Gorące ucho

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 855

.. ...potrzebne. Pozdrawiam gorąco i nie daj się, trzymaj sie dzielnie. Ja myślę że co do wakacji to Ty zapomnisz juz o tej przypadłości i bedziesz zdrowa jak ryba. : - ) Kitty25 kochanie wiesz ja mam to samo jak ty , tylko ze ja mam tak codziennie jak spie od kad biore paromerck to jak leze..

Jedno ucho zimne a drugie gorące

.. ...objawy przy czym to gorące ucho znacznie się wtedy powiększa tak że jest widoczna ogromna dysproporcja po jakimś czasie nie wiem moze pogodzinie wszystko wraca do normy. u mnie to jest zawsze lewe ucho. Może znalazłeś już jakieś wytłumaczenie dla tego zjawiska. Mam podobny problem, od..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 158

.. ...Mały na razie nie ma gorączki, za to ja coraz gorzej. Gardło boli jak diabli i w klatce jakos ciasno. Do tego strasznie boli mnie ucho. Muszę iść do lekarza w poniedziałek bo troche się boję. A ja choruje raczej bez temperatury. Dorota, Ola to macie fajnie tak blisko siebie. Ciesze się..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica - Str. 2

.. ...niebieskie, często mam też gorące lewe ucho i tylko lewe.Przeprowadziłem wszystkie badania jakie są możliwe TSH, krew, miałem nawet 2 razy holtera i wyszło że mam wysoką bradykardie ale lekarka piowiedziala ze to prawdopodobnie z nerwów.Na popczatku tej choroby nawet niemogłem jechać..

Ucho !

.. ...byc przyczyna ?? Za gorąca jest Twoja lewa nerka,mocz może być ciemny,a Ty pełen energgii i pracowity.. przekrwienie prawego ucha świadczy o przekrwieniu lewej nerki. to cos powarznego ?? mam isc z tym do lekaza ?? to minie ?? daj spokój, poprostu idź do sąsiada i powiedz mu żeby..