HBS

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 7

.. ...zdrowia dziecka( z powodu HBS ). Po ablacji czułam sie jakby moje zycie wygladalo juz calkiem inaczej. Czestoskurcze pojawialy sie raz na jakis czas ale bylam o tym wcześniej poinformowana przez lekarza. Od jakiś 3 miesięcy mam częstoskurcze kilka razy dziennie, wejście na pierwsze..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 20

.. ...odebrałam wyniki anty - HBS i się zmartwiłam, że nici z zabiegu :( mam 5,86mIU/ml czyli wynik ujemny a maiłam już dwie dawki szczepienia przeciwko żółtaczce. Czy to znaczy, że u mnie szczepienie nie zadziałało? Powninnam się ponownie zaszczepić? Ja jutro idę do szpitala, a w czwartek..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 43

.. ...przeciwciała HCV, Hbc, oraz HBs, antygen HBs, HIV, oraz badanie ogólne moczu. Odnośnie ablacji - to prof. Walczak nie wykonuje już raczej tych zabiegów, jak dowiedziałam się ablować mnie będzie albo dr Szumowski ( jeśli czegoś nie pokręciłam ) albo drugi lekarz, którego nazwiska niestety..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 97

.. ...raka wątroby ( jestem Hbs+ - ale tylko nosiciel ), przestałam normalnie funkcjonować, kołatania serca, wariujący puls, skoki ciśnienia, bóle żołądka i brzucha, zawroty głowy, czego tam jeszcze nie było... Przestałam jeść, spałam fatalnie, spocona budziłam się o 4 - tej nad ranem i..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa

.. ...cholesterol ( 3 rodzaje ) HBS, elektrolity, CPK, glukozę oraz rentgen klatki piersiowej i przynieść do Pani Dr. Na wizycie Pani Dr. Poradzi jakie badania należy zrobić ( jak niektóre robią w rejonie to tam też można robić nie trzeba wszystkiego robić w Centrum Kardiologii Anin - bo..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 12

.. ...na obecnosc antygenu HBS, HIV1 i HIV2, HCV, Grupa Krwi, RTG Klatki piersiowej, Echo Serca. Placi sie jedynie za konsultacje u lekarzy i za badania drobne takie jak EKG przed wizyta, ewentualnie Holter - pajaczek - 12 odprowadzeniowy. Zreszta to i tak lepsze wyjscie niz jezdzic do..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 3

.. ...kątem WZW B ( badanie HBS, kosztuje 10 - 15 zł ). Jeśli jest ok. - super, zaszczepcie się przeciw WZW B i szukajcie innych przyczyn złych wyników. Niezależnie od WZW - ochrona naszej wątroby to przede wszystkim zdrowa dieta ( o tym juz pisano wczesniej ). Leki: niestety nie ma żadnych..

Ablacja ze znieczuleniem ogólnym

.. ...może dlatego że mam HBS a może w tym szpitalu tego nie robią. Wiem że byłam przez 4 godziny całkowicie świadoma, niestety. A w jakim szpitalu Ci to robili? co to jest ten hbs? W Szczecinie w Wojewodzkim szpitalu na Arkonskiej HBS MYSLE ZE jest to ze jest nosicielem zoltaczki ale teraz..

Dodatkowe skurcze - Str. 43

.. ...3 tyg od. dawki anty HBS ( to jest takie sprawdzenie czy wytwarzasz przeciwciała ) - tak jak zalecił prof. Walczak. No i wyobraź sobie, ze nie wytwarzam. Normanie 95 % ludzi po takim czasie po 2 - giej dawce wytwarza przeciwciała - ale nie ja. 2 tyg. temu miałam robioną 3 dawkę i za 2..

Dodatkowe skurcze - Str. 49

.. ...idę zrobić znowu Anty HBS po szczepionce na WZW B ( chyba nawet coś mi odpisywałaś na ten temat ) to może coś się wyjaśni na temat mojego terminu ablacji. Bo z ablacji nie zrezygnuję - biorę już 1i 1/2 tabletki concoru 5 dziennie - to trochę dużo. Odnośnie zawrotów, wiesz ja jak miałam..

Dodatkowe skurcze - Str. 50

.. ...denerwować tym Anty HBS - em, mam nadzieje, że będzie ok. Dzisiaj pozdrawiam ze słonecznego Szczecina : ) ) ) EWKA jestem, obserwuję, nie zniknąłem. Ale akurat byłem w takiej sytuacji, że dostęp do netu miałem wyłącznie via telefon, czyli żaden, bo za cholerę nie mogłem napisać post * a...

Dodatkowe skurcze - Str. 53

.. ...żyć. Już mam wynik anty HBs - mam przeciwciała! jakubiepiotrze, a tak poz tym doskonale Cię rozumiem, wiem co to znaczy złe samopoczucie przy dodatkowych. To samopoczucie wydaje mi się, nie zależy od ilości dod,. skurczów, ale od ich rodzaju i może Ty czujesz się źle np. przy kilkuset, a..

Ablacja w CK Anin - Str. 4

.. ...klatki piersiowej, HIV HBS HCV HBV ANTY HBS poziom przeciwciał po drugim szczepieniu i grupę krwi Eluzyna, to teraz przetłumacz mi to wszystko :D No HIV, HBS, grupa krwi i rentgen klatki to oczywiste. ponadto po drugim szczepieniu należy zbadać poziom nabytej odporności na wirus..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 3

.. ...zrobienia HIV, GR.KRWI,HBS,anty - HBS,HCV za to mam zapłacić 150 zł.Miałam już tomografię spiralną serca. Pozdrawiam i czekam na nowe informacje jak się coś nowego dowiesz. Do Marii. Witaj, co nowego z Twoim miganiem? Czy zrobiłaś już wszystkie badania? Masz wyznaczony termin zabiegu?..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 29

.. ...ale takie jak: anty - HBs, p.ciała anty - HCV robi się prywatnie. Musiałam też mieć konsultację endokrynologa.Terminy baaaardzo dłuuugie,a że czasu było mało więc trzeba było iść prywatnie. To profesor obiecał mi, że zostanę powiadomiona o terminie ablacji, do dzisiaj nie doczekałam się...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 67

.. ...nie mam przeciw/ciał HBS mimo doszczepień ( na żółtaczkę ) i nie można ustalić przyczyny. Do tego jeszcze urolog, laryngolog, pulmonolog * bronchoskopia. Przypadek patologiczny ?!?! W połowie lutego mam mieć następny Holter i chciałabym się dostać na konsultację do dr Koźluka. Obecnie..

Trójglicerydy, wysoki poziom - Str. 2

.. ...GGTP 134 norm 50 * anty HBS ujemny MPV 14,1 norm 7 - 12 * P - LCR 58,4% norm 13 - 43 * anty HCV ujemny Oraz usg jamy brzusznej wszystko w normnie oprocz jednej lini co to oznacza ze mam chora watrobe? Watroba o nieznacznie wzmozonej echogenicznosci, prawidlowej wielkosci, bez zmian..

Czy mam nerwicę?

.. ...mam dodatni antygen HBS, stwierdzili że to w niczym nie przeszkadza a w jednostce że jestem niezdolny... kolejna załamka, studia dla wojska rzuciłęm a oni tak mnie wyrolowali... :( teraz jestem na etapie ważniejszych badań bo wyniki trochę mi się pogorszyły, ostatnio robiłem badanie na..

Ujemne wyniki badań HBS i HCV

.. ...robiłem badnia typu na Hbs i Hcv oba wyszły ujemnie czy to dobrze czy Zle? i jeszcze jedno czy za pomoca tych badań moźna stwierdzic obecnośc innych wirusów we krwi np HIV bądz jeszcze innych poniewaz na wyniku badań w górnym prawym rogu był napis zakażenie wirusowe i czy to mógł byc..

Wyniki krew, mocz a migdałki?

.. ...ujemny ponizej 6mg/l HBsAgII 0.699 Z tego co sam juz wydedukowalem to chyba nie jest najgorzej najabrdziej czego sie obawiam to zawartosci KET w moczu oraz podwyzszonych wynikow ASPAT i ALAT.Od kilku dni bola mnie wszystkie stawy oraz mam bole w lewej stronie klatki piersiowej. Czy na..

Bardzo proszę o analizę wyników ale SZCZERĄ

.. ...mmol/l OB 0 mm/h USR HBs HCV CzasKK 30,9 s Z tego nie mozna nic wywnioskowac... Ht 44,3% ok Hb 15,8 g/dl ok E 5,21 * 10 do potęgi 12 ok L 9,96 * 10 do potęgi 9 ok białko 0 g% niemierzone PGluk 0mg% niemierzone Na+ 137 mmol/l ok k+ 4,6 mmol/l ok OB 0 mm/h niemierzone USR HBs HCV CzasKK..

Różne pobolewania i złe samopoczucie, nerwica?

.. ...poczujesz. zrób badania Hbs,OB morfologia ,płytki,poziom elektrolitów,cukier,cholesterol,Alat,Aspat.,Mocz.No i z wynikami na drugi dzień do lekarza. może to cos z wątrobą jest?Jak zrobisz te badania ,to się okaże,czy to słuszne podejrzenie.Jak wszystko będzie OK,to oznacza,że może być to..

Ile należy zapłacić za operacją wymiany zastawki aortalnej? - Str. 2

.. ...dokumentacja ) aktualne badanie HBS ( dokumentacja ) Przypominamy! Badanie krwi w kierunku HbsAg jest ważne 3 miesiące. po ujemnym wyniku badania HBs prosimy o wykonanie, co najmniej 3 - krotne, szczepienia przeciw WZW typu B – wirusowemu zapaleniu wątroby ( dokumentacja ), wg..

Lekarz może odmówić skierowania na ablację?

.. ...odprowadzeniowy, - preciwciała Anty HBS, - RTG klatki piersiowej, - grupa krwii, morfologia, glukoza naczczo, K, Na, Kreatynina, Aspat, THS, fT3, fT4, APIT, INR, mocz - badanie ogólne, przeciwciała anty HCV, Hbc, Antygen HBs oraz HIV. Oczywiście powinnaś się też zaszepić ( o ile jeszcze..

Prosze o interpretacje wynikow!!!

.. ...GGTP 134 norm 50 anty HBS ujemny MPV 14,1 norm 7 - 12 P - LCR 58,4% norm 13 - 43 anty HCV ujemny Oraz usg jamy brzusznej wszystko w normnie oprocz jednej lini co to oznacza ze mam chora watrobe? Watroba o nieznacznie wzmozonej echogenicznosci, prawidlowej wielkosci, bez zmian ogniskowych..