Hemoglobina normy

MCHC (średnie komórkowe stężenie hemoglobiny)

MCHC (średnie komórkowe stężenie hemoglobiny)

.. ...angielskiego: Mean Corpuscular Hemoglobin Concentration, czyli: średnie komórkowe stężenie hemoglobiny. Parametr ten powinien zawierać się w granicach od 32 do 36 g/dl krwi ( górne i dolne granice normy mogą różnić w badaniach pochodzących z różnych laboratoriów analitycznych, jest to..

Morfologia krwi obwodowej (normy krwi)

Morfologia krwi obwodowej (normy krwi)

.. ...morfologii jest stężenie hemoglobiny ( Hb ). U kobiet powinno zawierać się w przedziale 12 - 26 g/dl ( u ciężarnych normy są niższe: 11 - 14 g/dl ), u mężczyzn 14 - 18 g/dl. Spadek stężenia hemoglobiny oznacza niedokrwistość ( anemie ). Trzecim istotnym parametrem jest objętość krwinki..

Echo serca - Str. 3

.. ...labolatoryjnych niski potas , hemoglobina i hematoktyt na dolnych granicach normy dla kobiety, podobnie wskazniki objetosciowe krwinek. Poza tym ok. Witam, podziwiając znajomość tematu przez Szanowne Panie. Jeśli można pochwalę się moimi wynikami echa serca, prosząc jednocześnie o..

Echo serca - Str. 58

.. ...w normie - przy czym hemoglobina przy górnej granicy normy. Zastanawiam się na dzrobieniem poziomu b12 i kwasu foliowego - może to jest powodem problemów z sercem - interniści nic nie mówią, poza tym że powinnam pobyc na obserwacji w szpitalu ale mam dziecko i nie moge sobie na to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 912

.. ...ze pzy takiej ilosci hemoglobiny i czegos tam jeszcze to moge góry pzenosic a hemoglobina chyba odpowiada za dotlenienie tak mi sie zdaje jedyne co o troche mam mało czerwonych ciałek ale mówił ze wystrczy no w kazdym razie nie ponizej normy. co do suplementów diety czyli magnezu i itd..

Niedoczynność tarczycy - Str. 12

.. ...rosnac czerwone ciałka i hemoglobina i hematokryt po przerwie jaka zrobiłam znowu spadly 3,700 i białych tez za duzo 9.700 reszta tez ponizej normy.Endo twierdzi że to jest rodzaj anemi megaloblastycznej a hematolog mówi że wszystko okej zgłupiałam juz totalnie.Moja mama horuje na haszi..

Osoby z zastawką mechaniczną

.. ...żelazo ucieka mam 8.6 hemoglobiny witam mam na imie malgorzata chcialabym sie spytac co to jest wskaznik inr czym sie go miezy jakie sa jego normy oszekuje na operacje serca mam niedomykalnosc zastawki mitralnej3 stopnia i trojdzielnej 4 stopnia bardzo prosze jesli sa osoby kture..

Nerwica w ciąży - Str. 31

.. ...miałam koszmarów.Moja hemoglobina wynosi:10.5,hematokryt:29.5,erytrocyty:3.36 czyli poniżej normy.A w moczu mam leukocyty +3 a powinno być ujemny,więc nie wiem co to oznacza,a wizytę mam dopiero 23.10 może któraś z was wie co oznaczają leukocyty w moczu.Jak u was ze śluzem,też macie..

Przewlekla niedokrwistosc malego stopnia

.. ...wyniki morfologii, gdzie hemoglobina jest zawsze na dolnej granicy normy lub teraz np. zanizona do 11 ( norma od 12 - 16 ), a zelazo skaczace ale tez zawsze na dolnej granicy lub ponizej, dzis 35 przy normie od 60 - 150, pol roku temu bylo 50, kiedys 33, jeszcze kiedys 63....Erytrocyty..

Proszę o informację na temat wyników

.. ...4,46 erytrocyty 3,96 hemoglobina 12 hematokryt 36,5 mcv 92,3 mch 30,3 mchc 32,9 płytki krwi 131 rdw 13,3 pdw 20 mpv 14,1 p - lcr 57,4 na zwiększenie czerwonych ciałek trzeba jeść wątrobę wieprzową,stek wołowy,pić sok z buraków 2x pół szklanki dziennie,wit.C itd. norm nie podaja? co to za..