Guzek tarczycy

Niedoczynność tarczycy - Str. 12

.. ...biopsje bo podobno był tam guzek a tpo było 60 ,z biopsji nic nie wyszło wydałam 400 złotych na badania i lekarz powiedział ze nic sie nie dzieje,W kwietniu tpo bylo juz 260 jak pisałm a guzka ani sladu ekarz powiedział że tarczyca sie juz przebudowała wiec drudi lekarz zalecił euthyrox..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 70

.. ...po biopsji podejrzany guzek,: - ) w poniedzialek mam kontrolne Usg,i decyzja zapadnie czy czeka mnie operacja,pozdrawiam migaczy. Witam wszystkich migających w Nowym Roku : ) Minia, a jaki guzek Ci podejrzewają ( zimny czy gorący )? Mnie przed ablacją mój kardiolog usiłuje znaleźć..

Rak tarczycy

.. ...lewy płat tarczycy - guzek ze zwapnieniami w części bocznej 10 mm, komórki o powiększonych i przejaśnionych jądrach, w grupachukładach pęcherzykowych widoczne bruzdy wewnątrz jądrowe, krople zagęszczonego kloidu, krew. obraz niejednoznaczny wskazana kontrola proszę o komentarz Mama ma..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1234

.. ...swoich problemów, to mały guzek na tarczycy i krzywy kręgosłup: szyjny, piersiowy i lędźwiowy. Przepraszam, za posta giganta i dziękuje za przeczytanie go. Będę wdzięczna za rady i sugestie. Pozdrawiam!! Kochani, życzę Wam Radosnych i Zdrowych Świąt Wielkanocy, bez żadnych stresów,..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...autoimunologiczne i guzek w jednym płacie, ale TSH i FT3, FT4 są w normie.Endokrynolog zapewnia, że takie dolegliwości nie moga być od tarczycy. Ostatnio byłam u pulmonologa i dostałam skierowanie na test na nadreaktywnośc oskrzeli i przy okazji okzało się, że nie mogę wykonać prostej..

Tarczyca TSH II

.. ...2002 wykryto u mnie guzek po srodku lewego plata 1,5 cm . Mialam 31 lat i wielki strach w oczach . Biopsje ( zazwyczaj nie daja realnego wyniku , poniewaz tarczyca jest b cieniutkim platem i bardzo latwo jest o nietrafienie w dane komorki ) Osobiscie polecam operacje ( w wiekszosci sa..

Puls a wysokie fT4

.. ...palpacyjne hipoechogeniczny guzek 19x9mm WW chlonne niepowiekszone,PP 56x20x23=14 PL 57x19x21mm=12.6ml ciesn 9mm - - - - - - Czyli jednak cos tam jest. Po wizycie u endokrynologa dowiedzialem sie .Panu nic nie jest.Zawroty glowy i oslabienie ( glownie jakos tak dziwnie mi sie chodzi,i..

Guzek tarczycy

.. ...hipoechoeniczny ,słabo unaczyniony guzek 9mm .Unaczyniony obwodowo . WW chłonne szyjne nie powiekszone .PP 38#14#16mm=4.6ml PL 38#11#15mm=3.6 ml.ciesni 4mm GUzek jest do obserwacij za pół roku usg .... Jak wróciłam do domu wziełam stare usg ,,/2006grudzien / Wszystko OK wymiary..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...pograniczu z cieśnią guzek lity o nieregularnym kształcie wielkości 8x6 mm W dolnym biegunie lewego płata dwie zmiany hipoechogeniczne wielkości5x3mm każda. w obrębie patologicznych powiększonych węzłów chłonnych nie uwidoczniono wn,Struma nodosa. Z tym wynikiem udałam się do..

Problemy

.. ...węzeł powiększony bo mozna wyczuc rękom albo to guzek .We wtorek mam jeszcze USG tarczycy chciałem dodac ze od 2 dniczuje sie trche lepiej jednak dalej jakis osłabiony czasm nagle dopada mnie sennosć...