Guz na karku

Włókniak

.. ...one postać podskórnych guzków. Często pojawiają się na karku, na powiekach, na szyi. Włókniaki twarde są zwykle mniejsze, często pojawiają się na kończynach. Liczne włókniaki występują w chorobie Reclinghausena - nerwiakowłókniakowatości wrodzonej. W przebiegu tej choroby całe ciało..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 44

.. ...badania zeby wykluczyc guza mozgu?bylam u neurologa powiedzial ze neurologicznie jest ok ze nie mam guza ani padaczki,ale czy zeczywiscie przez badanie osluchowe mozna wyleczyc cos takiego? mam teraz bule glowy z tylu i bole karku.Na przeswietleniu wyszlo ze mam rotacje gornych kregow..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 217

.. ...niej Panie z innymi guzami opowiadały, że miały własnie wrowienia twarzy, głowy, bóle głowy i zawroty. Ja drętwienia nie mam tylko te mrowienie, wczesniej w karku/ramieniu a teraz głowy, bóle głowy, nudności, wczesniej miałam mroczki przed oczami ( jakby świetliki )od jakiegos czasu nie..

Bardzo mocne migreny i ciągłe sztywnienie karku oraz jego ból 24/7

.. ...migreny a kończy na guzie mózgu .I nie zapychaj forum zamieszczając 7 razy to samo i tak to usuną a ty lekceważysz tym samym innych forumowiczów .I idz człowieku do lekarza .Jutro .Albo jeszcze dzisiaj .Do szpitala na neurologię . Porady oczywiście. idż na basen albo do masażysty,a może..