Guz klatki piersiowej

Rak płuc

Rak płuc

.. ...otwiera stwierdzenie guza w przeglądowym zdjęciu RTG klatki piersiowej. Następnie wykonuje się CT klatki, często bronchoskopię z pobraniem wycinka lub popłuczyn oskrzelowych, jeśli guz jest umiejscowiony blisko ściany klatki piersiowej wykonuje się również biopsję przez powłoki skórne...

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...sobie, że mam może jakieś guzy czy tętniaka! Tabletki żadne nie pomagają! Pomóżcie! Witam raz jeszcze! Tak się cziesze, ze tu trafiłam! W końcu spotkałam ludzi co mają takie same problemy jak ja! Zapomniałam dodać, że również miałam duszności w klatce piersiowej. A teraz przeszło na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 291

.. ...najczarniejszymi myślami że mam guza albo coś podobnego. Diagnoza była taka że to stres i przemęczenie ponieważ pracuje jako barmanka po nocach, dostałam lekarstwa które pomogły na 2 miesiące, potem ból glówy wrócił, a do tego doszedł ból kraku, ból i kłucie w klatce piersiowej,..

Dziwne dolegliwości, drętwienie rąk, bóle w klatce, plecach

.. ...temu wykryto u mnie guza jądra, po usunięciu stwierdzono ze było to pierwsze stadium i obyło sie bez chemii, sama obserwacja. Wyniki RTG, USG i krew - OK. Od tego czasu mam dziwne bóle w klatce piersiowej, plecach, nogach głównie łydki. Jeżeli chodzi o bóle klatki są różnego rodzaju typu..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie

.. ...dawno bylam na etapie guza muzgu tetniaka raka i innych chorob teraz mam problem z sercem ciagle czuje dziwny ucis i kucie w klatce piersiowej boje sie ze dostane zawal albo cos jeszcze gorszego tetno mam 133 na minute i roznojakie cisnienie raz mniejsze raz wieksze bardzo mnie to meczy..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...wybrzuszenie( coś jak guz - na żebrze,tuż po sercem - widoczny na zewnątrz ).Trwa to okolo minuty,może dwóch,nastepnie przestaje i wybrzuszenie równiesz znika.EKG jak i echo serca wykonywane wcześniej niczego nie wykazało - serce niby ok.Czy Ktoś spotkał sie z czymś podobnym?co to może..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 2

.. ...wyprostuje, wyczuc mozna guzka... jest miekki i sie przesuwa:( boje sie, ze to przez niego te bole. mial ktos cos podobngo? co z tym robic? bylam dzis w przychodni, tym razem byl pan doktor, tez stwierdzil, ze to nerwobole, choc pokazalm mu gdzi mni dokladnie boli, podotykal, ale jak..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 5

.. ...Skupiłam się na głowie ( guz, rak ). Mam straszne lęki..... w jednej chwili robi mi się gorąco w klatce piersiowej i czuję że zaraz zemdleje, chociaż nigdy nie zemdlałam. Przez pół roku brałam efectin, który obecnie odstawiam. Jak brałam lek regularnie to było dobrze, teraz biorę razw..