Guzki w gardle

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...jeszcze mam na niej guzki które powodują ten ucisk mysle że ta kula w przełyku to od żołądka bo gdy mnie dusi to coś dziwnego dzieje się w żoładku jem dużo jogurtów może one mi nie służą Renato ja już wcześniej o tym pisałam że właśnie nabiał ma zły wpływ bynajmniej u mnie,nie mogę jeść..

Ucisk, gula w gardle - Str. 15

.. ...okazało się ze mam 3 guzki w krtani jeden większy 2 małe to dopiero szok siedzę teraz przy kompie i myślę co tu dalej robić lekarz każe czekać pół roku ale na co dopóki są małe chyba lepiej już zacząć przeciwdziałać moja gula jest tak denerwująca że mam wrażenie że się uduszę.Nie byłam..

Ucisk, gula w gardle - Str. 16

.. ...większego wpływu na guzki czy kulki ale nie popieram tego nałogu, niektórych nawet odstresowuje, ponieważ spala nadmiar energii księżycowej czyli uczuciowości i wrażliwości, nie zalecam palenia młodym matkom bo może to źle odbić się na ich dziecku. Nie spożywać mięsa. My nie dawaliśmy im..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 805

.. ...po pierwsze to nie są guzki tylko cystki a po drugie to moja tarczyca pracuje normalnie co pokazują wyniki badań, więc wszystko jest oki a kontrolnie spotykamy się za 3 miesiące aby zrobić USG tych CYSTEK , ale ona sądzi, ze do tego czasu bedzie oki. Wczesniej jeszcze odwiedziłam..

Długo utrzymujący się ból gardła i chrypa

.. ...głosu. Okazało się,że mam guzki na strunach głosowych( brodawczaki ) i trzeba było je usunąć w szpitalu w znieczuleniu ogólnym. Ale jak pisałam, nie miałam bólu gardła. nie mniej jednak lepiej to sprawdz. Witaj. Wizyta u laryngologa jest w twoim przypadku niezbędna. Ja miałam ból gardła..

Ból w okolicy serca, ważne

.. ...mi się, ze mam jakies guzki w gardle ( ? ) tzn bolało mnie kolo jablka adama, róznie przy przelykaniu itp. Często chorowałem na gardło. Wtedy brałem Prestarium ( lek na nadcisnienie ) i lekarz wymyslil, ze to on powoduje te objawy i przepisał mi amlozek ( 2x po 5mg ) objawy gardla..