Guz na mostku

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 233

.. ...mnie myśl, że mogę mieć guza :( Podobne odczucia miałam w okolicy mostka, ale może to tak promieniuje bardzo od tego * guza * ... sama nie wiem :( aga po prostu czytając twoje posty wydaje mi sie, że bardzo silna z ciebie babeczka, nie rozczulasz się nad sobą małgosiu ja tez bałam się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 772

.. ...schizy z podejrzeniami guza wszystkiego co może mieć guza - schizy z wracaniem się 8x do domu żeby sprawdzić czy wszystko wyłaczone - jakies dziwne bole za oczami - piecznie w mostku, bol w plecach, zatykanie jakby brakowało tchu - uczucie nierealności - zawroty głowy - napady lęku i..

Pulsowanie w brzuchu - Str. 2

.. ...czasu nie ma zadnego guza czy jakichs boli po prostu mi pulsuje i tak sie zastanawiam co to moze byc bo co innego gdy by mi pulsowało w 1 miejscy ale mi pulsuje od mostka za pepek i mysle ze to po prostu ruchy aorty ale chce sie dowiedziec czy ktos miał cos podobnego ,takie pulsowanie to..

Guz poniżej mostka

.. ...zaobserwowałem u siebie dziwny guzek poniżej mostka. Nie wiem co to dokładnie jest, pokazałem go mamie i powiedziała że to częśc mostka, ta dolna. W zasadzie nie jest on widocznym, ale jak nabiore powietrza to uwypukla sie on. Nie boli, ale dziwnie się z nim czuje i nie wiem czy powinien..

Po operacji tarczycy

.. ...urosły mi 3 wielkie guzy, które usadowiły się za mostkiem. Nie było żadnych objawów, leków. To,że nie wali serducho, nie uderza gorąco... Fajnie. Wapno jeszcze nie doszło do minimum, ale powolutku. Barbaro, również proszę podzielić się z nami wiedzą jak pozbyć się leków. Byłabym..

Guz w górnej części mostka na łączeniu żeber

.. Guz jest w górnej części na łączeniu żeber z mostkiem. guz jest pod skórą ziwązany z kościa nie przesuwa się nie boli jest twardy odczuwam go tylko przy dotyku a także go widać z profilu. żadnych zmian skórnych. co to moze byc? do chirurga lub..