Gwizdy w uszach

Chelatacja - Str. 5

.. ...krwionośnych. Tymczasem gwizdy i szumy w uszach nie ustępują a ciemnych brązowych plam na nogach nad stopami przybywa a nie ubywa...a więc coraz większe obszary postępującego niedokrwienia.Zaczynam psychicznie oswajać się z myślą ze inwazyjne metody czyli baypasowanie( czego chciałem za..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 332

.. ...mdłości,jakiś ciągły gwizd czy pisk w uszach,cierpnie mi skóra twarzy i głowy i czuję ciągły lęk jak bym była w jakimś amoku moje życie towarzyskie pękło jak bańka mydlana a było juz tak dobrze, śpie dobrze a budze sie jakbym wogole nie spała i cały dzień jestem jakaś zmęczona,moze..

Nadwrażliwość słuchowa, szumy, napór w uszach, ból uszu

.. ...podobnie ,szumy uszne( gwizd,swist ) nadwrazliwosc słuchową..w dzien nie zwracam na szum uwagi ale w nocy uniemozliwia mi wyspanie sie oraz wypoczynek..u mnie to nie trwa tak długo zaczołem zwracac na to uwage jakos 2 tyg temu..choc pewnie wczesniej zyłem w nieswiadomosci ze mam takie..

Migotanie oczu i przyspieszony puls

.. ...piersiowej, bol serca, gwizdy w uszach i zachwiania rownowagi... Prosze o pomoc gdyz psychicznie mnie to wykancza i boje sie czasem polozyc spac, nie mowiac o tym ze czeka mnie sesja niebawem... mam podobne objawy. lekarz stwierdzil nerwice ale ...ja sama nie wiem czy to napewno to ;(..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 2

.. ...szybsza akcja serca - gwizdy/szumy w uszach - przeraźliwy niepokój - częściowy fizyczny bezwład ( odrętwienie ciała ) połączony z ograniczoną świadomością - dziwne sny jakby realistyczne Ataki ustępują po otwarciu oczu, ale kiedy zamknę to znów objawy się powtarzają do 2 - 3 razy...