Gorączka u dzieci 40 stopni

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 289

.. ...dzisiaj od rana koszmar gorączka zaczęła wzrastać od 37,6 do 38,5 stopni.Caly dzien przespalam prawie,po poludniu do lekarza pojechalam i powiedziala że parszywy wirus mnie dopadł,i do tego oskrzela kaszel straszny i bóle w klatce piersiowej.Powiedziala,że nie da mi antybiotyku..

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 2

.. ...zaczeła się niewielka gorączka, aż o godzinie 16 skoczyła mi gorączka do powyżej 39 stopni, bardzo duży ból głowy i ogólnie bardzo złe samopoczucie. Wtey postanowiłem pójść do lekarza - trafiłem do szpitala z podejrzeniem zapalenia miesnia sercowego, Mialem dwa razy dziennie wstrzykiwany..

Płyn w osierdziu

.. ...przedsionków, kaszel, wysoką gorączkę do 40 stopni. Obecnie przebywa w szpitalu. Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu jak bardzo jest to poważne. Niestety lekarze nie za bardzo wiedzą co robić i nie udzielają mi żadnych konktretnych informacji o stanie zdrowia brata. Będę wdzięczna za..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 107

.. ...prześpię. Moje dzieci mają gorączkę, a ja mimo zmęczenia nie mogę spać. Czuję lęk i jakby niedotlenienie. Serce boli. Poza tym jestem nadal niepełnosprawna. Miałam połamaną nogę i ponad 2 miesiące gips. W piątek mi go zdjęli, ale stopa jest zdeformowana. O chodzeniu nie ma mowy, a ja mam..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 43

.. ...czuła się źle, miała gorączkę w granicach 38 stopni ( wykluczamy jakiekolwiek przeziębienie ), to już druga taka sytuacja po operacji, za pierwszym razem jak poszła do internisty to pani doktor nie wiedziała skąd ta gorączka, kardiolog również się zdziwił. Dlatego chciałam się zapytać,..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego

.. ...więcej, zlekceważył gorączke 40 - 41 stopni i powiedział, ze to nic.. Po tygodniu kuracji w domu tym bioparoxem stało się to co pisałem wcześniej. W szpitalu spędziłem trochę ponad tydzień, ale 4 dni na tzw. * R * . Lekarz powiedział, że mam na siebie bardzo uważać, nie pozwalal mi nawet..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 4

.. ...ciśnienie w normie i trochę gorączki. Wprawdzie tydzień wcześniej maiłaem gorączkę rzędu 39 stopni ale po badaniach w osrodku pani doktor stwierdziła że to zaplenie dróg moczowych czy coś takiego. W każdym razie leże już 16 dzień i lekarz chce mnie trzymać 3 - 4 tygodni w szpitalu,..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...temperatury, koło godz 23. miał gorączke powyzej 38 stopni, i przewiezli go na oddział intensywnej terapi w ostrołęce, tam w postaci leków uśpili go tzn, śpiączka farmakologiczna, dostał zapalenia płuc, wykryli mu cukrzyce, jak miał rok temu okresowe badania w zakładzie pracy to cukier..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...codzienność. Czasami dostaję gorączki bez powodu która przechodzi samoistnie w ciągu kilku godzin. Zawsze jest to nie więcej niż 38 stopni. Czy ktoś ma podobne objawy? Mirabelko twoje dolegliwości to typowe objawy nerwicy lękowej, musisz iść do psychiatry. On poleci Ci psychoterapię..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 18

.. ...momentu kiedy zacząłem gorączkować. Miałem gorączkę przez ponad miesiąc codziennie, dochodzącą nawet do 40 stopni ( naprawdę ). Byłem tak słaby że trafiłem do szpitala, przeszedłem mnóstwo badań m.in pobieranie szpiku kostnego, echo serca itp. itd. Badania nic nie wykazywały, zaczynałem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1173

.. ...jakiegoś paskudnego wirusa gorączka 39 stopni w sylwestra był na pogotowiu dzisiaj był po zwolnienie u rodzinnego lekarza Wnusio już mniej kaszle też kończy antybiotyk A z moją piętą nie wiadomo dostałam na prześwietlenie bo mogą to być ostrogi i trzeba będzie wyciąć tą rosnącą chrząstkę..

Zawał serca 3-go stopnia

.. ...połowa płuc ). Dostał gorączkę - po 1,5 tygodnia wystąpiła niewydolność nerek. Chciałabym się dowiedzieć co można zrobić w tej sytuacji i jakie są szanse wyjścia z tej choroby. Może ktoś był w podobnej sytuacji? tak z ciekawości, co to znaczy zawał 3 - go stopnia? ile jest tych stopni..

Prośba o interpretację wyników

.. ...przedsionków, kaszel, wysoką gorączkę do 40 stopni. Obecnie przebywa w szpitalu. Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu jak bardzo jest to poważne. Niestety lekarze nie za bardzo wiedzą co robić i nie udzielają mi żadnych konktretnych informacji o stanie zdrowia brata. Będę wdzięczna za..