Gratulacje z okazji

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 473

.. ...jak nic, Iwonko no to gratulacje z okazji zwycięstwa!!!!!!!!!!! Chyba nie ma na Ciebie mocnych? Dorotko.w Oczywiscie masz racje wsrod takich ludzi tylko pracowac. Pracuje w salonie fryzjerskim ale klientow mam niesamowitych bardzo zyczlie i sympatyczne osoby No przecież na razie nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 748

.. ...nocy to wogóle masakra. Gratulacje! do rammstein84: piszczenie w uszach, głowie mam cały czas.Czasem większe a czasem niejsze. Kiedyś miałam zapalenie ucha które zostawiło taki ślad.Ale robiłam badania i okazuje się że uchem, wktórym mi piszczy lepiej słysze niż tym drugim. Może też..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 968

.. ...darkova19 - przede wszystkim gratulacje! ten egzaminy z perspektywy czasu okazał się świetnym lekarstwem, chociaż pewnie wczoraj nie była byś w stanie w to uwierzyć, ja ostatnio miałem podobną sytuacje, a mianowicie lot samolotem, głupie 1,5h a cały tydzień chorowałem, potem cały dzień..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...boli .Przyjmij moje gratulacje z okazji ślubu ( ja już mam 10 lat stażu ) nie wiem co Ci doradzić na ten dzień bo nawet jak zażyjesz coś na uspokojenie to alkoholu zero ,a jak tu nie wypić na własnym weselu,a może to właśnie alkohol Ci pomoże się wyluzować. U mnie weekend przeszedł bez..

Dodatkowe skurcze - Str. 25

.. ...nie spieszy mi sie : ) gratulacje z okazji zdanego egzaminu : ) Ewka, hip hip hura!! Jak widać, z naszymi serduchami też można zdawać egzaminy i zdobywać inne góry. Gratulacje, pozdrowienia, odpoczywaj, a potem napisz, jak się czujesz. Ja dziś wyjatkowo dobrze, już dawno nie miałam tak..

Dodatkowe skurcze - Str. 253

.. ...góry,będzie dobrze. Wielkie gratulacje Nowa22 ; ) ). Nowa22 - gratulację!!! Strsznei Ci zazdroszczę - podaję Ci numer gg - odezwij się koniecznie - 7351330. Greg, swiatowy to zdecydowanie przesada : ) korzystam z okazji jak serducho pozwala, mi sie ciut polepszylo liczac od najgorszego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 80

.. ...papatki! Do lalus: super, gratulacje, ja w tym tygodniu ide do psychologa, mam nadzieje, ze kobietka okaze sie mila i kompetentna. Przed wakacjami trafilam na beznadziejnego goscia, obojetnego, dla ktorego moje problemy nie byly niczym nadzwyczajnym. Mam nadzieje, ze ta wizyta to kolejny..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 144

.. ...jakoś daję radę. Wiki gratulacje z powodu narodzin wnuczki,dobrze że córka i wnusia dobrze się mają.Nie mialam ci jeszcze okazji pogratulować.Dzięki temu twoje samopoczucie jest lepsze,to dobrze że masz czym zająć myśli i nie masz czasu myśleć o chorobie.To ważne,a więc ciesz się swoimi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 284

.. ...tak jak radzisz... I gratulację z okazji ślubu!!!! mam nadzieję, że to twoja druga połówka. ja swojej szukałam długo. mam za sobą jedno nieudane małżeństwo...dlatego tak się tera zboje rozstania, bo teraz wiem, że kocham i cyba jestem kochana...Ale z Tobą będzie eszystko ok!!! Inaczej,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 368

.. ...,że jesteś Małgosiu - gratulację z okazji pół rocznicy : ) ) ) : - ) Matiiago co się z Tobą dzieje kochana?Napisz choć kilka słów czy wszystko w porzadku - - proszę Domi Krystynki Nefri Ewunia co się dzieje z Wami Reszta gromadki - - odezwijcie się:( Sorata - - męska decyzja - - super -..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 391

.. ...Małgosiu wielkie wielkie gratulacje zdolna z Ciebie dziewczyna Witam kochani Dziś dzień w pracy jakoś przetrwałałam i jestem po wizycie. Jestem zadowolona i zaskoczona dość mile. Pani doktor okazała się bardzo sympatyczną młodą osobą mimo że tak obawiałam się tej wizyty było ok...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 754

.. ...Małgosiu - buziaczki i gratulacje. Ty akurat jesteś słodką nastolatką ale to wyjątek hihihihihihi A tym draniem na S... się nie martw - wykurzymy go! DORMO - - Dla Ciebie w prezencie z okazji jubileuszu posyłam wiersz Adama Asnyka wraz z najserdeczniejszymi zyczeniami! Ja ciebie kocham!..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 914

.. ...tej sprawie. Dorotko gratulacje że masz tak bystrego syna. Nefri trzymaj sie jakoś jeśli nie dla siebie to dla dzieciaków. pozdrawiam was mocno i cieplutko Dla Krysi z okazji imienin: Z okazji Imienin, życzę Ci tego, co się szczęściem zowie, wszystkiego najlepszego, o czym głowa pomyśli..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 62

.. ...o tych najlepszych.I gratulacje z okazji rocznicy! Olu ! mądre słowa no i przede wszystkim widać ,że u Ciebie dobrze,a to cieszy: ) Izabello bratnia duszyczko! Robię często tak jak Ty ...uciekam w marzenia,ale co ważne od jakiegoś czasu staram się je realizować,przynajmniej niektóre bo w..