HIV objawy

Objawy zakażenia HIV

.. ...ludzie zakażonych wirusem HIV przez wiele lat mogą nie występować żadne dolegliwości. U części ludzi w krótkim czasie po zakażeniu rozwija się tak zwana ostra choroba retrowirusowa. Jest to efekt reakcji układu odpornościowego na zakażenia. Objawy są wysoce niespecyficzne, grypopodobne...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 955

.. ...i wyskoczył mi wirus HIV, jejku jaka jestem nakrecona czytając kolejne objawy doszukiwałam się ich u siebie i oczywiście wszytskie znalazłam, koszmar. Zrobiłam podstawowe badanie krwi i już się martwię ze wbc wyjdzie mi za niskie i że to HIV, masakra. Półtorej roku temu jak robiłąm..

Ból w klatce piersiowej i brak diagnozy

.. ...zrobić najpierw test na hiv Witam.Ja miałam takie same objawy.Odwiedziłam wszystkich specjalistów i na końu okazało się ,że mam nerwicę Teresa,u mnie też występuje ból w klatce piersiowej ,i nie ma na to lekarstwa jestem po 2 zawałach 9 koronarografiach i robiłam gastroskopie,bo też..

Osłabienie i inne objawy

.. ...i zrob sobie test na hiv nic nie sugeruje ale to trzy choroby kture maja takie objawy ja tez robilem.Jezeli to bolerioza to jest ona zaleczalna i bedziesz mogla chodzic gdzie chcesz na basen piwko i td .jak nnerwica to masz wiekszy problem psychiczny ale z tym tez mozna walczyc ...

Częste uczucie zimna i nadwrażliwość na niską temperaturę

.. ...lekarza.Boje się! zrob test na hiv u mnie tez tak bylo Mecze sie z takimi samymi objawami juz od kilku lat!!!!!!! i z roku na rok jest coraz gorzej:( a lekarze na to tylko ze to stres:( sporo czasu minelo od twego postu ale dopiero teraz go znalazlam, jesli masz na te dolegliwosc jakas..

Szybkie bicie serca + inne objawy od trzech lat

.. ...bać czy to może nie HIV, dzwoniłem na zieloną linię, odwiedziłem fora polskie i zagraniczne i wszędzie mi mówią że nie miałem ryzykownego kontaktu, tak samo lekarz i nie muszę robić testów. Ale co by tyle trwało? : - ( Czuję się jak 60latek w ciele 20latka. Popadłem przez to wszystko w..