Guz mózgu zawroty głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 232

.. ...czytając każdy szczegół o guzie mózgu... Ale zauważyłam też tę zależność - gdy jestem czymś zainteresowana, nie myślę o tym jak przestać głęboko oddychać, przełykać ślinę, czy też zapobiegać zawrotom głowy. Lub przypadek z nocy, gdy leżąc sama na dużym łóżku czuję * pustkę * - myślę o..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 648

.. ...boję że te objawy to guz mózgu. po tym co stało się z Tomem znów tracę nadzieję i się zadręczam. proszę powiedzcie że też macie nagłe napady... zawroty głowy tak poprostu ni stad ni z owąd, mdłości, zatkane uszy... strasznie mi źle i smutno... Natasza Ciebie tez długo nie widziałam... co..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1034

.. ...sie bałam że to jakiś guz mózgu.. Tym bardziej ze mam straszne bóle głowy... Choć miałam robione badania kilka miesięcy temu.. ~darove!A czy często masz te zawroty głowy i te widoki zza mgły bo ja właśnie nad tym pracuję już jakiś tydzień i nie przechodzi...;( normalnie załamka...jakbyś..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 164

.. ...najgorzej że myślee że to guz mózgu nie wiem co robic moje objawy to zawroty głowy idę ulica i nagle robi mi sie słabo nogi robia sie jak z waty czaszka dretwieje oblewa pot ból kregosłupa dretwienie jezyka twarzy metlik w głowie i uczucie ze zaraz umre rozdrażnienie rece cały czas mokre..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 170

.. ...boję się że mam jakiego guza mózgu czy coś podobnego:( Witam , Proszę o informację czy ktoś z was ma uczucie dziwne w nogach jaby były z waty .Często jest tak wysiadam z autobusu mam zawroty głowy , nogi takie dziwne , wrażenie jakby ktoś mnie popychał z boku na bok i myslę ,że już nie..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...zastanawiać nad obecnością guza w mózgu. Tabletki w minimalnym stopniu zmnijeszały ból. Dodam, iz wcześniej nie mialam problemów z bolem głowy. Czasami mam zawroty głowy i nudności, oraz efekt jakby naciągania skóry na twarzy, choc nie wiem czy nie są one wynikiem mojego leku oraz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...zatrucie metalami ciężkimi, guza mózgu itd. Takie choroby przychodziły mi do głowy. Tak w ogóle to przez pól roku leczyli mnie na wysoki cholesterol i trójglicerydy. Wtedy to miałem dopiero zawroty głowy po tych lekach. Okazało się że zrobiłem badania krwi po niezłej wyżerce i dużej..

Zawroty głowy i utrata przytomności w szpitalu

.. ...ma białączkę a potem guza mózgu i płakała mi że musi na operację i leczenie zbierać - pozyczała w ten sposób od wszystkich pieniądze - a tak naprawdę choroby nie było - tylko w ten sposób kombinowała pieniądze - to był jej sposób na życie - nikt z nas nie wiedział o tym póki nie zaczęłą..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...że to nie zatoki, a guz mózgu. Te objawy są tak straszne. Pisząc to aż chce mi się płakać. Nawet teraz kłuje mnie w tym samym miejscu. Co to może być? Zapomniałam dodać, że choruję na nerwicę. Miesiąc temu odstawiłam leki. Chodziłam też na terapię. MIałam straszne duszności, które..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...zachowaniem: ) co do guzów,oponiaków itp to jest kilka zasad jakimi one sie kierują.Po pierwsze dają NAPADY a nie CIAGLE bole poniewaz czym jest tu zawrót głowy?Brakiem dotlenienia mózgu spowodowanym obecnoscią guza więc jesli macie ciagle bóle głowy to na 99% procent nie jest to zaden..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...że może mam jakiegoś guza mózgu i stąd te mdłości i zawroty głowy. Mimo wizyty dwa lata temu u specjalisty, warto powtórzyć badania, dla własnego spokojnego sumienia. Życzę ci zdrowia i pozdrawiam : - ) Witam pearl:] no dzisiaj akurat nie odczuwam nic niepokojącego,nie boli mnie glowa i..

Dziwne uczucie...

.. ...mnie myśli o jakimś guzie w mózgu bądź o zawale ( mam 22 lata dopiero...jednak moja mama miała już jeden zawał a gdzieś czytałem, że to zwiększa ryzyko u dzieci ). Jeśli ktoś miał podobne objawy ( nie koniecznie wszystkie ) i wie co to może być to dobrze by było wiedzieć...: ) takie..