Holter event ST 80

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 865

.. ...letnia chodzi teraz w holterze event bo miała napadowe tachykardie. Serce bije mi tak nieregularnie,że powoduje to ciągły niepokój,że może jednak nie zrobiłam sobie wszystkich potrzebnych badań. I jeszcze jedno pytanie, pisałaś też kiedyś o hydroxizinie,czy tobie ona pomagała? Bo ja jak..

Holter event

.. ...po drugim razie włączyła się żółta dioda. Czy to znaczy, że oba zdarzenia się zapisały? Czy może po wykorzystaniu możliwości, holter ma się zupełnie wyłączyć?! Nie chcemy go bez potrzeby przetrzymywać!..

Omdlenia

.. ...podczas badania metoda holtera nie wystapilo omdlenie, to pewnie przydalo by sie * zlapac * takie zdarzenie w zapisie EKG. Aby tego dokonac trzeba wykorzystac jakis system telemedyczny z automatyczna diagnostyka ( UWAGA: systemy wlaczane przez pacjenta, typu transtelefoniczne EKG lub..

Przyśpieszone bicie serca / migotanie

.. ...przewidziec. Mam mieć załorzony Holter EVENT, ale nie wiem czy to pomoze bo te objawy nie za na zawałanie. Pogotowia nawet nie wzywałem bo wiem ze te objawy ustana po kilku minutach. Jest to bardzo uciązliwe , ostatni miałem takie * napady * nie 3 w roku ale 4 podczas jednego weekendu...

Proszę o interpretację wyników holtera.

.. ...proszę o interpretację holtera. Wcześniej miałam robiony ale było pisane po polsku. a teraz mam tabelki i za bardzo nie wiem o co chodzi: hourlyb arrhythmia summary: - totl beats 102991 heart rate - min 60 - max 143 - avg 79 ventricular events - total 6518 - bigem 616 - couplets 362 -..