Glicerydy

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie? - Str. 2

.. ...wychodzi regularnie z uszu. Gliceryna w plynie 1 - 2 kropelki na noc przez 5 - 10 dni co pol roku ( przytkac leciutko wacikiem aby poduszka sie nie utluscila ) i wosk wyjdzie sam. Patrzylam bowiem na diagramy internetowe pod tematem Defibrylacja oraz Cardioversion ( Ithaki..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 2

.. ...je odstawic przez trojglicerydy. wynik ldl to 91.6, czyli w normie, hdl 49 czyli chyba za malo, calkowity185 czyli w normie no i trojglicerydy 222. czy przy takich wynikach konieczne bedzie odstawienie tabletek? Pozdrawiam i z gory dziekuje. Ja dzis takze odebralem wyniki badan i nie..

Częstoskurcz - jak u was to wygląda?

.. ...OB, CRP, cholesterol, glicerydy, cukier, bakterie boreliozy, chelicobacter itd itp wszystko w normie ( badania krwi robie sobie co 1/2 roku - to mnie troche uspokaja ). Kupiłem ciśnieniomierz do domu - w domu 140/90. To wszystko co opisujesz to prawdopodobnie nerwica lękowa, może wizyta..

Błąd w diagnozie? niewykryty zawałserca

.. ...wysoki cholesterol i 3 - glicerydy. Zrobione bylo echo serca, EKG wysilkowe ( na biezni ). Lekarz stwierdzil, ze mama jest zdrowa i na razie nic jej nie grozi. Przepisal Sortis i kazal przestawic sie na diete srodziemnomorska. Od wielu tygodni mama ma bole z tylu, miedzy lopatkami, ktore..

Nerwica w ciąży - Str. 55

.. ...nic. Jedynie czopki glicerynowe mi pomagają...ale brac je caly czas to nie wiem czy to dobry pomysl. Dziewczyny jakie butelki dla niemowląt polecacie? witajcia ja znowu sie nakrecam myslami i zaraz plakac mi sie chce. czasami mam dosc wszystkiego ale mam corke meza i musze jakos trwac w..

Nerwica w ciąży - Str. 63

.. ...mnie najlepsze czopki glicerynowe, doslownie po wlozeniu 10 min i lece do kibelka. Biore co 2 dni, lekarz mowil ze lepiej teraz wyprozniac sie na bieząca a czopki nie zaszkodzą. W 1 ciazy tez bralam bo niestety zadne jedzenie ani syropy nie dzialaja. Czytalam ze zelaza duzo jest w kiwi i..

Ropa w gardle od 2 tygodni

.. ...roztwór wodny lub kupić na glicerynie do pędzlowania i naproxen ( 2 tabl na noc )... ( ja miałam coś takiego przy kolczyku na język DENTOSEPT będzie skuteczny w 100% ) wiem ze kolczyk nie jest tym samym ale ja wiem co mowie/pisze powinno pomóc pozdrawiam : * Witam, mam 11 lat i mam w..

Wysokie trójglicerydy i niedoczynność tarczycy

.. ...ma bardzo wysokie trójglicerydy oprucz tego mam niedoczynność tarczycy jak dojśc do normy z tyi trójglicerydami?? Prosze o Pomoc z góry Dziękuję: ) z trójglicerydami walczy się w ten sam sposób,co z cholesterolem,a więc błonnik[otręby owsiane - 2łyżki dziennie],duże ograniczenie..

Błagam o pomoc..

.. ...pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * autor:S. Gromadzki. i na stałe stosować diete i zioła tam polecane.Znam kilka osób leczących się na cholesterol i miały zchwilowe zaburzenia wzroku i słuchu,zaburzenia równowagi - co jest skutkiem chwilowego niedokrwienia,bo naczynia są zwężone od..