Gorączka i zawroty głowy

Nerwica - czy na pewno? - Str. 38

.. ...pojawiał sie stan podgorączkowy więc zaczęłam sie martwić, zaczęło podnosić sie ciśnienie, zawroty głowy ból lewego przedramienia uczucie ze serce mi wyskoczy i znowu pogotowie. Aktualnie mam antybiotyk ( niestety zatoki ) ale coraz od czwartku od wizyty u lekarza który skierował nie..

Ucisk, gula w gardle

.. ...panikę..nie mam kataru, ani gorączki, ani chrypki, jem normalnie, jak przełykam też jest wporządku, mam wrażenie obcego ciała w gardle, które usiłuję połknąć a nie mogę, czuję ucisk też na głowie, lekkie zawroty głowy, brak jakby powietrza, czuję jakby szyja miała zaraz eksplodować,..

Zawroty głowy

.. ...pulsuje ) miałem katar i gorączkę i mi zimno było ale wziołem leki przeciwko grypie i dziś rano jest oky.Mam jeszce lekki katar ale to mam taki lek żeby go nosem wciągnąć i to mi przejdzie , ale boje się o głowę bo mnie tak dziwnie boli przy wstawaniu albo przy opuszczaniu głowy na dół ...

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...dreszczami, wieczorną gorączką, apatią, depresją, zawrotami głowy, szumem w uszach, kołataniem serca, rozrywaniem w klatce, drętwieniem rąk, kłuciem w piersi, ciągłymi przeziębieniami, nawrotami angin, zapalenia oskrzeli, spóźniającym się okresem, migrenami, apatią, wypadaniem włosów,..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...problem, mam ciągle stan podgorączkowy, bóle w klatce piersiowej, zimne kończyny, nocna potliwość, zawroty głowy,dusznosci, szybkie i/lub mocne bicie serca,bóle między łopatkami i ogólnie pleców, słabość mieśni, bardzo szybko się mecze, czasem drętwienie lewej ręki. podejrzewam u siebie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 159

.. ...przespanej nocce mała miała gorączkę silną no ale cóż ja sie dzisiaj czuje bardzo źle zawroty głowy puls 140 wzięłam sobie validol mam nadzieje że pomoże ręce mi sie trzęsą ale mam dzień do d.....y Doroto W rozkazy tu nic nie dadza niestety.Moze pozniej bedzie lepiej. Krysiu waw Ty sie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1276

.. ...jestem chora mam anginę. gorączka katar i do tego jeszcze okropny ból głowy zawroty i znowu ten ucisk i kłucie w klatce czuje się jakby mnie rower przejechał a tu jak na złość piękna pogoda. maż z dziewczynkami pojechał poszaleć nad wodę niech maja rozrywkę aż się serce kraje, ale co..

Stan podgorączkowy, bóle i zawroty głowy oraz szybkie bicie serca

.. ...czwarty dzien mam stan podgorączkowy, temperatura od 36,9 do 37,4. Myslałam ze poprostu łapie mnie grypa ale chyba nie. Stanowi podgorączkowemu towarzyszą lekkie zawroty głowy oraz nie wiem jak to nazwać jakby ucisk na głowe z przodu jak również czasami lekkie pulsowanie. Do tego..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...zgrzana, miałam lekką gorączkę i wysokie ciśnienie, serce waliło mi jak oszalałe. Dodam, ze nigdy nie miałam nadciśnienia, zawsze było ono zbyt niskie, puls w granicach 55 - 65 się utrzymywał. Po powrocie do Polski to nie ustąpiło, wręcz się nasila. Gdy siedzę lub stoję w bezruchu dłużej..

Duszenie, napady zimna i zawroty głowy

.. ...boleć,kości i mięśnie.Dostaję gorączkę. Po takiej nocce rano wstaje i jestem jeszcze lekko osłabiona ale później jest ok. Już mnie to strasznie męczy,nie mogę już normalnie funkcjonować. Czekam na rady. Zastanawiam się czy to nerwica czy moze coś innego? A życie ostatnio mnie nie..

Nerwica, depresja, załamanie, dziwne odczucia

.. ...niesamowite wrażenie jak przy gorączce, a temperatura ciała była w porządku. Oczywiście te bóle głowy to tylko jeden z objawów jakie mi dokuczały. Dochodziły do tego nudności i potworne zawroty głowy, uczucie omdlenia i mroczki przed oczami. Mogą też męczyć cię migrenowe bóle, jednak one..

Zbyt wysokie ciśnienie

.. ...nastepny dzień dostałem gorączki i poszedłem znowu do lekarza rodzinnego, który stwierdził że ciśnienie było spowodowane rozwijającą się w organizmie chorobą. Moja mama się z tym zgodziła. Siedziałem 2 tygodnie w domu ale ciągle miałem zawroty głowy i ból w klatce piersiowej ( lekarz..

Zawroty głowy, gorączka, brak apetytu

.. ...objawami jednocześnie jak gorączka między 37 - 38, nigdy powyżej, zawroty głowy bez omdleń, brak apetytu ( jest prawie 14 a ja nie jestem głodna i jeszcze nic nie jadłam ), czasami nudności, ale bez wymiotów. Przyznam szczerze, że nigdy nie miałam takich objawów i troche boje się iść do..

Problemy

.. ...czuje sie słabo jednak gorączki nie mam zadnych zawrotów głowy nudnosci jem w sumie normalnei ale mam troche mniejszy apetyt niz kiedyś i znacznie dużo spie.Byłem u endokrynologa ostatnio dostałem badania. Stwierdził również nadsicnienie dostalem leki obecnie cisnienei wynosi 130 na 80..