Gorączka wysokie ciśnienie

Opis kardiogramu (EKG)

.. ...utrzymującego się stanu gorączkowego. Pojawia się wieczorami, czym pożniej tym większy do max 37,2 - 37,5 stopni. Lekarz ogólny skierował mnie na różne badania: morfologia, OB, mocz, próby wątrobowe - wszystko Ok. Wykrył też nadciśnienie 150/100 i kazał skontrolować. Podczas drugiej..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...stąd ni zowąd wysoką gorączkę i potworny ból głowy i sztywność karku...czasami mi się to zdarza. Poza tym ciągłe stany podgorączkowe to norma u mnie. Nie wiem czy ma to związek z nowotoworami, które i w mojej rodzinie były. Rodzice oboje umarli na nowotwory, więc jakieś tam obciązenie..

Problemy ze snem, wysokie ciśnienie i bole.

.. ...często czyje jakbym miał gorączkę i miał zimne ręce. Próbiowałem się upić - też nie pomagało budziłem się o tej samej porze. Nawet po dużym wysiłku jak kładę się strasznie zmęczony i tak budzę sie o 5 - 6. Pozniej już nie moge zasnąć. Byłem u lekaża przepisał mi Imovane. Było troche..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...zgrzana, miałam lekką gorączkę i wysokie ciśnienie, serce waliło mi jak oszalałe. Dodam, ze nigdy nie miałam nadciśnienia, zawsze było ono zbyt niskie, puls w granicach 55 - 65 się utrzymywał. Po powrocie do Polski to nie ustąpiło, wręcz się nasila. Gdy siedzę lub stoję w bezruchu dłużej..

Zbyt wysokie ciśnienie

.. ...nastepny dzień dostałem gorączki i poszedłem znowu do lekarza rodzinnego, który stwierdził że ciśnienie było spowodowane rozwijającą się w organizmie chorobą. Moja mama się z tym zgodziła. Siedziałem 2 tygodnie w domu ale ciągle miałem zawroty głowy i ból w klatce piersiowej ( lekarz..