Guz głowy objawy

Świąd skóry

Świąd skóry

.. ...trzustki zaciskający przewód żółciowy wspólny lub patologia w obrębie ujścia przewodu do dwunastnicy ( tzw. brodawka Vatera ). Świąd skóry może być także objawem ziarnicy złośliwej ( chłoniak Hodgina )...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 634

.. ...a nie ten zakichany guz... no i dostałam z wielkim ociąganiem skierowanie na rezonans głowy. a Ty też masz obawy że to coś poważniejszego niż * tylko * nerwy? Aha, czyli jednak tło nerwowe, ale dobrze że Ci dała to skierowanie przynajmniej się uspokoisz, bo to ciągłe myślenie, że te..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 721

.. ..., wylewu, paraliżu, guza mózgu i innych podobnych teraz już umię je sobie wytlumaczyć że to tylko objaw nerwicy już wiem. brałam asertin,luxete, hydiphen, seroxat, wellbutrin i teraz biore anafranil od kilku dni i wspomagam sie xanaxem polówką . mam chrypke, suchosc w jamie ustnej bóle..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 147

.. ...leki te spowodowału guzy w piersiach. Przyszła przerwa w chorobie i tak okresie wyjścia za mąż i pogrzebu babci nasiliły się. Czuję że się duszę że zemdleje, poza tymi objawami doszedł silny bół kręgosłupa i głowy mam stany lękowe że zaraz umre, serce zaczyna mi kołatać. Byłam u lekarza..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 164

.. ...najgorzej że myślee że to guz mózgu nie wiem co robic moje objawy to zawroty głowy idę ulica i nagle robi mi sie słabo nogi robia sie jak z waty czaszka dretwieje oblewa pot ból kregosłupa dretwienie jezyka twarzy metlik w głowie i uczucie ze zaraz umre rozdrażnienie rece cały czas mokre..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 167

.. ...kotos wyłączył mi jakis guziczek. A potem wróciło i gdy miałam pierwszy atak, pomyślłam sobie...boże tylko nie to. Ale to było to i trwa już tyle czasu, nie chce minąc. Przeszłam juz chyba wszystkie mozliwe objawy: zasłabnięcia, kołatanie serca, drżenie rąk, pustke w głowie, mroczki,..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...Boje się że to może być guz mózgu. Tomograf mam dopiero 30 listopada. Przestało mi się na szczęście kręcić w głowie. Przed tym całym bólem głowy i nudnościami czytałem dużo o guzie no i widziałem jego objawy. Na następny dzień miałem już ból głowy i nudności - to czego mi brakowało do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 373

.. ...choroby....jak nie guza mózgu bo akurat mnie kłuję w którejś części głowy to myślę że mam gdzieś raka, to znowu zawał bo kłuję mnie serce i ciężko oddycham....całe mnóstwo objawów różnych chorób. Tak więc kochana Gabi nie jesteś sama!! Najbardziej okropne jest to że teoretycznie wiem..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...że to nie zatoki, a guz mózgu. Te objawy są tak straszne. Pisząc to aż chce mi się płakać. Nawet teraz kłuje mnie w tym samym miejscu. Co to może być? Zapomniałam dodać, że choruję na nerwicę. Miesiąc temu odstawiłam leki. Chodziłam też na terapię. MIałam straszne duszności, które..

Pieczenie głowy - czy ktoś tak ma?

.. ...dziwne teorie robic ze guz ,ze cos tam sie dzieje niedobrego.kazal mi magnez brac...:( Hej Paula! Jestem fizjoterapeutą. Pieczenie na czubku głowy to może być objaw tzw. * czapki papieskiej * czyli problemu z odcinkiem szyjnym ( kręg C1 ) . Ból nasila się przy osiowym nacisku na głowę...

Dziwne mrowienie lewej części głowy

.. ...stwierdzić obecność jakiegoś guza. Boję się też, żebym nie dostała udaru. Objawy te powracają zawsze wieczorną porą, w dzień jest wszystko dobrze. Teraz przechodzę bardzo trudny i nerwowy okres w swoim życiu, mam wiele problemów, o których cały czas myślę. Czy te objawy mogą być związane..

Dziwne uczucie...

.. ...mnie myśli o jakimś guzie w mózgu bądź o zawale ( mam 22 lata dopiero...jednak moja mama miała już jeden zawał a gdzieś czytałem, że to zwiększa ryzyko u dzieci ). Jeśli ktoś miał podobne objawy ( nie koniecznie wszystkie ) i wie co to może być to dobrze by było wiedzieć...: ) takie..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...nie moge nawet zapiac guzika. Poza tym jak sie zataczam,to mi wstyd.Moze ktos zna jakiegos sensownego neurologa w Szczecinie,bede wdzieczna. Basia co do drętwień miałam podobne objawy co Ty 2 lata temu, od września do początku listopada. Stwierdziłam, że to po pracowaniu w 3 miejscach..