Gorączka po operacji

Sztuczne zastawki serca

.. ...miejsce w przypadku gorączki reumatycznej, wad wrodzonych serca lub infekcyjnego zapalenia wsierdzia. Uszkodzenie zastawek może być również wynikiem uszkodzenia lub przeciążenia mięśnia sercowego. Pacjent poddawany operacji wymiany zastawek wymaga znieczulenia ogólnego i torakotomii (..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 750

.. ...okropna grypa z wysoką gorączką, ale ja to już przerabiałam na święta. Na co ta operacja mamy? Buziaki! do madziowej: jak tam samopoczucie? co w pracy? Wampi wiem bo nie raz jk lezalam to nagle serce walilo mi jak by mialo wyskoczyc ale po jakims czasie przechodzilo...zobacz moze jak..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 3

.. ...Miał jakieś dołki typu gorączka, woda w płucu i tak dalej, ale opieka w tym akurat szpitalu jest naprawdę super i na dodatek widać, że wiedzą co robią więc i z tym dali sobie radę. Jestem pewien, że i Twoja Mama powynagradza Ci te pierwsze dwa tygodnie takimi nagrodami. Henia - nie..

By-passy operacja Zabrze

.. ...może wychodzić z domu. Gorączka, bole itp. Możecie sie jeszcze spodziewać mojej notatki jak sie cala sprawa zakończyła. pozdr, To bardzo miłe, że choć jeden lekarz miał odwgę napisać na forum i podpisać się pod tym. Z pewnością i na szczęście trzeba zgodzić sie z faktem większości..

Gorączka po operacji zastawki

.. ...się u mnie stany podgorączkowe ( 37 - 37,8 )i trwają z małymi przerwami do dziś. Lekarze twierdzą, że to wina procesu gojenia się i specjalnie się nie przejmują. Czy może to być infekcyjne zapalenie wsierdzia? Zaczynam się pomału tym martwić, tym bardziej, że jest to bagatelizowane..

wymiana zastawki w trakcie zapalenia wsierdzia

.. ...płatków ).Czy po operacji gorączka ustanie a zapalenie się cofnie? Wiem, ze ta operacja jest dla dobra męża ale strasznie mnie to stresuje, jego zreszta też. czy to, że jest mody ma wpływ na brzebieg zabiegu? Dziękuję za odpowiedź Czy to na pewno nie chodzi o zastawke aortalną?..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 43

.. ...czuła się źle, miała gorączkę w granicach 38 stopni ( wykluczamy jakiekolwiek przeziębienie ), to już druga taka sytuacja po operacji, za pierwszym razem jak poszła do internisty to pani doktor nie wiedziała skąd ta gorączka, kardiolog również się zdziwił. Dlatego chciałam się zapytać,..

Powrót do treningu po operacji wszczepienia zastawki

.. ...grypy, anginy i stany gorączkowe, pruchnica zębów i wiele innych czynników, które mogą spowodować Infekcyjne Zapalenie Wsierdzia. Mimo wszystko jednak decyzja należy zawsze do lekarza i zależy od stopnia uszkodzenia serca sopwodowanego złą pracą uszkodzonej zastawki. Proszę być dobrej..

Po zapaleniu mięsnia sercowego - Str. 2

.. ...wiedział, dlaczego ma 40 st. gorączki, bóle mięśni i utratę wagi. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że mam wrodzoną wade serca. Wtedy byłam jeszcze przed pierwszą operacją ( miałam w sumie 3 ). Gdyby nie kardiolog z Gdańska, ktora przyjechała do Koszalina, i stwierdziła płyn w..

Śmierć po bajpasach - Str. 3

.. ...zdaniem miał tzw. * gorączkę wewnętrzną * .Po pięciu dniach trafił na tzw * lżejszy oddział pooperacyjny i powoli zaczął chodzić.Biegunka dalej się utrzymywała i nie miał apetytu.W 9 dobie po operacji nastąpił ból w nadbrzuszu i okazało się ,że jest stan zapalny woreczka.Na drugi dzień..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...siły chodzić przez te gorączki i uderzenia gorąca nie mam na nic siły.Tak jak pisałem wczoraj przeczytałem ten wątek i się przeraziłem jak jeden z forumowiczów napisał żeby się przebadać w kierunku AIDS. Przeraziłem się że może w czasie operacji lub wizyty u dentysty może mnie..

Rozwarstwienie tętniaka aorty

.. ...straszny. Obecnie tylko gorączkuję codziennie, bolą mnie wszystkie trzewia, nie da się żyć bez środków przeciwbólowych. 30 lat różni lekarze leczyli mnie na nadciśnienie. Mimo stosowania różnych leków w ogromnych ilościach uzyskanie dolnego poniżej 95 nie było możliwe. Teraz po operacji..

Bajpasy a ból ręki i wysoka gorączka

.. ...znowu dostaje wysokiej gorączki średnio ok 39 st. Wszyscy mądrzy lekarze wiedzą, że jest gdzieś stan zapalny, ale gdzie? Nie są w stanie stwierdzić. Czy może ktoś z Was miał taki przypadek, albo zna kogośc kto równie ciężko przechodził okres pooperacyjny? Jak sie czuje Towj Tato ? Witaj..

Brak apetytu po operacji bajpasów

.. ...pojawiła się wieczór gorączka czy ktoś zna takie przypadki niewiem co robić dotego straił chęci do życia wogóle nie wychodzi z domu mój tata podobnie, miał bypassy 2 tyg. temu, rany się goja w mig, żadnych powikłań, ale brak apetytu i bardzo szybko się męczy, prawie cały czas leży. Nie..

Operacja na sercu i komplikacje

.. ...wieczorem doszło do gorączki i praca serca nie była już poprawna. Po naradzie lekarzy stwierdzono, że trzeba będzie ponownie operowac, bo było podejrzenie o krwiaka na sercu. Krwiaka jednak nie było, tylko woda w worku osierdziowym. Operacja ( zabieg ) zakończyła się dobrze i wkońcu..

Kłucie w plecach po operacji by-pass

.. ...się dobrze, ma stan podgorączkowy, a od południa zaczyna powracać temperatura, słabość i złe samopoczucie. P.S. Nadal czuje kłucie w plecach To dziwne,że temperatura go wypisali.Trzeba było w ten sam dzien wieczorem jechać z powrotem do tego samego szpitala.Może to jakieś powikłanie po..

Zapalenie wsierdzia

.. ...dreszcze, trzęsawki, wysoka gorączka, spadek masy ciała, słabnięcie, trudności w oddychaniu, bezsilność. W lipcu zeszłego roku przeszła operację plastyki zastawki i dwóch bypassów. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej pisz anderr@wp.pl. pozdrawiam Właściwie to wiele ciekawych informacji na..

Sanatorium po operacji zastawki w Aninie

.. ...dni. Gdyby nie lekka gorączka pewnie wyszedłbym wcześniej. W szpitalu zalecają ruch w miarę możliwości oczywiście. Z racji mojego wieku ( 30 ) w 2 dniu po operacji ja już chodziłem po szpitalu, schodach. dodatkowo zalecają dmuchać w specjalny pojemnik z rurką w celu poprawy pracy płuc.W..

Ciągłe zbieranie się płynów w woreczku osierdziowym

.. ...inne objawy ( wysoka gorączka, bole mięśniowe, bakterie w krwi )? Lekarze nie powinii go wypuścić ze szpitala, skoro ten płyn ciągle sie pojawia. MIałam 3 operacje serca, i po dwóch zebrał mi się płyn w osierdziu. Raz, kiedy miałam 8 lat, było go też tak dużo, że się dusiłam i lekarze..