Głowa potylica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 542

.. ...tygodni teraz boli mnie głowa, tak jak by uciska w róznym punktach, lokuje się w róznych miejscach, raz boli mnie potylica z lewej strony, raz czoło, nieraz czubek( tak jak by ktos siedział mi na głowie ) to jest sraszne!!:( codziennie budzę się i zadaje sobie pytanie * czy juz glowa..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 6

.. ...i boli manie bardzo głowa( potylica )!Czy to może ma powiązanie z nerwicą bo nie czy mam iść do lekarza..Cierpienie z tym bólem jest dla mnie najstraszniejsze!!! Kamilu i Izo, witam w klubie chorych a moze pseudochorych - nie nam oceniac; ) Napiszcie koniecznie jakie badania..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 148

.. ...miesiąca zaczęła boleć mnie głowa ( szczególnie część potyliczna ), miewam mrowienie w dłoniach i stopach oraz uczucie niepełnego oddechu ( ciągle odczuwam chęć ziewnięcia ). Byłem u lekarzy i moje badania - krwi, tarczyca, EKG, ECHO serca, zdjęcie rtg klatki piersiowej były w normie...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 186

.. ...żeby nie bolała mnie głowa pół tabl. myolastan. Co do tych bólów głowy to byłem z tym u neurologa, ponieważ lewa część potylicy boli mnie kiedy ją dotykam. Neurolog przepisał mi baclofen jako rozkurczający lek mięśnie i powiedział, że troszkę mam ze sportem wyluzować i że za bardzo dbam..

Cierpnięcie głowy

.. ...nastepuje cos jakby głowa cierpła, z tyłu, obok potylicy po prawej stronie, jest to przezywajacy ból ktory trwajac ok 5 sekund stopniowo zmiejsza sie po czym zanika, teraz kiedy w ciagu dnia ruszam glowa dosc szybko po prostu czuje taki ucisk lekki, to tak jakby na kosci, czy ktos wie co..

Bardzo męczący problem ze zdrowiem

.. ...temu zaczęła mnie boleć głowa ( ból pomiędzy czołem a środkiem głowy, który w nocy przechodzi na potylicę + pieczenie nosa ). Przez to czasami czuję tak jakby prąd skakał mi po nogach ( szczególnie odczuwam to w piętach ). Tak jakbym miał za wysokie ciśnienie. Reasumując: czy to wszystko..

Życie w ciągłym strachu

.. ...strasznie rozbolała mnie głowa w częsci potylicznej. Jeszcze nigdy nie czułem takiego bólu. W tym samym momencie dostałem takiej biegunki, że nie wiedziałem co się ze mną dzieje. Ból po jakichś 30 minutach ustał, jednak od tego momentu borykam się z codziennymi bólami głowy. Od ponad pół..

Mam ciągłe bóle głowy

.. ...nie lepiej. Boli mnie głowa w części potylicznej, nie cały rok temu uderzyłam się nie mocno w tył głowy i właśnie głowa mnie w tym miejscu boli ;( . Czasami bóle są nie do zniesienia * wogóle nie mogę ruszać głową, bo od razu robi mi się nie dobrze w głowie mam uczucie jak byś wzioł..

Ból w potylicy - co to może być?

.. ...temperaturę. Mnie podobnie boli głowa z tyłu od niedoczynności tarczycy, początkowo wyniki były dobre, nawet byłam w szpitalu i nic nie wykryto. Po 3 kwartałach pogorszyły się wyniki. Temperaturę masz mieć 36,6 w 3 dniu cyklu, a tętno ok. 72 / min. Wszelkie odchylenia od tego mogą coś..