HLHS

Zespół Fallota

.. ...Gosia - mama Marty ( HLHS ) Pisze troche nie na temat. Ale moje cztero miesieczny synek tesz ma ta wade serca i za niedługo bedzie miał operacje.Chciałbym wiedzieć czy po takiej operacji bedzie mógł normalnie żyć i na co należy zwrucić uwage po operacji . Serdecznie Pozdrawiam Kris...

Dziecko z wadą wrodzoną (zwężona tętnica płucna)

.. ...Gosia - mama Marty ( HLHS ) dziękuję Małgosiu ,właśnie znalazłam to forum Nie wiem nic o wadzie Twojego Dziecka ale wiem,że warto spróbować w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Tam miała operację serca maja córka - 4 latka. Mam dla tego miejsca wielki szacunek. Telefon do poradni..

Operacja Rosa u dziecka

.. ...mnie interesuje jak się udała operacja Rosa u twojej córeczki, jak się czuje??Chętnie poznam wasze losy.Serdecznie pozdrawiam z Radomia!~!!!! Z nami jest dobrze. Operacja choć bardzo ciężka ale udana...

VSD+PS u 2,5 miesięcznego niemowlęcia

.. ...synek ma 11 miesięcy, jest pod stałą kontrolą, gradient się utrzymał na poziomie 30 - 40 ( było ok. 100 ). Wojtku, Sprobuj na forum strony www.sercedziecka.vmed.pl. Pozdrawiam Gosia - mama Marty ( HLHS )..

Fundusz na Rzecz Dzieci z Wadami Serca - projekt

.. ...wrodzonych wad serca ( HLHS ) wychodzimy z inicjatywa utworzenia funduszu na rzecz dzieci z wadami serca. Ponizej zamieszczam projekt przygotowany przez jedna z mam. Osoby, ktore chcialyby wlaczyc sie do naszej dzialalnosci prosze o kontakt na adres : gosiap@pt.lu . Gosia - mama Marty..

Hipoplazja prawego serca

.. ...Moja coreczka Marta ma HLHS. Znam jednak dwoje dzieci z hipoplazja prawego serca w Luksemburgu gdzie mieszkam. Gilles jest juz po wszystkich etapach i ma sie swietnie. Sarah najprawdopodobnie bedzie miala operacje Fontan w sierpniu lub wrzesniu. Tak Sarah jak i Gilles maja po ponad trzy..

Zespół hipoplazji lewego serca

.. ...Jestem mama dziecka z HLHS. Poszukuje kontaktu z innymi rodzicami w podobnej sytuacji. witaj! ja tez juz od jakiegos czasu szukam kontaktu z rodzicami dzieci z hlhs. mój mateuszek skończył 7 misiecy. czekamy teraz na cewnikowanie i drugi etap operacji w łodzi. na jakim etapie leczenia..

Zespół hipoplazji lewego serca - Str. 2

.. ...Są tam informacje o HLHS i inych wadach serca. Znajdziecie tez rodziców dzieciz ta wada, adresy i numery telefonów do ośrodków, specjalizujących się w leczeniu tej wady. Prosze być dobrej myśli! Dzieci z HLHS przezywają, jesli tuz po urodzeniu znajdą sie pod właściwą opieką. Mają..

Botalo-zależne wady serca

.. ...www.sercedziecka.vmed.pl. W linkach znajdziesz namiary na inne strony internetowe poswiecone tym wadom. Szczegolnie polecam strone krakowskiej kliniki, w ktorej operacje przeprowadza prof. Edward Malec. Pozdrawiam. Gosia..

Jak oceniacie serwis www.kardiolo.pl?

.. ...miesieczna coreczka ma zespol hipoplazji lewego serca czyli wade, o ktorej niestety nie wspominacie. A szkoda. Wbrew panujacym opiniom, coraz wiecej dzieci z HLHS zyje i tak jak moja Marta, ma sie swietnie...

Niepokojący obraz USG serca płodu

.. ...przegrodzie międzykomorowej ( HLHS + ASD ) Jest to częsta wada serca polegająca na tym, że lewe serce ( lewa komora i przedsionek oraz aorta... ) nie wyglądają tak jak powinny - są niewykształcone. To narazei podejrzenia, wszystko będzie wiadomo po urodzeniu się dziecka. Jednakże..

Niepokojący obraz USG serca płodu - Str. 2

.. ...napisalem ze w podejrzewano hlhs a teraz tylko AVSD . pomylilem sie ... podejrzewano HLHS i ASD . A teraz wiemy ze mamy doczynienia z HLHS i AVSD. Pozowliłam sobie załozyć wątek z Państwa wątkiem na stronie : http://forumsercedziecka.org.pl/viewtopic.php?t=976 jest logowana. Zapraszam na..

Wady serca u dzieci

.. ...Przepraszam nie spojrzalam na login i myslalam ze Pan to mama dziewczynki. Anetas podała Panu bardzo dobry adres. Tu zdecydowana większośc rodziców ma dziecko z HLHS. Nasze forum: www.forum.sercedziecka.org.pl..