Guz płuca

Sarkoidoza

.. ...przebiegu których powstają guzki złożone z komórek zapalnych ). Dotyczy zwykle ludzi młodych, ziarniniaki mogą powstawać w różnych narządach, najczęściej w płucach, węzłach chłonnych i wątrobie ale zmiany mogą także dotyczyć układu nerwowego, oka, skóry, kości, nerek i serca. Nie jest..

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)

.. ...), płuc i opłucnej ( guzki w płucach, zapalenie opłucnej ), a także serca. W przebiegu RZS może dojść do uszkodzenia zastawek serca, zapalenie wsierdzia oraz rozwoju kardiomiopatii ( guzki reumatoidalne w mięśniu serca ). Rozpoznanie reumatoidalnego zapalenia stawów opiera się przede..

Woda w płucach - Str. 3

.. ...się,że w jajniku jest guz prawdopodobnie,i wysłali mamę do ŻOR na oddział ginekologiczny,w celu potwierdzenia diagnozy,będąc w tym szpitalu,pomimo że mieli wszystkie wyniki z tamtego szpitala tym razem wysłali mame na badania do Gliwic,jednak tam potwierdzili,ze to jest guz 3 stopnia,po..

Moje serce przestaje bić ot tak poprostu

.. ...zrobiłam holtera i co?? i guzik z pętelką, pobudzeń nadkomorowych prawie wogóle komorowych 5 szt na dobę , kilka tachykardi i to wszystko, miałam równiez zdjęcie kaltki piersiowej płuca iserce w porzadku, a samopoczucie do za przeproszeniem d..., ale ale , niedługo swięta Bozego..

Chore serce i operacja płuca

.. ...jest możliwa, pomimo że guz umiejscowiony jest tak blisko serca. Obawiam się, że moja mama może nie przeżyć operacji. Ma nadciśnienie od wielu lat, arytmię, wysoką akcję serca. Czy ktoś borykał się może z podobnymi problemami? jest to stan wyleczalny podtrzymuj mamę na duchu obecna..