Histimerck

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 593

.. ...od lekarza Torcean, Histimerck8 i Flunarazinium i wymioty przeszły ale zawroty głowy zostały, do tego kłócie w klatce pierwsiowej i lęk przed zasyapiem ogólnie problemy ze snem ;( Jak sie pozbyc tych dokuczliwych zawrotów głowy cały czas je mam i przez to troche gorzej widze ludzie ja..

Dodatkowe skurcze - Str. 40

.. ...zawrotach dostałam dodatkowo histimerck , razem z metohexalem bardzo obniżają ciśnienie WITAM Ewo dzięki za odpowieć tylko nie wiem czy zmniejszyć dawke czy go odstawić odrazu? jak go kiedyś nie wziełam to miałam takie dziwne uczucie a jak go wziełam to ustąpiło może sie już uzależniłam..

Nieustanne zawroty głowy

.. ...przepisał mi Torecan, Histimerck8 i Flunarazinum i wymioty ustąpiły ale zawroty nie dają mi spokoju. Lekarz stwierdził zapalenie błędnika,ale wizyte u laryngologa mam dopiero jutro... Gorzej widzę dlatego z góry rpzepraszam za literówki. Ogólnie to mogę już chodzić ale kręci mi się cały..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 115

.. ...przepisała mi na zawroty histimerck 16 ale wzięłam 2 blaszki i doszłam do wniosku że wszystko jest do du... Sara ja tak jak ty mam stracha przed lekami.Boję się że będzie po nich jeszcze gorz ej bo kilka razy tak się złożyło. Muszę Wam powiedzieć że mi naprawdę bardzo pomagają rozmowy z..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 116

.. ...przetesowałam i vicebrol i histimerck i faktycznie nie wiele pomagają. Jeśli chodzi o Dolores to zgadzam się z tobą ja kilka lat temu też się faszerowałam relanium i reladormem( nasenny ) a później przeszłam przez piekło żeby je odstawić, jak pomyślę to jeszcze mi się robi niedobrze...

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 41

.. ...tabletki, 50 szt Histigen ( Histimerck 8 ), 8mg, tabletki, 100szt Histigen ( Histimerck 8 ), 8mg, tabletki, 30szt Histigen ( Histimerck 16 ), 16mg, tabletki, 30szt Histigen ( Histimerck 16 ), 16mg, tabletki, 60szt Histigen ( Histimerck 24 ), 24 mg, tabletki, 20 szt,blister ( 2x10 )..