Gorączka powyżej 39

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 2

.. ...godzinie 16 skoczyła mi gorączka do powyżej 39 stopni, bardzo duży ból głowy i ogólnie bardzo złe samopoczucie. Wtey postanowiłem pójść do lekarza - trafiłem do szpitala z podejrzeniem zapalenia miesnia sercowego, Mialem dwa razy dziennie wstrzykiwany lek( prawdopodobnie coś podobnego do..

Dodatkowe skurcze - Str. 58

.. ...profilaktyki - od tygodnia mam gorączkę 37,4 i nie wiem brać czy nie brać. Jeden lekarz mówi że powinno się odrazu a inny że na trzeci dzień albo powyżej 37,5 - 38,0... a jeszcze inny że przeziębienie wogóle nie wymaga profilaktyki... i bądź tu mądry. A nie mam żadnych objawów infekcji -..

Angina bakteryjna i gorączka

.. ...bakteryjnej zawsze występuje gorączka powyżej 38? Czy przy wirusowej anginie mogą być też bolesne powiększone węzły chłonne? No i czy przy anginie bakteryjnej zawsze sa białe naloty na migdałkach? Jeśli są wątpliwości to lepiej wziąść antybiotyk czy nie brać? Kiedy najpóźniej można..

Borelioza-szukam specjalisty

.. ...ugryzienia i dziecko dostało gorączki i wystąpił rumieniec na ramieniu w innym miejscu niż zostało ugryzione. Lekarz polecił wykonać badanie krwi ale jak się dowiedziałem w laboratorium to jest za późno. W związku z powyższym prosił bym o namiary na lekarza, który tej stacji mógłby mi..

Krwiaki, szybkie męczenie i ból serca

.. ...wyskakują mi krwiaki,mam gorączke cały czas powyżej 38.5,tępe bóle głowy i mroczki przed oczami.Proszę o kontakt z kimś kto miał podobne objawy i może mi udzielić jakieś rady. do lekarza!I to szybko.Badanie krwi CRP - OB,morfologia ,płytki.ASO. dzwoń po pogotowie. Moze to byc infekcyjne..

Zawroty głowy, gorączka, brak apetytu

.. ...objawami jednocześnie jak gorączka między 37 - 38, nigdy powyżej, zawroty głowy bez omdleń, brak apetytu ( jest prawie 14 a ja nie jestem głodna i jeszcze nic nie jadłam ), czasami nudności, ale bez wymiotów. Przyznam szczerze, że nigdy nie miałam takich objawów i troche boje się iść do..

Co dalej po zamknięciu przecieku międzyprzedsionkowego?

.. ...infekcje bakteryjne ( gorączka powyżej 37,5 ) antybiotyk, grypa bez antybiotyku bo to wirus ale rzetelnie wyleżany. Poza tym zgodnie z wytycznymi - czyli wszelkie inwazyjne zabiegi typu gastroskopia itp też z antybiotykiem. O kontroli trudno mówić - niby ma być rok. No więc przez rok w..