ani wykonać jakiegoś ruchu muszę wtedy położyć się w odpowiedniej pozycji trzymać się za serce i wtedy po jakimś czasie odpuszcza:( martwi mnie to co mogę Wam poradzić nie wiem może róbcie tak jak ja gdy dopada nas atak magnez biorę spróbuje..

Badania echo i EKG serca i co dalej?

.. ...intensywność bólu i im głębszy oddech tym ból mocniejszy, mam bardzo częste krwotoki z nosa, żyły * wychodzą * nawet jak odpoczywam, szybko się męczę i dostaję zadyszki. Ale do rzeczy zamieściłem skany wyników badań i bardzo proszę o ich interpretację, ponieważ na powtórnej komisji..

Szybsze bicie serca i drętwienie lewej ręki

.. ...miejscach publicznych jest dużo osób czasami dretwieje mi lewa reka i robi mi sie słabo wtedy biore pare głębszych oddechów i ide dalej, poprostu z tym trzeba życ i walczyc aby było lepiej : ) ) ) ) )..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...np.jak w nocy przełoże sie z boku na bok i wezme głębszy oddech to zaczyna mnie kuć i to jak by pinezki mi ktoś wpinał..I wy macie po 20 kilka lat a ja mam tylko 12.Często jestem w ruchu.Licze na pomoc...

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 2

.. ...którego nie mogę złapać głębszego oddechu, ani wykonywać żadnego ruchu * * a gdy spróbuję zrobić coś takiego, od razu zaczyna kłuć mocniej. Trwa to zwykle ok. 20 - 30 min. Nie mam pojęcia, czym może to być spowodowane. Regularnie trenuje sport [piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka],..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...głównie podczas trochę głębszego oddechu wtedy takie uciśnięcie czuje i wrażenie że zaraz mi coś tam rozerwie sie w srodku byłem u rodzinnego i za każdym razem ekg i ciśnienie mierzy trochę pobada i nic wypisze recepte to w aptece pani powie a to bez bedzie szybciej bo leki te nie..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...i myślałam że kilka głębszych oddechów pomoże mi się uspokoić. Niestety to nie pomogło, wręcz przeciwnie. Zaczęło mi się robić ciemno przed oczami i czułam że zaraz * odpłynę * . Na szczęście byłam w rodzinnym domu i miał mi kto pomóc. Mama zachowała zimną krew i zaczęła mnie cucić...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 864

.. ...półpasiec....az ciezko złapac głębszy oddech. Pogoda do kituy szaro i buro spac sie chce ale co teraz jak sie połoze to noc przetancuje teraz czekam na mężusia z obiadkiem a potem kawka i faworki nawet skusiłam sie na dwa... dziewczynki wybaczcie ze tak późno sie odezwałam i postaram..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1021

.. ...pokłuwanie serca przy głębszym oddechu miło spedzilimy ten dzien : ) ) ) pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze miłego wieczora pa kochani Witam wszystkich bardzo gorąco i serdecznie.Kochani,ja już nie daję rady.Powoli mnie to wykańcza.Od jakiegoś czasu nakręcam się że mam ziarnicę.A..

Duszności, nagłe bez przyczynowe wzmożone bicie serca

.. ...czasu do czasu muszę głębszy oddech wziąć. A tak po za tym, to czasami kłucie w okolicach klatki piersiowej. Do tego jeszcze ( jak to ładnie ujęła jedna osoba ) odczuwanie serca prawie cały dzień. No i takie powiedzmy nie związane z niczym napady lękowe. Trochę dziwne są, to nie będę o..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 3

.. ...szyi.Zwłaszcza jak chce wziąść głębszy oddech.Takiego nie potrafie zbyt często,więc na przymus wywołuje ziewanie bo wtedy oddech jest głęboki.Czasem lecz bardzo rzadko udaje mi sie wziaśc ten głębszy wdech bez ziewania lecz wymaga to wielkiego wysiłku:( Nie chcę wciąż wierzyc ze to..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 10

.. ...możliwości zaczerpnięcia głębszego oddechu. Przeszło po kilku dniach a wczoraj wróciło znowu. Zastanawia mnie, czy lek, który biorę nie wywołuje właśnie takich skutków ubocznych... Po przewertowaniu internetu znalazłam informację, że podanie dopaminy do mózgu wywoływało zwiększone..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 11

.. ...udaje mi się złapać głębszy oddech, ale za to mam takie właśnie chyba już typowo nerwicowe nowości. Zmierzyłam parę razy sobie wtedy cisnienie i puls. I ciśnienie wyszło idealne za to puls między 70 - 85, co u osoby z przeciętną osobniczą pulsu 45 - 58 /po tacie taki niski/ to prawie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 14

.. ...pachowych ciężko mi złapać głębszy oddech udaje się za którymś razem. Ciągle mam bóle kolan, mrowienie łydek i ból żołądka. Często jest mi zimno, dreszcze na całym ciele, odbijania. Temp 35,4. Co to jest ? Do tego ciężko mi się oddycha. Może ktoś miał podobne dolegliwości to proszę o..

Dziwny ucisk w górze klatki piersiowej

.. ...nieznaczny ucisk przy głębszym oddechu. Wykonane trzykrotnie EKG nie wykazuje żadnych odchyleń od stanu normalnego. Dość dziwne jest dla mnie także to, że czasem towarzyszy temu dziwne pobudzenie ogólne - trudno jest mi znaleźć sobie wtedy miejsce. Nie wiem wprawdzie czy ma to jakiś..

Ciężki oddech, 18 latek

.. ...aby złapać w końcu ten głębszy oddech. Często mam tak jak więcej jem ale z tym różnie jest i naprawdę nie mam pojęcia od czego to może zależeć. Ale to aż wstyd iść ulicą i stawać żeby spróbować złapać głęboki oddech... Co to może być? Jeśli nie wiecie to do jakiego specjalisty mam się z..

Nerwica i dziwne objawy? - Str. 2

.. ...myślę pikawa siada, parę głębszych oddechów - po około 15 sek przestało. 2 dni temu musiałem pojechać w trasę. Budzę się w hotelu, słabo, w głowie się kręci, znów ucisk, blady, poty mnie oblewają, ja od domu 500 km, no tragedia, po 4 godzinach przeszło. Teraz znów mam bóle jelit,..

Nerwica a alkaloza oddechowa

.. ...po jakim czasie, jak sobie z tym radził? Lekarz skierował mnie do poradni zdrowia psychicznego że ta alkaloza ma podłoże nerwicowe 9gdy się denerwujemy nasz oddech przyspiesza, bierzemy głębsze wdechy )..

Nerwica cerca - czekam na opinie

.. ...przy wysiłku jak wezme głębszy oddech to zakłuje ! ! ! Czekam bardzo na wasze opinie mam nadzieje ze nie jestem sam! ! ! POZDRAWIAM GORĄCO witam. tez czesto miałam kucie w lewej stronie klatki piersiowej. ból jest wtedy przerazliwy i osłabiający, mroczy mi sie przed oczami, czuję że..

Nerwica lękowa - wasze porady

.. ...ciężar w mostku, ból przy głębszych oddechach; ogólnie - napięte nerwy... od 19 zaczynam psychoterapię i liczę,ze psycholog mi pomoże.nie chcę leków. chcę żyć! u mnie choroba wynika ze stresu i lękiem przed sprawami które właściwie są...błache. zapalnowałam już zmiany w swoim zyciu i..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej

.. ...i cieżej bierze sie głębszy oddech.Ból promienieje ze czuje dolną cześć mieśnia większego piersiowego...Doradzi cos ktoś?? U mnie znów były bóle w okolicy serca przypominające tak jakby ból stłuczenia do którego się dotkniesz. Pojawiał się sam i z różną częstotliwością..W nocy jeżeli..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 78

.. ...ten kgosłup blokował głębszy oddech teraz jest już dobrze: ) nareszcie męczyłąm sie z tym od soboty:( a wdomu i przy dziecku zawsze trzeba cos tam zrobić: ) myślę ze jutro będzie jeszcze lepiej: ) Anulko kochanie dziękuję Ci za pamięć i życzę Ci dużo zdrówka Izabello droga Tobie również:..

Nerwica czy coś innego? - Str. 2

.. ...kuje jak chce wsiąść głębszy oddech, ale chyba mam to przez nadciśnienie, wysoki puls no i nerwice, a sprawdzałeś jakie masz ciśnienie i puls?? pomierz parę razy : ) pozdrawiam Też mnie czasami tak kuje w okolicach serca lekarz mi powiedział że to osłabienie mięśni międzyżebrowych. Jeśli..

Dziwne skurcze w klatce - przełyk albo serce?

.. ...ze wezmę po tym 1 - 2 głębsze oddechy i jest ok, podczas gdy znajomi mają zadyszke jeszcze przez kilka minut : ) Dlatego nie wiem co sądzić o tych dziwnych * ruchach * przez klatkę piersiowa. Z jednej strony pierwsza mysl to serce, a z drugiej moze problemy z przełykiem, bo to tak jakby..

Mocne bicie serca, duszność i nie równe oddychanie

.. ...boli i nie kłuje. a po głębszych oddechach tak jak by mnie zamulało. mo,mentami jak by zaciskało gardło.niewiem co o tym myśleć.a raczej od czego zacząć? moze to ma zwizek z tarczyca...skontaktuj sie z lekarzem niech da Ci skierowanie na TSH słuchacie przeszło samo chociaż czasami lekko..

Uczucie pływania czegoś w sercu i zaburzenia rytmu

.. Podczas brania głębszego oddechu, mam uczucie jakbym nie mogł do konca wciagnąć powietrza. Przy leżeniu na znak i głębszych wdechach serce potyka mi się, czuje również jakby coś w środki mi się poruszało, pływało. Oprócz tego mam kłócia w okolicach serca, pleców, lewje ręki, zaburzenia rytmu serca (..

Dodatkowe skurcze przy głębszym oddech

.. Podczas brania głębszego oddechu ( szczególnie jak leżę ) powstają mi skurcze dodatkowe, mam uczucie, że nie do końca moge wziąść oddech tak jakby mnie coś blkowało. Uczucie cięzkości w klatce piersiowej, i kłucia w okolicach klatki, tak jakby się mięśnie rozciągały lub żyły, Również pieczenie w kończynach..

Bóle serca, zamroczenia

.. ...przy normalnych czynnościach też. Po małym wysiłku serce wali mi jak szalone. Czasami kuje, tak że nie mogę brać głębszego oddechu, trwa to ok. 2 minut. ( dodam że mam kurzą klatkę ). Proszę o odpowiedź...

Ból żołądka podczas chodzenia.

.. ...podczas chodzenia i głębszego oddechu. Gdy sie położę ból po chwili ustaje. Najgorzej jest rano, gdy wstaję. Nie jest to ból ciągły, związany jest z poruszaniem się i głebszym oddechem. Co może być przyczyną? Zaznaczam, że mam silną nerwico - depresje od 30 lat. Zażywam signopam,..

Nerwica

.. ...przychodzi nagle.Po paru głębszych oddechach przechodzi. Martwię się jednak tym bo mam coraz częstsze ataki,ale to chyba przez to że znów nasilila mi się nerwica:( wylądowałam u psychiatry i znów leki:( Ale cóż chciałam inaczej ale nie mogę muszę brać te cholerne leki bo inaczej całkiem..

Ból w klatce piersiowej,mostka po wędrowaniu w góry- co robic??

.. ...Dzisiaj przy wzięciu głębszego oddechu czuje ból w klatce piersiowej, mostku - czy to normalne, czy powinnam zgłosic się z tym do lekarza? Dodam, że miałam cięzki plecak okolo 7 kg, zamykany z przodu na wysokosci pasa i biustu. Czy to moze byc od paska czy raczej cos zdrowotnego? Prosze..

Przyspieszenie akcji serca. Nerwowe, czy coś jest nie tak? ;/

.. ...pozycję, a także przy głębszym oddechu. Mam 14 lat, jutro będę iść na głębsze badania. Nie wiem, czy to przypadkiem nie jest z nerwów, gdyż objawia się to głównie przy stresie, lub w nocy ( przy której pewnie też się stresuję tym, że nie będę mógł przez to zasnąć ). Przy tym..

Nerwobóle czy coś poważniejszego?

.. ...niego, nie mogę złapać głębszego oddechu - kiedy powiedziałam to lekarzowi, powiedział, że to nerwobóle. Nie przejmowałam się tym za bardzo. Jednak od kilku dni serce co chwila kołacze, kłuje i nadal boli. Nagle dostaję zawrtów głowy, robi mi się ciemno przed oczami, nie wiem co się..

Mogę być nieobliczalna

.. ...wychodzi, że to taki głębszy dół, ale sama jestem strażnikiem swoich myśli i to ja decyduję o pozytywnym bądź negatywnym odczuciem. Oddech jest najważniejszy, powtarzał to kilkakrotnie, naucz się oddychać brzuchem - przeponą, to wycisza emocje skumulowane w stresowym momencie. Nie..

Niedoczynność tarczycy i problemy z oddychaniem

.. ...problemy ze złapaniem głębszego oddechu mam w sumie od paru lat. Ale teraz jest o wiele gorzej. Zaczęły mi garściami wypadać włosy. Ciągle ból, to głowy, nogi , skurcz ręki - wszystko jakimś dziwnym trafem po prawej stronie. To się staje nie do zniesienia. Naprawdę nie wiem co robić...

Częstoskurcz, kłucie, lęk oraz silne mdłości i kłopoty z oddechem

.. ...swobodnie oddychać, przy głębszym wdechu mocno zbiera mi się na wymioty i ciśnie pod mostkiem. Morfologia ok - tylko hemoglobina niewiele ponad poziomem anemii. Nie palę niczego, piję piwo do dwóch raz w tygodniu. Nie lubię kawy. Często mam zawroty głowy, ciśnienie zazwyczaj w normie...

Stan przedzawałowy? mam niedomykalność zastawki dwudzielnej

.. ...musze plytko oddychac bo głębsze oddechy powoduja ból. Moje pytanie. Czy mogło być tak że miałam stan przedzawałowy? Czy isnieje możliwość taka?? Szczerze mówiac myśle, że to raczej kwestioa zastawek, może ta niedomykalnośc mi się powieszkyla? Jutro wystzko sie okaze. Jednak nurtuje mnie..

Czy to nerwica???

.. ...takie że nie mogę złapać głębszego oddechu,a ostatnio zaczęła mi sztywnieć lewa ręka.nie potrafię sobie radzić ze stresem...wszelkie wystąpienia to dla mnie istna makabra.. : * ( nawet łupie pójście do odpowiedzi..zaczynam się trząść serce mi tak wali że to obłęd a jak się wypowiadam to..

Bóle w płucach? Co to może być za dolegliwość?

.. ...wtedy nie mogę wziąć głębszego oddechu,bo bardzo boli.Kładę się na płaskim i za chwilę przechodzi.A ból występuje po gwałtownym skręcie tułowia.Jeśli to jest to,to pomoże ci fizjoterapia.W tym wypadku zapisz się na zabiegi,ale nie czekaj nowego roku ,tylko jutro idż do lekarza,bo może to..

Bóle klatki piersiowej od dwóch dni

.. ...Ból nasilał się przy głębszych wdechach i mocniejszych wydechach a także przy niektórych ruchach. Promieniował także do gardła i szyi powodując uczucie, tak jakby czasami zgagi ( zbierało się co chwila na mówiąc kolokwialnie * beka * ), a czasami ciężkiego oddechu. Tak trwało to od..

Bóle w klatce piersiowej i częste bóle głowy.jak sobie z tym radzic?

.. ...kuciem,nie mogę wtedy wziąść głębszego oddechu ani sić ruszyć. czy ktoś mogłby mi napisać co to dokładnie jest? Cześć. jak już pisałam mam bóle w klatce piersiowej.mialam robione juz EKG wysilkowe i inne badania.. po tych bólach czesto jest mi słabo . mam tez częste i silne bóle głowy,..

Bóle w kladce piersiowej

.. ...mniejszy i oddech mogę głębszy złapać bez problemu a jak ino przestanie działać polopiryna to ból staje się nie do wytrzymania a oddech głębszy łapie za którymś razem polopiryna s działa przeciwbólowo i rozrzedza krew.Daje sie ją nawet przy podejrzeniu zawału,by krew rozrzedzić jako..

Nerwica od podszewki

.. ...problem z nabraniem głębszego oddechu, potworne bóle pleców i lęki, że jak przestanę myśleć obsesyjnie o oddychaniu, to przestanę oddychać, co wydaje się o tyle idiotyczne, że w nocy zasypiam i rano jakoś się budzę w miarę żywa : ) ) ). Brałam leki, które nie tylko nie pomogły, ale..

Kłucie serca przy oddychaniu

.. ...Bo gdy chcę już wziąć głębszy oddech to bardzo mnie kłuje. Gdy już zaczyna mnie boleć to zwijam się w taki kłębuszek i jakoś mi to pomaga , ale teraz to już nie wiem co robić. Nie wiem czy to może mieć coś wspólnego , ale ... mam problemy z ciśnieniem . Mam 14 lat. : ) Proszę , doradźcie..

BÓL LEWEJ STRONY CIAŁA...

.. ...większy. Nie mogę też wziąć głębszego oddech. Ten ból * zmusza * mnie do krótkich i powolnych oddechów oraz lekkiego unoszenia lewego ramienia. Nie mogę się położyć, zasypiam w pozycji siedzącej... Byłam u lekarza rodzinnego, miałam robione EKG i wyszło w porządku. Dostałam też..

Mam juz dosyć. szukam pomocy

.. ...szybki puls ( ale po głębszych oddechach obniża się ) - w tym stanie ciśnienie raczej niskie ( 105/65 z lekkimi wahaniami ) - po kliku min uczucie zimna ( drżenie głównie nóg ) - czasami zawroty głowy Mija różnie czasami po10 min czasami po 1 - 2 godz. No i jak się położę miewam..

Ciężko mi oddychać

.. ...września ciężko mi złapać głębszy oddech. Do tego bóle karku, pleców, szyi uczucie zimna w gardle w nosie, ból uszu. Dostałam pramolan na wyciszenie ale nie wiele pomaga. Też już nie wiem gdzie się udać chodzę na pychoterapię.Może wymienimy gg ? Pozdrawiam Cię . Marzena alergia raczej..