Gorąco w uszach

Szum w uszach wieczorem przed snem

.. ...przeziębieniu. Miałam dwa dni gorączkę i teraz codziennie towarzyszy mi ten szum i pulsowanie tak jak ktoś opisał * jak serce * . Jak przekrzywię głowę to czasami na chwile przestaje szumieć ale rzadko to bywa. Szału można dostać. Czasami jak zasypiam to mam wrażenie,że to wycisza się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 37

.. ...aucie.Skórcz w szyi,uderzenie gorąca, nogi i ręce jak wata.Ruszałem nimi ale gryząc palce nie czułem tego.Lekarz mnie wyśmiał!!!Przysięgam,on się ze mnie śmiał.Neurolog ze Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku Oliwie.Dał mi relanium i ketonal do mięsniowo.Ciśnienie 190/140.Napisał coś o..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...nerwicą... Znacie to? Uczucie gorąca w głowie, rozpierania, ciśnienie w uszach, zawroty głowy, bóle w okolicach potylicy - coś w rodzaju ucisku. I * piorunki * przeszywające głowę przynajmniej raz dziennie, przez parę sekund, ale tak, że przez godzinę dochodzi się do siebie. Głowa ważąca..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 144

.. ...ręce...:( - uderzanie gorąca do głowy - pisk w uszach a po chwili zasłabniecie - szczykanie, prady w głowie - ciagłe zawroty głowy - omdlewanie całego ciała - kłucia w klatce piersiowej, plecach promieniujace do rąk - ciągłe zasłabniecia - mocne bicie serca odczuwale na całym ciele -..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...paśc,Dodatkowo było mi tak gorąco jakbym w głowie miała ze 100 stopni celcjusza.Czułam jakby ktoś stał mi na klatce piersiowej i nie mogłam oddychać.Założono mi Holtera wykazał tachykardię ,ale jak się okazało u kardiologa była spowodowana nerwicą. Dostałam jakiś lek na uspokojenie serca..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 12

.. ...robi mi się duszno, gorąco, a serce wali jak szalone... * dzwoni * mi w uszach,mam wrażenie jakby ktoś ściskał mnie za gardło, nie mogę normalnie oddychać..i czuję się tak jakby miało mnie za chwilę * rozsadzić * , albo udusić.Wydaje mi się,że wszyscy na mnie patrzą, że wyglądam..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...dreszczami, wieczorną gorączką, apatią, depresją, zawrotami głowy, szumem w uszach, kołataniem serca, rozrywaniem w klatce, drętwieniem rąk, kłuciem w piersi, ciągłymi przeziębieniami, nawrotami angin, zapalenia oskrzeli, spóźniającym się okresem, migrenami, apatią, wypadaniem włosów,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 610

.. ...robi mi się duszno, gorąco, a serce wali jak szalone... * dzwoni * mi w uszach,mam wrażenie jakby ktoś ściskał mnie za gardło, nie mogę normalnie oddychać..i czuję się tak jakby miało mnie za chwilę * rozsadzić * , albo udusić.Wydaje mi się,że wszyscy na mnie patrzą, że wyglądam..

Osłabienie i kłopoty z oddychaniem

.. ...jest mi w nia potwornie gorąco o uszach nie wspomne,chodze po roznych lekarzach bylam juz u neurologa dal mi skeirowanie na eeg głowy,dzis lece po skierowanie do kardiologa i na badanie spirometryczne( to cos z płucami ) trzeba wkoncu sie dowiedziec co to jest bo tak sie zyc nie da,jak..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 2

.. ...było mi ciepło, ale nie gorąco. w uszach mi szumiało. żadnych dodatków tego wieczora typu alkochol, leki, dragi... czyściutko. nie mam pomysłu co to wywołuje. pozdrawiam. od ostatniego razu, zdarzyło się to * ciśnienie * jeszcze ze 3 - 4 razy. to dość mały odstęp czasu. nie sądziłam że..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...czasie ), uderzenia gorąca do głowy, spadki ciśnienia z piszczeniem w uszach, szum w uszach ) i wszyscy zwalaja to na nerwowy styl zycia( czyt. nerwica ). Byłem juz u killku kardiologów, robiłem ekg, holter, holter 24h - 3x, USG serca - 3x, ekg wysiłkowe po ktorym w spoczynku pojawiły..

Zawroty głowy od kilku miesięcy

.. ...myśli ). Pozdrawiam gorąco! : - ) Siema stary, ja mam to samo codzienne zawroty glowy i jescze szum w uszach jak klade sie spac i jest calkowita cisza. Mieszkam w UK, duzo stresow codziennie, ciagne tak juz od 2 lat. Mysle, ze to typowa nerwica i pewnie u Ciebie jest to samo. Witam Ja z..

Prosze O Pomoc.. Co Mi Może Dolegać Mam Dopiero 19 Lat:/

.. ...swiadomość gdy jest gorąco wogle tego nie toleruje ;/// robi mi sie strasznie gorącooo aha i najgorzej sie czuje jak zapale papierosa takjakby trace równowage NAJBARDZIEJ NIEPOKOI MNIE TAK WYSOKI PULS :/ DodaM jeszcze ze czesto mi piszczy w uszach ;/ wrzuc na luz! mam tak samo! zrób..