Hashimoto leczenie

Niedoczynność tarczycy

.. ...autoimmunologicznego zapalenia typu Hashimoto. Niedoczynność może być również spowodowana chirurgicznym leczeniem nadczynności ( wycięcie tarczycy ) lub terapii radiojodem. Tego typu zaburzenia endokrynologiczne mogą także być spowodowane przyjmowaniem niektórych leków ( np. amiodaron,..

Niedoczynność tarczycy - Str. 16

.. ...Stwierdzono u mnie wole hashimoto. Od kilku lat jestem pod opieką hematloga ( leukopenia i trombocytopenia )... w zasadzie moje * leczenie * to tylko wizyty kontrolne i regularne badanie krwi. Ostatnio podczas badania poziomu hormonów okazało sie,że TSH było podwyższone - 6,05, no i..

Niedoczynność tarczycy - Str. 18

.. ...tarczycy z zapaleniem ( Hashimoto ) od 12stego roku życia. Pierwszy wynik TSH mialam 112, a drugi po tygodniu leczenia juz 250 ( tak, nie ma tu zadnych przecinkow ) pozniej dopiero zaczelo sie normowac. Przyzwyczailam sie zyc z ta chorba, ale nie czuje sie tak pelna energii jaak moi..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...nerwica, tylko choroba HASHIMOTO!!! To autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, można z tym żyć pod warunkiem prawidłowego leczenia. Niestety, nasi wspaniali lekarze rzadko rozpoznają tę chorobę, nawet endokrynolodzy mają z nią problem. Zwracam się do wszystkich forumowiczów, sprawdźcie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 66

.. ...wyklucza to choroby Hashimoto. Niestety leczenie trwa dosyć długo. Ja zażywam leki od ponad 2 miesięcy i naprawdę widze poprawę. Problem jedynie pojawia się gdy zaczynam się denerwować. Najgorzej odbija się to wszystko na moim sercu które nie wiem jak długo tak pociągnie. Ale jak wiecie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 477

.. ...rozwija się choroba hashimoto!!. Jeżeli tarczycę masz ok to nie ma powodów do niepokoju! Pozdrowionka! J - - - - witam Cie serdecznie! Na efekty brania leków musisz poczekać nawet do 4 tygodni!! Szkoda ,że wcześniej je odstawiłaś ,ponieważ leczenie na nerwicę zazwyczaj trwa 1 - 2 lat..

Nerwica serca, inne

.. ...czyli Twoja żona ma Hashimoto. Tę chorobę się leczy! Nie rozumiem na co lekarz czeka, aż stan żony będzie coraz gorszy? Zrób też badania przeciwciał, jeżeli jeszcze ich nie macie - aTPO i aTG, potwierdzają one tę chorobę. Stany depresyjne i problemy z sercem miną, kiedy żona zacznie..

Interpretacja wyników - tarczyca

.. ...- prawdopodobnie to Hashimoto - możesz mieć problemy z wdrożeniem leczenia. Chyba, że wynik usg będzie jednoznaczny. Pzdr. Rozumiem. Czyli na razie wynik jutrzejszego badania, a potem zobaczę, co dalej. Wynik USG: Cieśń: 0,37 cm Prawy płat: 3,96 x 1,28 x 1,28 Lewy płat: 3,46 x 1,42 x..