Guz mózgu

Objawy guza mózgu

Objawy guza mózgu

.. Guzy mózgu mogą dać bardzo różne dolegliwości. Objawy zależą przede wszystkim od umiejscowienia guza oraz od tempa w jakim wzrasta. Czaszka jest zamkniętą przestrzenią w której ciśnienie zależy od masy objętości mózgu, objętości krwi w naczyniach oraz płynu mózgowo rdzeniowego w komorach ośrodkowego układu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 16

.. ...tak ja miałam już dziś guza mózgu, bo bolała mnie głowa. Ech...te nasze irracjonalne zachowania i natrętne myśli. Moja droga, od razu Cię wyczułam, dlatego spytałam, czego uczysz. Ja oczywiście też języka polskiego: ) Przez rok uczyłam w liceum, które pracuje w systemie amerykańskim...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...ze to na pewno wylew, guz mózgu albo sama nie wiem, co jeszcze. Bardzo bolała mnie lewa ręka, nieprzyjemnie mrowiła. Znalazłam miejsce na plecach, bardzo zgrubiałe, blisko kręgosłupa. Marcin pomasowął mi plecy, ręka zaczynała odpuszczać, więc podejżewam, że wszystko było spowodowane..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 162

.. ...myślałam, że może mam guza albo coś w mózgu. Na pewno mam migreny. To potwierdziła neurolog. Jednak trafiłam za świetnego laryngologa, który jako pierwsze badanie zrobił tomografię głowy. I to był strzał w dziesiątkę. Okazało się, że od tylu lat męczy mnie ból związany z przewlekłym i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 190

.. ...( powiedzieli że mam guza mózgu ), ale te jego wypowiedzi * weź się w garść * to mnie doprowadzaja do szalenstwa, Wczoraj wyryczałam mu to i o dziwo przestał do mnie tak głupio gadać, tylko czy na długo?? Viola - witam cię serdecznie, ja przy atakach nerwicy mam problem z układem..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...nie zawał serca, czy guz mózgu, ale jest ciężko. Im gorzej się czuje, im bardziej odczuwam swoje przykre dolegliwości, tym bardziej się nimi martwię... im bardziej się martwię tym gorzej się czuję i tak to się napędza...a mówili, że nia ma perpetum mobile : ). I tak już jest..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 45

.. ...Strasznie sie boje, ze to guz mózgu. Błagam, pomóżcie mi. I jeszcze jedno:praktycznie niczym się nie stresuję, przynajmniej tak mi się wydaje. I drętwieją mi czasem nogi.:( pozdrawiam serdecznie. Napiszcie proszę coś, co podniesie mnie na duchu. Basiulka,uspokój sie.Z pewnością nie jest..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 164

.. ...najgorzej że myślee że to guz mózgu nie wiem co robic moje objawy to zawroty głowy idę ulica i nagle robi mi sie słabo nogi robia sie jak z waty czaszka dretwieje oblewa pot ból kregosłupa dretwienie jezyka twarzy metlik w głowie i uczucie ze zaraz umre rozdrażnienie rece cały czas mokre..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 165

.. ...mi się wydaję że mam guza w mózgu wiec najgorsze jest szukanie u siebie przyczyny a nie wiara że to nerwica i ze mną tak jest do czarna masz racie człowiek sie doszukuje w sobie wielu rzeczy ale to naprawde jest silniejsze jeszcze teraz ta pogoda to wogle dobijające ja siedze i bez..

Dziwne ataki serca

.. ...serce,póżniej wymyśliłam sobie guza mózgu,oczywiście rezonans wykluczył moje podejrzenia.Napisałam to,żebyś nie popełnił tych samych błędów,tylko poszedł do psychologa,im szybciej zaczniesz terapię,tym szybciej uporasz się z nerwicą.Ja mam z nią problemy do dziś,bo przez te kilka lat nie..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...mysłałem że to może guz mózgu. Poszedłem w końcu do Neurologa i powiedziałem mu szczegółowo o swoich dolegliwościach. To postukał mnie młoteczkiem po kolanach, łokciach; kazał mi wstać na prawej nodze i dotknąć lewą reką czubek nosa i takie tam pierdoły i powiedział, że to zwykłe bóle..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...zastanawiać nad obecnością guza w mózgu. Tabletki w minimalnym stopniu zmnijeszały ból. Dodam, iz wcześniej nie mialam problemów z bolem głowy. Czasami mam zawroty głowy i nudności, oraz efekt jakby naciągania skóry na twarzy, choc nie wiem czy nie są one wynikiem mojego leku oraz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 38

.. ...cioci własnie wyszedl guz mózgu, także zastanawiam sie czy z jednej strony to nie lepiej nic nie wiedziec i żyć jak siezyje. Wiem jedno nerwica jest okropna, zaraz jak jestem taka pobudzona i musze do toalety leciec to sie zastanawiam czy nie mam czegos w głowie ja nie wiem czy to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 241

.. ...zaczynam czytać o jakichś guzach mózgu i wogóle i znowu sobie coś wmawiam. A w dodatku teraz w te upały to mam takie ataki bólu głowy kołatania serca lęku i tak strasznej senności ze po prostu mało nie upadam tak jak stoję napszcie coś proszę. Dobrze że jest to forum bo wiecie szło by..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 260

.. ...choroby,nie chore serce,nie guza mózgu itd,tylko ze to nerwica i ze to czasami tak jest,ze tak sie objawa,ale im mniej sie przejmuje, tym mniej stresu,i leki mam coraz rzadziej.bo poprostu tak musi być i koniec.ale dodaje mi tez otuchy myślenie,że nie mam gorszej choroby,a przecież..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...zatrucie metalami ciężkimi, guza mózgu itd. Takie choroby przychodziły mi do głowy. Tak w ogóle to przez pól roku leczyli mnie na wysoki cholesterol i trójglicerydy. Wtedy to miałem dopiero zawroty głowy po tych lekach. Okazało się że zrobiłem badania krwi po niezłej wyżerce i dużej..

nadciśnienie a drganie powieki

.. ...jeszcze czytam tu o guzu mózgu i już mam dość od trzech dni biorę aspargin ciut mniej mi drga ale wciąż czy ktoś też tak miał?? pa aneta Drganie powieki jest związane z niedoborem magnezu.Pozdrawiam Ja też miałem ostatnio drgania powieki.Teraz natomiast zaczynają mi drgać różne części..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...wszystkie objawy białaczki, guza mózgu itd. okazało się że miałam anemię i bardzo niski poziom żelaza, drgały mi wtedy mięsnie pośladków i trzęsły się rece, kołatało serce. Pojadłam żelazo i wszystko mineło. Minał rok i znów była ta sama sytuacja, ale wtedy zaczęły mi drgać mięśnie ud,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 36

.. ...myślę że mam jakiegoś guza mózgu ale to drżenie to kilka razy się zdarza ale nie bardzo często. Nie potrafię tego mamie powiedzieć. a wtedy się tak strasznie boję :( :( :( :( Serce mi wtedy tak strasznie bije szybko, właśnie to drżenie i wtedy próbuję zasnąć.Tak jak by gardło mi zaciska...

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 37

.. ...myślę że mam jakiegoś guza mózgu ale to drżenie to kilka razy się zdarza ale nie bardzo często. Nie potrafię tego mamie powiedzieć. a wtedy się tak strasznie boję :( :( :( :( Serce mi wtedy tak strasznie bije szybko, właśnie to drżenie i wtedy próbuję zasnąć.Tak jak by gardło mi zaciska...

Udar mózgu - Str. 7

.. ...klompetentnego, Ja po operacji guza w okolicach węzłów chłonnych mam uszkodzony nerw trójdzielny i podjęzykowy, na początku był paraliż twarzy , wykrzywienie ust i nieświadome przegryzanie języka prawie na pół, terzaz też właśnie mam drętwienie policzka i neuralgię, biorę leki amizepin..

Kobieta z większością ilością męskich hormonów

.. ...nie wiem co z tym zrobić czy to podlega leczeniu , 5 lat temu miałam guza mózgu Napisz do mnie na gg 2801668 : ) raczej nie leczy sie tego może wyślij zdjęcia na moje gg. 8406520 a może ci coś poradze..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...Boje się że to może być guz mózgu. Tomograf mam dopiero 30 listopada. Przestało mi się na szczęście kręcić w głowie. Przed tym całym bólem głowy i nudnościami czytałem dużo o guzie no i widziałem jego objawy. Na następny dzień miałem już ból głowy i nudności - to czego mi brakowało do..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 3

.. ...wynajdowanie chorób... guzów mózgu itp. Aha wydaje mi się że moja podświadomość przerzuciła się ze stresu przed zawałem serca na stres przed udarem bo znajomi z uniwersytetu medycznego wytłumaczyli mi, że dodatkowe skurcze to pikuś, ma je masę ludzi, tylko że niektórzy się nimi nie..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...sobie, iż mogę mieć guza mózgu. Nie skąd mi się to wzięło, miałem wrażenie, że w głowie za mało miejsca, czułem jak mi żyły w głowie pulsowały... Później zacząłem się bać, że mam tętniaka, chociaż bólu głowy praktycznie nie miałem... Czuję się od kilku dni do niczego... Dostałem takiego..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...nie pękło, a krwiak i guz mózgu mają takie objawy, że patrząc na mnie, może powiedzieć, że go na pewno nie mam. Przeziębienie prawie już mi przeszło, ale do rzeczy. Stwierdziła, że wszystkiemu są winne nerwy i długotrwały stres. Dla świętego spokoju napisała mi skierowanie do neurologa...

Już nie wytrzymuję, chyba popełnię samobójstwo

.. ...się nieoperacyjnego guza mózgu. Chłopiec wyobrażał sobie komórki żerne ( makrofagi ) jako ludziki, które codziennie rozprawiały się przy pomocy jakichś młotów z jego guzem. To dlatego wielu sportowców wspierają psycholodzy, bo nie tylko zdrowie, ale także sukces zależy od naszego..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 19

.. ...mnei głowa to pewnie guz mózgu ale to tylk obyło takie przejściowe.Pamiętam że pierwszy objaw tego Kur * * * * mialam 2 lata temu w wakacje kiedy siedziałam z koleżanka na kawie w pabie u nas w meiscie porpostu brakowało mi powietrza neiwiedziałam co jest grane pozniej przeszlo, w roku..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 373

.. ...choroby....jak nie guza mózgu bo akurat mnie kłuję w którejś części głowy to myślę że mam gdzieś raka, to znowu zawał bo kłuję mnie serce i ciężko oddycham....całe mnóstwo objawów różnych chorób. Tak więc kochana Gabi nie jesteś sama!! Najbardziej okropne jest to że teoretycznie wiem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 451

.. ...mam raka a dokładniej guza mózgu:( Kilka dni temu miałam też taki sen tyle że śniło mi się że poszłam na badania a później do lekarza który oświadczył mi że mam nowotwór.A dzisiaj śnilo mi się tak jakby dalsza część tamtego snu.Śniło mi się że byłam już w szpialu i lekarz powiedział mi..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1085

.. ...tygodnie( myślałem że mam guza mózgu ) ,kołatanie serca doprowadzało mnie do straszliwych lęków że zaraz dostane zawał.Zapomniałem wspomnieć że pani psycholog zabroniła zażywać jakiekolwiek leki podczas trwania psychoterapii tzn przez 2 miesiące.( Zażywali je tylko ci którzy mieli..

Nerwica - zaczynam aktywnie przeciwdziałać, ktoś ze mną? - Str. 2

.. ...mnei głowa to pewnie guz mózgu ale to tylk obyło takie przejściowe.Pamiętam że pierwszy objaw tego Kur * * * * mialam 2 lata temu w wakacje kiedy siedziałam z koleżanka na kawie w pabie u nas w meiscie porpostu brakowało mi powietrza neiwiedziałam co jest grane pozniej przeszlo, w roku..

Zawroty głowy i utrata przytomności w szpitalu

.. ...ma białączkę a potem guza mózgu i płakała mi że musi na operację i leczenie zbierać - pozyczała w ten sposób od wszystkich pieniądze - a tak naprawdę choroby nie było - tylko w ten sposób kombinowała pieniądze - to był jej sposób na życie - nikt z nas nie wiedział o tym póki nie zaczęłą..

Profilaktyczne badanie głowy - jak ?

.. ...internecie odnośnie objawów guza mózgu i po części się zgadza. Nie wpadam w panikę lecz chciałbym wyeliminować to z mych myśli. Mieszkam dosyć daleko od mojego rodzinnego domu jestem sam w obcym mieście i nie bardzo wiem co mam zrobić abym mógł dostać skierowanie na badania głowy itp...

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...kazali mi się leczyć na guzy na mózgu, wariactwo - tak sobie pomyślałam. Inni przypisali mi szczególną wrażliwość pozwalającą na wychodzenie z własnego ciała. To możliwe dzięki medytacjom, głębokim i zaawansowanym czego ja nie uprawiam. Dlatego szukam medycznego wytłumaczenia tego..

Ciągle czuję się słabo, jakbym miała zasłabnąć

.. ...przypadkiem raka lub guza mózgu. Poszłam do psychiatry, opowiedziałam mu wszystko i powiedział, że dobrze, iż zdecydowałam się na wizytę. Wiec nie czekaj aż dopadnie cie bardziej tylko jeżeli masz szansę to idź do lekarza, nie ma się czego wstydzić ani bać. Ja mam nerwicę i depresję, a..

Drgawki w brzuchu, drżenie rąk

.. ...nie zrozumiale dla nas objawy , ja juz mialam tak rozne objawy że myslalam że to rak, guz mózgu, padaczka i inne ale po badaniach okazalo sie że to tylko nerwica , a kto stwierdzil u ciebie ta nerwice?..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...że to nie zatoki, a guz mózgu. Te objawy są tak straszne. Pisząc to aż chce mi się płakać. Nawet teraz kłuje mnie w tym samym miejscu. Co to może być? Zapomniałam dodać, że choruję na nerwicę. Miesiąc temu odstawiłam leki. Chodziłam też na terapię. MIałam straszne duszności, które..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 77

.. ...nerwica,a nie np.krwiak lub guz mózgu,bo na to mi to wygląda.Czuję się taka bezsilna...może ktoś doradzi cokolwiek?Pozdrawiam: - ) witaj madziares nie masz ani guza lub innej choroby, z tego co opisujesz to poczatki nerwicy, jezeli chodzi o ten bol z prawej strony glowy, to popros..

Lęk o uszkodzenie mózgu

.. ...tętniaka, względnie guza mózgu i nawet zaczęła mnie boleć głowa , bo sobie ubzdurałem... Na szczęście RM wykluczyło to całkowicie wykluczyło. Moja rada: zajmij się czymś innym zamaist doszukiwać się chorób..... Słuchaj wybierz się do psychologa , bo powiem ci że to nie jest zabawne,..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...zachowaniem: ) co do guzów,oponiaków itp to jest kilka zasad jakimi one sie kierują.Po pierwsze dają NAPADY a nie CIAGLE bole poniewaz czym jest tu zawrót głowy?Brakiem dotlenienia mózgu spowodowanym obecnoscią guza więc jesli macie ciagle bóle głowy to na 99% procent nie jest to zaden..

Różne przewlekłe dolegliwości

.. ...objawów z boreliozą, guzem mózgu i stwardnieniem rozsianym włącznie... aha nie wspomniałem jeszcze, że budzę się zmęczony po 8 godzinach snu, mam 26 lat a czuję się gorzej niż mój 80 letni dziadek ( brak energii ). Rodzina ma mnie już dość gdy wspominam o jakiejś nowej dolegliwości i..

Proszę o rady co mi jest,tak bardzo się boję :(

.. ...głowa, to muszę mieć guza mózgu, albo kiedy mam mdłości i zachwiania równowagi, to grozi mi wózek inwalidzki, albo udar mózgu. W każdej mniej komfortowej sytuacji i za każdym razem umierałam na coś innego. Obecnie przeżywam ból mojej koleżanki z pracy. Młoda dziewczyna ( 30 lat ),..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...że może mam jakiegoś guza mózgu i stąd te mdłości i zawroty głowy. Mimo wizyty dwa lata temu u specjalisty, warto powtórzyć badania, dla własnego spokojnego sumienia. Życzę ci zdrowia i pozdrawiam : - ) Witam pearl:] no dzisiaj akurat nie odczuwam nic niepokojącego,nie boli mnie glowa i..

Silny ból z lewej strony tył głowy

.. ...strasz gózem mózgu,może to przecież być od kręgosłupa szyjnego.Proszę iść do neurologa. miałm cos podobnegi i okazało się,że to skrzywienie boczne kręgosłupa szyjnego z rotacją.Idż do lekarza koniecznie...

Przyczyna ostrych bóli głowy

.. ...miażdżycowymi w tętnicach.Ale guz mózgu to tez może być,chociaż nie musi.Może byc nawet nerwica.Szybko do neurologa,najlepiej na oddział na ostry dyżyr. oj,Zofijo,i lekomanką nie jesteś?A żołądek i wątróbka mają się dobrze? Nie wierzę. * Wskutek spadku ciśnienia ,a więc spowolnionego..

Nastoletnia nerwica - Str. 11

.. ...Wcześniej wmawiałam sobie guzy mózgu itd. Nakręcam sama siebie. A jak pomyślę, że muszę wrócić do szkoły to zaraz mnie odrealnia... :( Ciężki przeciwnik z tej nerwicy.... ALLA, masz chłopaka? powiedziałaś mu o chorobie? Czesc wszystkim szukalam takiego profilu az w koncu bliska osoba..

Nastoletnia nerwica - Str. 18

.. ...sobie ubzdurałam, że mam guza mózgu... staram się odciągnąc te myśli, ale ten ból mi nie pozwala... I tak się zastanawiam czy iść do tego psychiatry czy nie... bo za tydzień mam umówiony termin, ale nie jestem pewna, ponieważ uczęszczam na psychoterapię, więc od lekarza mogę spodziewać..

Nastoletnia nerwica - Str. 23

.. ...wrażenie, że to jakiś guz mózgu, albo bolerioza, albo aids, albo cholera wie jeszcze co... Potrafię sobie wymyślić 10 tysięcy różnych chorób dziennie. Co mam zrobić? Do jakiego lekarza się udać? Jakie zrobić badania? Pomóżcie mi, proszę... Witaj * młoda nerwusko * , Nie wiem ile masz..

Dezorientacja, zapominanie, nerwy, strach - mam już dosyć tego

.. ...Boje się że to może być guz mózgu. Głowę właśnie mam jakąś obolałą całą. Ehhh strasznie się boje pomóżcie , nie chce robić kłopotów rodzicom. Będą się martwić , a jak mi naprawdę nic poważnego nie jest? Nikt z nas nie pomoze ci na odleglosc.Pomocy musisz szukac u specjalisty.Powiec u..

Moje wyniki krwi.

.. ...mi sie wydaje ze mam guza mózgu. :( Morfologia krwi: Hematokryt hct 48.5 Krwinki czerw. rbc 5.78 hemoglobina hgb 17.5 krwiniki białe wbc 6.0 Wskażniki czerwonokrwinkowe: MCV 83.9 MCHC 36.1 MCH 30.3 RDW - CV 13.8 Płytki krwi PLT 149 MPV 11.0 PDW 12.8 P - LCR 33.7 Rozmaz ( pomiar..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !!

.. ...że przyczyną był np. guz na mózgu. To oczywiście jedna z najgorszych możliwości ale jednak... możliwości. Witam wszystkich. Na nerwice chorowalem poltora roku,i wiedz Marcinek ze ta choroba z czlowiekiem moze wyprawiac cuda,zadna choroba tak naszego umyslu nie spustoszy jak nerwica,z tym..

Koszmarne objawy i strach

.. ...że mam tętniaka, albo guza mózgu. Moja neurolog stwierdziła, że mam nerwicę, ale ja boje się że jestem chora na coś o wiele poważniejszego. Doradźcie, co zrobić.Pozdrawiam. spoko,to nic powazniejszego od nerwicy,u mnie ta choroba wlasnie tak sie zaczynala,dokladnie tak zeby sie uspokoic..

Dziwne uczucie...

.. ...mnie myśli o jakimś guzie w mózgu bądź o zawale ( mam 22 lata dopiero...jednak moja mama miała już jeden zawał a gdzieś czytałem, że to zwiększa ryzyko u dzieci ). Jeśli ktoś miał podobne objawy ( nie koniecznie wszystkie ) i wie co to może być to dobrze by było wiedzieć...: ) takie..

Sam nie wiem co to jest.. Nerwica???

.. ...jeszcze są lęki ze to guz mózgu lub jakis glejak , ale staram sie z tym walczyc ... tez mam 15 lat natychmieast do psychiatry.Ale teraz święyta to chociaż ziołową mieszankę uspokajającą sobie kup. Adolfikkk: Jak masz możliwość to odwiedź lekarzy w następującej kolejności: - neurolog -..

Czarne nitki przed oczami

.. ...inne objawy do tego Ja też mam czasem takie objawy jak Ty jak np. mam przemęczone oczy albo długo nie zmieniam soczewek Jak zakładam okulary to wszystko wraca do normy Więc najlepiej udać się do lekarza..

Bardzo mocne migreny i ciągłe sztywnienie karku oraz jego ból 24/7

.. ...migreny a kończy na guzie mózgu .I nie zapychaj forum zamieszczając 7 razy to samo i tak to usuną a ty lekceważysz tym samym innych forumowiczów .I idz człowieku do lekarza .Jutro .Albo jeszcze dzisiaj .Do szpitala na neurologię . Porady oczywiście. idż na basen albo do masażysty,a może..